Antėja gydytojai pataria
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Štai, kokios problemos moteris priverčia apsilankyti ginekologo kabinete: svarbu nedelsti

Ginekologinės ligos gali užklupti ir jaunas, sveikai gyvenančias ir, atrodo, nusiskundimų savo sveikata neturinčias moteris. Gana dažnai taip nutinka dėl to, kad moterys neskuba apsilankyti pas ginekologą arba nedalyvauja prevencinėse programose, kurios yra nemokamos ir priklauso pagal tam tikras amžiaus grupes.
REKLAMA
Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com) Asociatyvi nuotrauka (nuotr. Shutterstock.com)

Moterų baimė lankytis pas ginekologą: kokios to priežastys ir kaip jas įveikti?

Dauguma moterų prieš vizitą pas gydytoją ginekologą jaučia nerimą ir stresą. Moteris baugina tiek aplinka, tiek tyrimų rezultatai, neretai neleidžia atsipalaiduoti ir gėda: juk gydytojas apžiūrinės intymias vietas.
REKLAMA
Jau greitai Kaune veiks našiausia bei inovatyviausia medicininių tyrimų laboratorija visose Baltijos šalyse  Jau greitai Kaune veiks našiausia bei inovatyviausia medicininių tyrimų laboratorija visose Baltijos šalyse

Jau greitai Kaune veiks našiausia bei inovatyviausia medicininių tyrimų laboratorija visose Baltijos šalyse

Vienas didžiausių sveikatos priežiūros tinklų Lietuvoje „Antėja“ ir pažangios medicininės įrangos tiekėjas „Siemens Healthineers“ pratęsė jau ne vienerius metus trunkantį bendradarbiavimą. „Partnerystė su „Siemens Healthineers“ kompanija leido įmonės diagnostikos paslaugų lygį pakelti iki technologiškai moderniausių Vakarų Europos, JAV ir Japonijos medicinos centrų.
REKLAMA
Vitaminų gali pritrūkti ir vasarą: kokius pasirinkti? (nuotr. Shutterstock.com) Vitaminų gali pritrūkti ir vasarą: kokius pasirinkti? (nuotr. Shutterstock.com)

Vitaminų gali pritrūkti ir vasarą: kokius pasirinkti?

Vasara mus apdovanoja šiltais saulės spinduliais ir gardžiu derliumi: šviežiomis uogomis bei daržovėmis. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad gyvenant tokiomis sąlygomis kūnas aprūpinamas visais reikalingiausiais vitaminais, vis dėlto, toks įsitikinimas klaidingas. Pasirodo, kad aukšta temperatūra, didelis fizinis aktyvumas ir atostogų metu pasikeitęs dienos ritmas gali nemenkai sutrikdyti organizmą bei sukelti tam tikrų medžiagų trūkumą.
REKLAMA
Trūksta skysčių, kankina nuovargis ir nusilpęs imunitetas? Ši priemonė padeda atgauti jėgas, kaip niekad greitai   Trūksta skysčių, kankina nuovargis ir nusilpęs imunitetas? Ši priemonė padeda atgauti jėgas, kaip niekad greitai

Trūksta skysčių, kankina nuovargis ir nusilpęs imunitetas? Ši priemonė padeda atgauti jėgas, kaip niekad greitai

Sumažėjo apetitas, jaučiate nuovargį ar nusilpo imuninė sistema? Ar žinojote, kad dažniausiai dėl šių negalavimų kaltas skysčių, elektrolitų ir vitaminų stygius? „Antėja“ šeimos gydytojo Mindaugo Junkos teigimu, pajutus anksčiau minėtus nemalonius simptomus, į pagalbą galima pasitelkti intraveninę terapiją. Intraveninė terapija – kas tai? Intraveninė terapija yra efektyvus ir greitas būdas, papildyti organizmą skysčių, elektrolitų, vitaminų ir kitų reikalingų medžiagų doze.
Į viršų