Vis apkabinate savo šunį? Veterinaras įspėja – gali baigtis liūdnai

Kad ir kaip norisi stipriai apkabinti savo šunį, veterinaras įspėjo, kad tai gali būti ne pati išmintingiausia mintis ir paragino augintinių savininkus rasti tinkamesnį būdą parodyti meilę jiems. Nors daugelis žmonių apkabinimą vertina kaip meilės ir prieraišumo gestą, todėl natūraliai norės tai parodyti savo augintiniui, tačiau nereikėtų manyti, kad šuo jausis taip pat, rašo mirror.co.uk.
REKLAMA
Kelionė su augintiniu – kaip užtikrinti jo saugumą ir komfortą?  Kelionė su augintiniu – kaip užtikrinti jo saugumą ir komfortą?

Kelionė su augintiniu – kaip užtikrinti jo saugumą ir komfortą?

Prasidėjus šiltajam sezonui, augintinius turintys žmonės leidžiasi į savaitgalio ar atostogų keliones su keturkojais draugais. Kad ši patirtis būtų maloni ir džiuginanti, tokią kelionę reikia kruopščiai suplanuoti – gyvūnas turi jaustis komfortiškai ir būti saugus. Prekybos tinklo „Senukai“ atstovai sako, kad gyvūnų transportavimo įranga vasaros laikotarpiu tampa iš tiesų paklausi.

Vaikas prašo augintinio? Specialistė patarė, ką būtina apgalvoti

Tikriausiai visi tėvai bent kartą yra sulaukę prašymo iš vaikų pasiimti į namus augintinį. Nors dažniausiai yra prašoma šuniuko arba kačiuko, kartais vaikai tampa išradingesni ir nori namuose auginti papūgą, žiurkėną ar kitokį gyvūnėlį. Specialistai perspėja, kad nepaisant gyvūno tipo ar dydžio – labai svarbu sprendimą priimti naują šeimos narį gerai apgalvoti ir tinkamai tam pasiruošti. Pagalvokite prieš įsigydami Gyvūno įsigyjimas ar pasiėmimas iš prieglaudos neturėtų būti spontaniškas.

Atostogos su augintiniu – nemenkas iššūkis: kaip tinkamai joms pasiruošti?

Šylant orams, gyvūnų mylėtojai vis dažniau su savo keturkojais draugais išsiruošia į trumpalaikes išvykas ar ilgesnes keliones. Tai pastebi ir paslaugų teikėjai, todėl vis daugiau viešbučių, maitinimo įstaigų tampa draugiškomis augintiniams. Visgi kelionė su šunimi ar kate gali būti nemenkas iššūkis tiek gyvūnui, tiek šeimininkui, tačiau nesklandumų pavyks išvengti, jei tinkamai jai pasiruošite.

Kaip pasiruošti vizitui į veterinarijos kliniką: paprasti, bet svarbūs patarimai

Artėjant vasarai, aktyvių pramogų ir kelionių sezonui, svarbu pasirūpinti augintinio sveikata. Tam reikėtų apsilankyti veterinarijos klinikoje, tačiau neretai gyvūnai patiria stresą, keliaudami į nepažįstamą vietą, o šeimininkai jaudinasi, kaip augintinį paveiks kelionė, nauja aplinka, kitų gyvūnų draugija, nepažįstami kvapai, jau nekalbant apie atliekamus tyrimus.
Į viršų