marinuoti

Šį agurkų marinatą išdavė draugė: „Tai jos skaniausi“

„Šiais metais išbandau naują receptą: Marinuoti agurkai su garstyčiomis. Už receptą dėkoju draugei Rasai, kuri mielai juo pasidalino su manimi. Kaip draugė patikino, tai jos skaniausi agurkai“, – rašo tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė Ingrida. Iš 1,5 normos užpyliau 5 – 0,7 l stiklainius.
2023-07-25

Atradus šį svogūnų marinatą kitų net nebando: tinka prie visko

„Svogūnai ir šašlykai man yra neatsiejami ir papildo vienas kitą. Svogūnus ruošiu dvejais būdais. Marinuoju pačius svogūnus ir ruošiu svogūnų laiškus su pomidorų padažu“, – rašo tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė Ingrida. Svogūnų laiškams su pomidorų padažu reikės: Ryšulėlis svogūnų laiškų; 5 v. š. pomidorų padažo. Svogūnų laiškus nuplauname, supjaustome žiedais. Sumaišome su pomidorų padažu. Svogūnų laiškai (Nuotr.
2023-05-19

Prisiminė nepelnytai pamirštą šašlykų marinatą: mėsa išeina minkštutėlė

„Taip sakau gaminimui gamtoje. Kuriam kepsnines ir liekam valgyti lauke. Porcijos 6. Laiko, kurį sugaišime kepant neskaičiuojame, nes jis praleistas lauke, draugų artimųjų apsuptyje“, – rašo tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė Ingrida. Ingredientai: 3 kg kiaulienos sprandinės; 3 svogūnai; 3 skiltelės česnako; 0,5 l obuolių sulčių; Druskos pagal skonį; žiupsnis pipirų; 2 a. š. šašlykų prieskonių; 1 sauja svogūnų laiškų; 3 v. š. pomidorų padažo.
2022-07-23

Išbandė greitą agurkų marinatą: „Tobulai tinka prie šašlykų, bet skanūs ir vieni“

„Marinuoti, traškūs, aštrūs agurkėliai. Tobulai tinka prie kepsnio ar šašlykų. Bet patikėkite jie labai skanūs ir vieni. Kai pradedi valgyti, sunku sustoti. Tiesa juos suvartoti reikėtų greitai. Tai nėra konservuoti agurkai, o marinuojami greitam vartojimui“, – sako tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė Ingrida. Porcijos 10. Užtruksite apie 10 min + laikas, kol agurkėliai marinuosis.
2022-07-15

Šį agurkų marinatą išdavė draugė: dabar rekomenduoja visiems

„Šiais metais išbandau naują receptą: marinuoti agurkai su garstyčiomis. Už receptą dėkoju draugei Rasai, kuri mielai juo pasidalino su manimi. Kaip draugė patikino, tai jos skaniausi agurkai“, – rašo tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė. Iš 1,5 normos užpyliau 5 – 0,7 l stiklainius.
2022-07-07

Sausas šašlykų marinatas pagal Audronę: mėsa išeina minkštutėlė

„Savaitgalį mes kepėme šašlykus. Šašlykams naudojau kiaulienos sprandinę ir vištienos šlaunelių mėsą. Kiaulienos sprandinę marinavau sausuoju būdu, o vištieną – su jogurtu ir gardinau prieskoniais. Taigi, šašlykai išties gavosi gardūs, tad receptu noriu pasidalinti ir su jumis“, – rašo tinklaraščio „Gamink su Audrone“ autorė.   Reikės: 1,2 kg. kiaulienos sprandinės, 0,7 kg vištienos šlaunelių mėsos, 1 kg svogūnų.
2022-06-30

Ilonos agurkų marinatas nepaliks abejingų: užsirašykite ir turėkite

„Mamos receptas. Vos aštroki, švelniam marinate, traškūs, kieti, žodžiu – puikučiai“, – rašo tinklaraščio „Skanus gyvenimas“ autorė Ilona. Ingredientai: šaukštas su kaupu cukraus; šaukštas be kaupo druskos; 3 šaukštai acto; česnako, krienų lapų ar stiebų, serbentų, vyšnių lapų, krapų, česnako, pipirų, čilliukų ir agurkų. Marinato receptas Agurkam nupjaustyti uodegėles ir užpilti verdančiu vandeniu. Laikyti, kol atvės.
2022-06-29

Šis Ingridos pomidorų marinatas plis per giminę: užsirašykite ir turėkite

Pirmieji pomidorai lauke dar tik pradėjo augti, tačiau ne viena šeimininkė jau suskubo ieškoti patikrintų receptų žiemai. Šiemet siūlome šį pomidorų marinato receptą užsirašyti iš anksto ir sulaukus derliaus drąsiai išbandyti. Iš normos marinato užpyliau 5–1 l stiklainius. Pomidorų pagal poreikį. Marinatas: 2 l vandens; 2 v. š. druskos; 8 v. š. cukraus; 100 ml acto; 2–4 česnako skiltelės; Keli lauro lapai; Keli pipirų griežinėliai.
2022-06-09

Šis agurkų marinatas taps 2022 metų favoritu: užsirašykite ir turėkite

„Oi neklauskite kodėl šie agurkėliai vadinasi bulgariški, tiesiog radau tokį receptą, noriu išmėginti ir dalinuosi juo su jumis. Tikiu, kad skonis nenuvils. O kaip pas jus reikalai su konservavimu ir atsargomis žiemai? Turite vieną patikimą receptą ir visada juo marinuojate, ar ieškote vis  ko nors naujo?“, – rašo tinklaraščio „Kviečiu į virtuvę“ autorė.   Iš normos užsipila 8 l stiklainiai.
2022-06-07

Taip marinuoti svogūnai idealiai tiks prie keptos mėsos: norėsis kartoti

„Užteks pamarinuoti, kol iškeps mėsa ant žarijų“, – sako recepto autorė. Ingredientai: 2 svogūnai; 40ml acto 7%; 100ml verdančio vandens; 1a.š. druskos; 2a.š. cukraus; keli lauro lapeliai; keli juodieji pipirai. Pagal norus: krapai, čili pipirai, garštyčių sėklos. Marinuotų svogūnų receptas Verdantį vandenį užpilti ant druskos ir cukraus ir išmaišyti. Svogūnus supjaustyti žiedais ar pusžiedžiais. Sudėti į stiklainį ir padaužti kočėlo galu, kol išsikirs kiek skysčio.
2022-06-04
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų