REKLAMA
Keliaukite tausodami gamtą: TOP 4 aplinkai draugiški sprendimai (nuotr. Shutterstock.com) Keliaukite tausodami gamtą: TOP 4 aplinkai draugiški sprendimai (nuotr. Shutterstock.com)

Keliaukite tausodami gamtą: TOP 4 aplinkai draugiški sprendimai

Kelionės suteikia galimybę pamatyti išskirtinius gamtos kampelius, susipažinti su naujomis kultūromis bei išragauti neįprastus skonius. Vis dėlto, turistai retai susimąsto apie kelionių daromą žalą gamtai – nuo paliekamų šiukšlių atokiose salose iki transporto išmetamų, šiltnamio efektą sukeliančių CO2 dujų. Taigi, pats laikas pradėti keliauti atsakingai, todėl atrinkome keletą paprastų būdų, kurie jūsų keliones pavers draugiškesnes aplinkai.
REKLAMA
Keliones autobusu perkėlė į kitą lygį: išbandykite šią paslaugą (nuotr. Shutterstock.com) Keliones autobusu perkėlė į kitą lygį: išbandykite šią paslaugą (nuotr. Shutterstock.com)

Keliones autobusu perkėlė į kitą lygį: išbandykite šią paslaugą

Ruošiatės atostogoms, bet dar neapsisprendėte, kur ir kokia transporto priemone keliausite? Ką gi, turime puikų pasiūlymą – išbandykite komfortiškas, ekonomiškas ir aplinkai draugiškas keliones su kelionių autobusu ekspertais „Lux Express“. Siūlo ne vieną skirtingą maršrutą „Lux Express“ istorija siekia 1994 m., kuomet įmonė įsikūrė Estijoje.
REKLAMA
Leiskite sau pailsėti: 5 patarimai, kaip atsipalaiduoti atostogų metu (nuotr. Shutterstock.com) Leiskite sau pailsėti: 5 patarimai, kaip atsipalaiduoti atostogų metu (nuotr. Shutterstock.com)

Leiskite sau pailsėti: 5 patarimai, kaip atsipalaiduoti atostogų metu

Nors atostogos skirtos poilsiui ir atsipalaidavimui, tačiau kartais nutinka priešingai. Kelionės planavimas, ilgos valandos prie vairo ir lankymasis nepažįstamose vietose gali sukelti nemažai streso. Norint, kad atostogų metu pavyktų kokybiškai atsipalaiduoti ir pailsėti, vertėtų laikytis keleto paprastų patarimų. Nepamirškite rutinos Gali būti, kad vos prasidėjus atostogoms norisi mesti įprastą kasdienę rutiną šalin, tačiau taip elgtis nereikėtų.

Dviračių laikikliai: kokį pasirinkti, kad kelionė automobiliu būtų ir saugi, ir patogi?

Kokie jūsų vasaros planai? Tikime, kad dviračių entuziastai jau seniai susidėliojo savo kelionių maršrutus, nusimatė tikslus ir tikisi gerų orų dievų malonės. O gal esate tik pradedantysis dviratininkas, kuris pirmą kartą išsiruošė į tolimesnę kelionę su savo dvirate transporto priemone? Kelionės yra gerai, o aktyvios kelionės yra šimtą kartų geriau, tačiau be vieno svarbaus elemento neišsiversite. Mes kalbame apie dviračių laikiklius.

Svarbu keliaujantiems: liko nedaug laiko – to nepadarę prarasite galimybę atostogauti užsienyje

Jau prasidėjusi vasara daug kam primena apie atostogas ir keliones į kitus kraštus. Kol gana ilgą laiką stebima tendencija, kad lietuviai stengiasi keliones planuoti iš anksto, „paskutinės minutės“ kelionės kai kuriems taip pat vis dar aktualios. Kelionių agentūrų atstovai tvirtina, kad pasirinkti pastarąsias keliones apsimoka ne visais atvejais, tačiau kai kam tai gali būti puiki proga keliauti pigiau.

Kelionių agentūra: šiemet gyventojai kelionėms Lietuvoje išleidžia mažiau ir keliauja trumpiau

Lietuvos gyventojai šiemet kelionėms skiria mažiau lėšų ir keliauja dažniausiai savaitgaliui, skelbia nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ analitikos vadovė Jogilė Miežienė. „Populiariausias kelionės variantas yra paprasta savaitgalio išvyka – 77 proc. (respondentų – ELTA) keliavo su viena arba dviem nakvynėmis. (...) Antroji pagal populiarumą yra vienos dienos išvyka – 48 proc.

„Keliauk Lietuvoje“ pristatys besikeičiančius Lietuvos gyventojų kelionių šalyje įpročius

Nacionalinės turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ trečiadienį pristatys 2024 m. vietinio turizmo tyrimo rezultatus. Kaip skelbia renginio organizatoriai, bus apžvelgta, kaip per metus pasikeitė lietuvių kelionių po Lietuvą organizavimo įpročiai, kelionių kryptys, pramogos ir išlaidos. Všį „Keliauk Lietuvoje“ yra nacionalinė turizmo skatinimo agentūra, dirbanti su atvykstamuoju ir vietiniu turizmu.

Kelionės – brangu ar kiekvieno kišenei? Kiek lietuviai šiemet išleis vasaros atostogoms

Jei ruošti slides žiemai lietuvių liaudies išmintis ragina vasarą, tuomet planuoti vasaros atostogas reikėtų šaltajam sezonui dar nepasibaigus. Tinkamiausias tam metas – vasario mėnuo – šis laikotarpis keliautojams dosnus palankiomis sąlygomis. Savarankiškas keliones planuoti padedanti informacinių kelionių paketų platforma patssaugidas.lt išskiria pagrindinius principus, kurie neleis išleisti pinigų vėjais ir užtikrins kokybišką poilsį pagal kiekvieno poreikius.
Į viršų