Unikauskas atskleidė apie kokius sveikatos sutrikimus perspėja nevaldomas prakaitavimas – verta sunerimti

Natūralu, kad atėjus vasarai ir kylant oro temperatūrai, prakaituojame daugiau ir dažniau. Tačiau kartais perteklinis prakaitavimas gali signalizuoti apie sutrikusią sveikatą ar net sukelti socializacijos problemas. Tad profesorius Alvydas Unikauskas laidoje „Kviečiame daktarą“ papasakojo, ką apie žmogaus sveikatą gali pasakyti prakaitas.  Išskirdamas prakaitą žmogaus kūnas vėsinasi. Odoje yra apie 3 milijonai prakaito liaukų, tad per parą įmanoma išprakaituoti net kelis litrus.

Atskleidė ilgos jaunystės paslaptį: įsidėmėkite, kokių produktų reikia vengti

Norintiems ilgiau išlikti jauniems dažnai siūlomi intensyvaus poveikio veido ir kūno kremai, įvairios dermatologinės procedūros ir net plastinės operacijos. Vis dėlto, TV3 laidoje „Kviečiame daktarą“ profesorius Alvydas Unikauskas atskleidė, kad norint ilgiau džiaugtis jaunatviška išvaizda reikėtų savimi rūpintis ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.  Pasak A. Unikausko, senėjimą sukelia tam tikri produktai, kuriuos vartojame kasdien.

Unikausko patarimas pagerins jūsų miego kokybę – tai darykite bent valandą prieš miegą

Dažnas skundžiasi kankinančia nemiga arba nuolatiniu prabudimu naktį. TV3 laidoje „Kviečiame daktarą“ profesorius Alvydas Unikauskas papasakojo, kas lemia miego problemas ir atskleidė, ką daryti, norint vėl panirti į gilų miegą prabudus. Svarbiausia, iškart nesiimkite drąstiškų priemonių ir su savo organizmu bandykite susitarti natūraliais būdais.

Ekspertai įspėja – šios vaistažolės labiau kenkia, nei padeda: įsidėmėkite

Iš pirmo žvilgsnio vaistažolių vartojimas gali pasirodyti kaip visai nekaltas dalykas, tačiau TV3 laidos „Kviečiame daktarą“ vedėjas Alvydas Unikauskas įspėjo, kad žoliniai preparatai gali atnešti daugiau bėdos nei naudos.  A. Unikauskas neteigė, kad vaistažolių vartoti negalima – atvirkščiai, jas galima vartoti, nes yra naudingos stiprinant imunitetą ar gydantis nuo tam tikrų ligų.

Unikauskas papasakojo – be šių mikroorganizmų žmonija išnyktų

Dažnai žmonės įvairiausiais būdais bando apsisaugoti nuo bakterijų, jaučia joms panišką baimę ir nori jų atsikratyti. Tačiau bakterijos žmogaus organizmui yra gyvybiškai svarbios. TV3 laidoje „Kviečiame daktarą“ profesorius Alvydas Unikauskas paaiškino, kokią naudą šie mikroorganizmai teikia mūsų imuninei sistemai ir kaip jų atsiranda mūsų žarnyne.  Unikauskas pasakoja, kad žmogaus kūnas išsivystė kartu su jame esančiomis bakterijomis, tad bandyti jų atsikratyti – griežtai draudžiama.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų