Kviečiame daktarą
REKLAMA
Skaudantis sprandas  Skaudantis sprandas

Skaudančio sprando priežastis – nervai? Padėti gali eteriniai aliejai ir miego poza

Kaklo ir sprando skausmai gali atsirasti ne tik dėl sporto traumų ar netaisyklingos laikysenos sėdint prie kompiuterio. „Eurovaistinės“ vaistininkė Elvyra Ramaškienė pasakoja, kad kartais kaklo ir sprando skausmų priežastimi gali tapti ir ilgalaikis stresas. Ji įvardija, kad nuo streso mūsų raumenys impulsyviai įsitempia, o didžiausius įtampos taškus darbo dienos pabaigoje jaučiame būtent „surakintame“ sprande.
REKLAMA
Veido oda (nuotr. Shutterstock.com) Veido oda (nuotr. Shutterstock.com)

Veido odos liga, kurią gali iššaukti paprasčiausias šaltukas: kaip susigyventi su rožine?

Rožinė – tai veido odos liga, su kuria tenka išmokti susigyventi visam likusiam gyvenimui. „Eurovaistinės“ farmacininkė Fausta Barisevičienė pasakoja, kad šią ligą gali išprovokuoti patys įvairiausi veiksniai – nuo nudegimų saulėje ar didelio temperatūrų skirtumo išėjus į lauką iki paprasčiausiai netinkamų maisto produktų bei prieskonių. Ji dalinasi patarimais, kaip lengviau atpažinti šios ligos dirgiklius ir išvengti stiprių rožinės proveržių.
REKLAMA
Profesorius Alvydas Unikauskas ir LSMU Kauno ligoninės gydytojas urologas-seksologas Titas Simaška (nuotr. Kviečiame daktarą)  Profesorius Alvydas Unikauskas ir LSMU Kauno ligoninės gydytojas urologas-seksologas Titas Simaška (nuotr. Kviečiame daktarą)

Nuo šio sutrikimo dažniausiai kenčia moterys: A. Unikauskas patarė atlikti testą

Kasmet su šlapimo pūslės problemomis susiduria 150 milijonų žmonių visame pasaulyje, vis dėlto, dažniausiai kenčia 17-40 metų moterys. TV3 laidoje „Kviečiame daktarą“, profesorius Alvydas Unikauskas, LSMU Kauno ligoninės gydytojas urologas-seksologas Titas Simaška ir „Eurovaistinės“ vaistininkas Vygintas Milašius papasakojo, kada vertėtų sunerimti ir atskleidė, kokį šlapimo pūslės testą gali atlikti kiekvienas. Įspėja neprarasti budrumo Laidos vedėjas prof.
REKLAMA
Odos erkutės (nuotr. Shutterstock.com) Odos erkutės (nuotr. Shutterstock.com)

Odos erkučių turime visi: kokie kompresai padeda bei į kurią pusę valyti traiškanas?

Paraudimai, suintensyvėję bėrimai, pleiskanojimas ar netgi atsiradusios traiškanos – visa tai gali būti signalai, kad ant jūsų odos padaugėjo erkučių. „Eurovaistinės“ farmacininkė Fausta Barisevičienė pasakoja, nors šių gyvų erkučių negalime ant savo odos pamatyti plika akimi, mes vis tiek kiekvienas jų turime. Taip pat ji dalijasi patarimais, kaip neleisti šioms suaktyvėti ir kaip nuraminti jų varginamą odą.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų