REKLAMA
Erkių sezonas: štai, kaip efektyviai apsaugoti augintinį nuo tykančių pavojų (nuotr. Shutterstock.com) Erkių sezonas: štai, kaip efektyviai apsaugoti augintinį nuo tykančių pavojų (nuotr. Shutterstock.com)

Erkių sezonas: štai, kaip efektyviai apsaugoti augintinį nuo tykančių pavojų

Lietuvoje turime nuostabias pievas, miškus ir parkus, kur mielai einame pasivaikščioti su savo augintiniais. Vis dėlto, nuostabioje gamtoje tyko maži, bet itin pavojingi padarėliai – erkės. Draudimo bendrovės „If“ asmens žalų vyriausioji specialistė Elena Subelė papasakojo, kokiomis ligomis erkės užkrečia augintinius ir pasidalijo, kada gali itin praversti augintinio draudimo paslaugos. Kur slepiasi erkės? Erkės mėgsta drėgmę ir šilumą.

Vilniuje skalbimo mašinoje išgyvenęs katinas Tomas nerimsta: mokosi įjungti elektrinę viryklę

Automatinėje skalbyklėje 20 minučių skalbtas vilniečių katinas Tomas iš veterinarijos klinikos grįžo namo. Jis sveikas ir išdykęs kaip anksčiau, o apie mirtimi galėjusį pasibaigti skalbimą dabar primena tik nuplikusi uodega. Tiesa, išdaigininkas iš klaidų nepasimokė – į skalbimo mašiną ir toliau lenda. Negana to, šeimininkų siaubui, jau bando įjungti elektrinę viryklę. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Sandra Žutautienė išgyvena skaudžią netektį: papasakojo, kaip viskas įvyko

Trečiadienį savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje buvusi „TV pagalbos“ gelbėtoja, atlikėja Sandra Žutautienė pasidalino skaudžia žinia – netikėtai mirė jos katinas. Tačiau už šios istorijos slėpėsi kur kas daugiau skaudžių aplinkybių, kurias garsi atlikėja papasakojo savo sekėjams.  Savo įrašu Sandra Žutautienė sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.  „Mikutis.

Svajojate įsigyti šunį arba katę? Štai, ką būtina žinoti

Nusprendus priimti naują augintinį į savo gyvenimą, atsiranda ne tik šilumos bei džiaugsmo momentų, bet ir didelis atsakomybės krūvis. Tai sprendimas, kuris turėtų būti gerai apgalvotas ir paremtas žiniomis, kad būtų užtikrintas sėkmingas ir laimingas bendras gyvenimas kartu su naujuoju draugu. Apie tai, ką reikėtų žinoti norint į savo namus priimti keturkojį draugą pasakoja gyvūnų priežiūros specialistė, savanorė Ugnė Yuna.

Maudynių ir poilsio grėsmės su augintiniu: retas apie tai pagalvoja

Vasara – šeimininkų ir jų augintinių pramogų metas. Maudynės, žaidimai smėlyje ir kitos linksmybės – neatsiejami nuo šiltojo sezono, tačiau verta prisiminti, jog gamtoje laukia ne tik smagus poilsis, bet ir tam tikros grėsmės. Kaip teigia KIKA komunikacijos projektų vadovė Karolina Tuminauskaitė, maudynės karštą dieną – puikus būdas atsigaivinti, tačiau vietą, į kurią vyksite, rinktis reikia atsakingai, o grįžus namo būtina tinkamai pasirūpinti augintinio higiena.

Gyvūnų priežiūra vasarą: priminė, kada pastebėjus augintinio negalavimus būtina kreiptis į specialistus

Erkių sukeltos ligos, perkaitimas saulėje, įvairios traumos, vėmimas ar viduriavimas – problemos, su kuriomis ne retai augintiniai susiduria vasarą. Todėl šylant orams veterinarijos specialistai primena svarbiausius gyvūno priežiūros karštuoju sezono metu principus ir dalinasi patarimais, kurie padės šeimininkams atpažinti pirmuosius dažniausiai pasitaikančių negalavimų simptomus, laiku kreiptis į specialistus ir neišleisti daugybės pinigų.
Į viršų