Vienos populiariausių pramogų pasaulio porų – Natalijos ir Deivido Zvonkų – santuoka patiria rimtus išbandymus.

Po to, kai praėjusią savaitę spaudoje pasirodė slaptos nuotraukos, kuriose garsus prodiuseris Deividas Zvonkus įamžintas dviprasmiškoje situacijoje su nepažįstama moterimi, pasipylė spėlionės, ar šįkart Natalijai Zvonkei pagaliau trūks kantrybė ir ji paliks nuolat į skandalingas istorijas įsivelianti vyrą.

„Blogiausia tai, kad aš žinau, kas ta moteris, o Deividas neįspėjo manęs apie tai, kad tokios nuotraukos yra ir bus paviešintos“, –  žaviai šypsodamasi laidos „Gyvenimas yra gražus“ kūrėjams atvirai dėstė populiarios grupės „Yva“ lyderė, net ir sunkiomis akimirkomis neprarandanti sugebėjimo juokauti.

Atviro pokalbio Zvonkai laidos kūrėjus pasikvietė į Vilniaus centre nuomojamą  trijų kambarių butą, kuriame iki šiol nefilmavo nė vienas žurnalistas. Čia vienos garsiausių pramogų pasaulio poros laukė sunkūs klausimai apie šeimyninį gyvenimą, meilę ir ištikimybę.

Žiūrėkite šį pirmadienį, 20.30 val. TV3 gyvenimo būdo žurnale „Gyvenimas yra gražus“.


Rašyti komentarą...
v
virginija
2009-09-04 09:27:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir siai dar truksta demesio. cha blondine.kas cia per pasakymas populiariausia pramogu pasaulio poru.komikai jie. dar deividas, dar dar. o nataske tai besplatnoje prilozenije.
Atsakyti
0

r
raimis
2009-09-04 15:16:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
...matyt ruosiasi naujo albumo isleidimui-reik skandalo:)
Atsakyti
0

R
Rengler
2009-09-04 15:31:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
triukas dėmesiui susilaukti..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų