Zvonkuvienė – apie artėjantį 40-metį ir dėl pandemijos žlugusią Deivydo staigmeną

„Pasikalbėkim#IŠNAMŲ“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina dainininkę Katažiną Zvonkuvienę. Ši Mamos diena laukia ypatinga – atlikėja minės savo 40-ąjį jubiliejų. Kokiomis nuotaikomis Katažina jo laukia? Ar neaplankė vadinamoji keturiasdešitmečio krizė?

„Aš nejaučiu jokios krizės. Visiškai! Širdyje absoliuti ramybė ir pilnatvė. Tiesą sakant, žymiai didesnį nerimą jaučiau laukdama 30-ojo gimtadienio. Tada atrodė, kad visos bendraamžės draugės už mane daugiau pasiekusios – vienos laukiasi kūdikių, kitos jau turi šeimas ar bent vyrus, dar kitos – puikius darbus. Aš viso to dar tik ieškojau, bet per dešitmetį gyvenimas taip pasikeitė, kad pačiai sunku patikėti! Esu laiminga, turiu nuostabią šeimą, mylimą veiklą ir į skaičių 40 žiūriu kaip į dar vieną naujų galimybių pradžią,“ – su šypsena veide tikina Katažina.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Zvonkuvienė apie artėjantį 40-metį ir dėl pandemijos žlugusią Deivydo staigmeną

Atlikėja pasakoja, kad dėl karantino gimtadienį minės šeimos rate ir didelės šventės neplanuoja. Jeigu būtų kitokios aplinkybės, pasak Katažinos, ji mielai tą dieną susitiktų su artimaisiais ir draugais, o dabar džiaugsis virtualiais sveikinimais. 

„Man geriausia dovana yra paprasčiausias dėmesys. Nesvarbu, kokiu būdu jo sulaukiu - svarbiausia, kad būtų nuoširdus. Tikrai nereikia jokių dovanų, nes visko užtenka su kaupu. Kadangi šis gimtadienis sutampa su Mamos diena, nujaučiu, kad ir mano dvyniai kuo nors nustebins. Nors Kornelija ir Donatas dar tik pusketvirtų metų, abu tikrai labai išradingi vaikai,“ – juokiasi atlikėja.

Katažina prisipažįsta, kad šiam gimtadieniui ypatingą staigmeną buvo sugalvojęs jos vyras Deivydas Zvonkus. „Aš negalėjau patikėti, kai Deivydas man pasakė, ką sugalvojo. Deja, bet dėl kilusios pandemijos šiemet dovanos įgyvendinti nepavyks,“ – sako atlikėja.

Taigi kokią dovaną Katažinai buvo paruošęs vyras? Taip pat išgirsite, kokį muzikinį sveikinimą dainininkė siunčia savo ir visos Lietuvos mamoms.

„Pasikalbėkim#IŠNAMŲ“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
O
Olga
2020-04-29 10:28:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokius šliužus naikinti reikia, kur tik pasisuka, palieka glitų ir dvokiantį pėdsaką. Už tokį komentarą gresia baudžiamoji atsakomybė.
Atsakyti
0

R
Rita
2020-05-05 12:50:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikroviška, šilta ir draugiška šeima, talentingi abu, o Katažina nuostabi moteris, sėkmės jiems!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų