Lietuviai graibsto butus Ispanijoje, Floridoje, Kipre, Tailande – perspėja, kas gali skaudžiai atsiliepti

Vykstant karui Ukrainoje lietuviai ima pirkti butus Ispanijoje, Floridoje, Majamyje, tačiau šios tendencijos priežasčių yra kur kas daugiau. Jas paaiškino „Luminor“ vyriausiasis ekonomistas. Apie tai, kokiomis kainomis ir kokius butus lietuviai perka, buvo kalbama ir tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“. Lietuvos nekilnojamojo turto asociacijos vadovas Mindaugas Statulevičius laidoje sakė, kad lietuviai ieško komforto ne tik Floridoje, bet ir Kipre, Tailande, Balyje.

Žada proveržį – štai, kada Lietuvoje išvysime visiškai kitą mokyklų modelį

Įsibėgėjus Tūkstantmečio mokyklų (TŪM) programai, jos vykdytojai jau džiaugiasi pirmaisiais vaisiais. Vis dėlto pagrindinis tikslas – mokinių pasiekimų gerinimas – vis dar atrodo tolima siekiamybė: kaip rodo tyrimai, moksleivių rezultatai prastėja. TŪM programos vadovybė įvardija, kada galime tikėtis proveržio, o švietimo ekspertai nevynioja žodžių į vatą ir atkerta, kad tokios keistos švietimo programos mūsų šalyje dar nebuvo.

Ekspertai: štai kur didžiausia konservatorių ir Landsbergio klaida – „Smarkiai kenkia“

Partijų reitingai rodo, kad šiuo metu valdančiąją koaliciją vedanti Tėvynės sąjunga- Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) smuko žemiau 10 proc. palaikymo ribos, o dalis partijos politikų – vieni prasčiausiai vertinamų Lietuvoje.

Lietuvos sporto ateitis: kokie talentai gali nustebinti 2024-aisiais?

Kai vieniems sportininkams ateina metas pakabinti sportinę aprangą ar batelius ant vinies, kitiems dar tik šviečiasi ilgas kelias į ryškią ateitį. Lietuvos sporto padangėje pastaruoju metu sužibo ne viena nauja žvaigždė, tad tv3.lt portalas pristato keletą jaunujų Lietuvos atletų, kurie gali nustebinti ir 2024-aisiais.

Liūdni popieriai dėl Dulkio reformos? Medikai kalba apie didelį sistemos krachą

Kontūrus vis labiau įgaunanti gydymo įstaigų pertvarka toliau kelia bangas. Nors vienas po kito jau dygsta savivaldybių sveikatos centrai, numatyti kriterijai tam tikroms paslaugoms ligoninėse išlikti, medikų asociacijos konstatuoja, kad viskas gražiai atrodo tik ant popieriaus. Realybė, jų teigimu, gi tokia, kad greitai galima priartėti prie to, kad gydyti neliks kam.
Į viršų