Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nsuseda asmuo be stuburo
Jie visi gali būti ramūs
Jie visi gali būti ramūs
Dauguma rinkėju ruošiasi balsuoti prieš juos visus
Vėgėlė turėtų dalyvauti seimo rinkimuose , tada būtų galima spręsti apie jo tinkamumą prezidento pareigoms. Dabar dauguma žmonių jo nepažįsta, visiškai neaišku kur vestų Lietuvą. Šiuo labai pavojingu laikotarpiu blaškytis labai pavojinga.
Būkie biedni, bet teisingi: ką kas bepezėtų, koks nuostabus yra Vėgėlė ar dar kas, bet laimės Nausėda.
"Vėgėlė turi žavesio. Jis yra profesorius, kalba moksliškai, išsilavinęs žmogus, o jis patinka publikai, kuri, švelniai tariant, nelabai išsilavinusi"
Vytautas Dumbliauskas galėtų kažkaip patikrinti, ar tos jo mintys su logika kertasi.
Kandidatas, išsilavinęs profesorius, o patinka neišprusėliams.
Su tokia logika, už Šimonytę su varganu magistru, guldo galvas visi šviesiausi profesoriai (ar bent jau vienas)? :))
@Elas Labai norėčiau patikėti ar bent vienas kandidatas žino vieną tiesą,kad jų rinkėjai baigia ubagais išeiti ,kiek kišenėse liks po visų mokesčių,ar liks duonai,nereikia suplakti vadovų ir ubagų atlyginimus į vieną terbą,lai praregi tikrąją tiesą o ne statistiką iš oro
Man tai juokinga, kai ten kažkokie TS LKD skalikiukai paleido savo burneles, kad kažkoks klebonas paminėjo Vėgėlę, kai tai Šimonytei iki antro turo prezidento rinkimuose gali būti kaip Kubiliui iki Marso. Aišku paleista nemažai kandidatų nusitaikiusių į Vėgėlės potencialius rinkėjus (pvz Tutkus gražiai prisifotografavęs su gyvunėliais ir panasiai), Žalimas irgi "netikėtai" gali "perleisti" savo balsus Šimonytei, kad pritraukt likusius laisvės partijos rinkėjus (kuriems koncervai su savo kandidatais gali būti gerokai pabodę), tik kažkodėl manau, kad galutiniam rezultate to gali ir nepakakti antram turui siekti, nu per daug ta Lietuva buvo nustekenta...
Kokio žemo intelekto valdininkėliu reikia būti, kad balsuoti už vagių globėją PIŠ-ą???
@Klausimas kas tas PIŠAS?
Nausėda labiau tiktų kandidatuoti į Ukrainos prezidentus, nes bučiuoja ne Lietuvos vėliavą, o Ukrainos. Ir be to jam Lietuvos žmonių gerovė nerūpi jei pasirašo tokius įstatymus. Jeigu jam Seimas (organizuota nusikaltėliu gauja) tinka, Vyriausybe pasitiki, tai apie kokį atstovavimą Lietuvos žmonėms jis dar svajoja.
@Bite Ukraina, šiaip jau, kaunasi priešakinėse linijose. Nuo jos pergalės priklauso ar mes gyvensime saugiai. matyt bite labai jauna esi negyvenai prie ruso ir neišmanai, ką tai reiškia, taip kad patylėk !
@tranas Na tais laikais buvo gal geriau gyventi ,nes nė vieno bedarbio nebuvo,privalėjo visi dirbti ir gyvenamu plotu darbdavys parūpindavo dabar viską nori atimti apmokestinti bijok trobos duris praverti kad neapmokestitų
Nežinau pagal ką čia komentuojantys sprendžia apie prezidentų kompetenciją? Negirdėjau dar nei iš vieno kandidato bent kokių pamąstymų apie save prezidento poste. O gal prieš pat rinkimus bus pora debatų su kokiais miglotais pažadais ir viskas? Ar rinkėjai turi spręsti apie kandidatus pagal garderobą?
vel minusas konservams ir liberalams del akcizo dujoms o rinkimai jau ant slenkcio
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų