REKLAMA
Gian Luca dalijasi receptu ir atskleidžia: anksčiau nesupratau lietuvių meilės šaltibarščiams  Gian Luca dalijasi receptu ir atskleidžia: anksčiau nesupratau lietuvių meilės šaltibarščiams

Gian Luca dalijasi receptu ir atskleidžia: anksčiau nesupratau lietuvių meilės šaltibarščiams

Užsieniečiams, kurie dar nėra susipažinę su išskirtiniu lietuvių patiekalu – šaltibarščiais, ši sriuba gali pasirodyti neįprasta tiek savo ryškia spalva, tiek išskirtiniu skoniu. Tačiau tie, kurie drįsta jos paragauti, dažnai nustemba, kaip greitai ji tampa vienu mėgstamiausių patiekalų. Ne išimtis ir puikiai Lietuvos žmonėms pažįstamas, charizmatiškasis italų virtuvės šefas Gian Luca Demarco, kuris, kaip ir daugelis, atrado šaltibarščių džiaugsmą.
REKLAMA
Tokių šaltibarščių dar neragavote: tetos Vylmos personažas siūlo išbandyti receptą be burokėlių  Tokių šaltibarščių dar neragavote: tetos Vylmos personažas siūlo išbandyti receptą be burokėlių

Tokių šaltibarščių dar neragavote: tetos Vylmos personažas siūlo išbandyti receptą be burokėlių

Tikriausiai sutiksite, kad beveik kiekvienas, išgirdęs žodį „šaltibarščiai“, be didelių apmąstymų įsivaizduoja įprastą mūsų akiai rožinę sriubą. Vis dėlto, atsiranda ir tokių šio patiekalo variacijų, kur burokėliai, nudažantys sriubą ryškia rožine spalva, nenaudojami, todėl ši lieka baltos, kefyro spalvos. Savo išskirtiniu baltų šaltibarščių receptu pasidalijo socialiniuose tinkluose puikiai žinomas Edvino Krupinsko kuriamas tetos Vylmos personažas.
REKLAMA
„Nėra blogo oro“ tinklaraštininkė pasidalijo išskirtiniu šaltibarščių receptu: išbandę nepasigailėsite  „Nėra blogo oro“ tinklaraštininkė pasidalijo išskirtiniu šaltibarščių receptu: išbandę nepasigailėsite

„Nėra blogo oro“ tinklaraštininkė pasidalijo išskirtiniu šaltibarščių receptu: išbandę nepasigailėsite

Nėra nieko geriau nei karštą vasaros dieną atsigaivinti vėsiais ir gardžiais šaltibarščiais. Ši rožinė sriuba Lietuvoje tokia populiari, kad pasirodo vis daugiau jos variacijų. Šį kartą savo mėgstamiausiu šaltibarščių receptu dalijasi tinklaraščio „Nėra blogo oro“ įkūrėja ir autorė Lina Vasiliauskienė.
REKLAMA
„Barbora“ skelbia geriausių Lietuvos šaltibarščių rinkimus  „Barbora“ skelbia geriausių Lietuvos šaltibarščių rinkimus

„Barbora“ skelbia geriausių Lietuvos šaltibarščių rinkimus! Nepraleiskite progos dalyvauti

Nėra abejonės, kad lietuviai, tiesiog, negali gyventi be šaltibarščių. Pastaruoju metu gomurį lepiname ne tik tradiciniais, bet ir moderniais, netikėtais ingredientais pagardintais šaltibarščiais ir be paliovos ginčijamės – kuris šaltibarščių receptas vertas geriausiojo titulo.

Atskleidė, ar sveika valgyti šaltibarščius: kiti mano neteisingai

Šaltibarščiai vis labiau šylant orams tampa itin populiariu pasirinkimu virtuvėje. Jie džiugina savo skaisčiai rožine spalva, yra maistingi ir karštomis dienomis atvėsina. Apie tai, ar šaltibarščius valgyti sveika ir ar toks maistas tinkamas lieknėjantiems papasakojo dietologas Mantas Liekis. Dietologas taip pat atsakė į amžiną klausimą – reikėtų dėti ar nedėti kiaušinį į šaltibarščius. Šaltibarščiais mėgautis gali visi Visus nerimaujančius dėl šaltibarščių sveikumo dietologas nuramino.
Į viršų