Žymių moterų išdaigos mamoms: nuo sukarpytų sijonų iki apipaišytų automobilių

Motinos diena – viena gražiausių ir svarbiausių švenčių metuose. Žmonės nuo pat ryto, nešini puokštėmis gėlių, skuba pasveikinti savo mylimiausias mamas. Tuo tarpu trys garsios šalies moterys tik tv3.lt sutiko atskleisti, kokias didžiausias šunybes savo mamoms yra iškrėtusios ir kokiomis mielomis dovanomis dabar bando atsilyginti.

21

Išskirtiniai, šiltai pasakojimai tiesiai iš Eglės Straleckaitės, Natalijos Bunkės ir Renatos Klimaitytės lūpų.

 Eglė Straleckaitė

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eglės Straleckaitės širdis užimta?

„Buvo vasara. Su vaikais žaidėme kieme, piešėme kreidelėmis. Tuomet mano mama grįžo namo ir prie garažo pasistatė automobilį. Mane tiesiog užvaldė noras iš tos meilės mamai ją kažkaip nustebinti. Taigi, aš su tomis kreidelėmis sumaniau visą mamos automobilį išpiešti širdelėmis. Galvojau, vis tiek su kreida, lengvai nusiplaus. Bet aš nepagailėjau... išpaišiau net veidrodėlius.

Kad kažkas ne taip, supratau kur kas vėliau. Iš karto tėvai net nepastebėjo ir aš nesakiau, nes visai užsimiršau. Vieną vakarą grįžta namo tėtis, sako – „vaikai subraižė mašiną akmenukais kažkokiais.“ Pasirodo, pastebėjęs apipaišytą automobilį, nuvežė jį į plovyklą, o tuomet jau viskas pasimatė visu gražumu. Ir jau girdžiu, kad tėvai tariasi, ar reikia eiti apklausti kaimynus, kieno vaikai taip galėjo pasielgti. Nes vis tiek visą mašiną vėliau teko perdažyti.

REKLAMA

Ką gi, prisistačiau pas mamą, sakau – „Mamyte, čia aš tau širdelėm automobilį apipiešiau“. Tačiau mama nelabai pyko, suprato, kad čia viskas iš meilės.

Iš mamos paveldėjau savybę prisiimti įvairių švenčių organizavimą. Mėgstu viską paruošti nu a iki z, kad būtų visa programa. Kadangi mano tėvelio gimtadienis beveik sutampa su motinos diena, tai šia proga ketiname visi eiti į spektaklį ir su broliu mąstome dar kažkokią materialinę dovaną įteikti. Atsižvelgsime į tai, ko tėveliams dabar labiausiai reikia ir tai padovanosim.

Šiaip su mama labai mėgstame keliones. Tačiau dabar dėl darbų gausos nelabai tai sau galime leisti. Tačiau, aš manau, kad šiemet su mama dar pavyks kažkur dviese išskristi. Galbūt tai taps šiek tiek pavėluota dovana mamos dienos proga“, – atskleidė pramoginių šokių čempionė Eglė Straleckaitė.

Natalija Bunkė

(57 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Natalija Bunkė švenčia 33 gimtadienį

„Kai buvau maža labai mėgdavau pasileisti Džordanos Butkutės kasetę ir, kad atrodyčiau kaip tikra dainininkė, apsiaudavau mamos aukštakulnius. Kadangi mano koja buvo kur kas mažesnė nei mamos bateliai, nutikdavo taip, kad šie likdavo be kulniukų. Mamai tai, žinoma, nelabai patikdavo, nes batai nebuvo patys pigiausi.

Manau, mamai nereikia dovanų, mamai reikia dėmesio. Mes esam didžiausios dovanos savo mamoms. Lygiai tą patį ir aš jaučiu. Man mano sūnus yra pati didžiausia dovana. Kai jis atbėga į mano glėbį ir sako – „Mamyte, aš tave labai myliu“, negaliu net pagalvoti, kokia dovana man galėtų labiau patikti.

Kadangi per mamos dieną švęsime Vėlykas, tai visi būtinai susitiksime, sėsime prie bendro stalo ir dovanosime vieni kitiems dėmesį“, – atviravo atlikėja Natalija Bunkė.  

 Renata Klimaitytė:

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: „Sirenos” R.Klimaitytė ir A.Chmelevskytė pasidalino naujojo klipo filmavimo kadrais

„Labai mėgau saldainius „Ananasas“. Kai juos pamatydavau, darydavosi silpna, tad mama slėpdavo ir duodavo tik po kelis. Kartą aptikau jos slėptuvę, radau didžiausią maišą mylimiausių saldainių ir suvalgiau juos per vieną savaitę. Visgi popieriukų neišmečiau, o taip sulanksčiau, kad atrodytų, jog ten yra saldainiai. Tą savaitgalį vykome į vestuves, kurioms saldainiai ir buvo paruošti. Mama pastebėjo tik ten nuvykusi (juokiasi).

REKLAMA

Dar kažkodėl labai mėgdavau karpyti mamos sijonus. Mama juos labai mėgo, siūdavo savo lėlėms, o esu pusę spintos išvarčius. Tik gaudavau, iškart sukarpydavau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų