Žvaigždžių duetuose – „nacionaliniai tautų ypatumai“ ir dainos iš viso pasaulio

„Žvaigždžių duetuose“ sulig kiekviena laida dalyvių vis mažėja, o likusieji vis azartiškiau ir kūrybingiau varžosi dėl nugalėtojo titulo.

Prieš prasidedant pusfinaliams, projekto organizatoriai duetams metė naują iššūkį – temą „Nacionaliniai tautų ypatumai“.

Dainininkus vertino griežtoji komisija – muzikos pedagogė Laimutė Lapkauskaitė, operos solistas Merūnas Vitulskis, prodiuseris Gediminas Zujus ir maestro Donatas Katkus.

Pirmieji į sceną žengė Jonas Jonušas iš „Pop Ladies“, paruošę tikrą lietuviško folkloro puokštę ir sutartinių pynę. Komisijos nariai už puikų pasirodymą šįkart gyrė ne tik atlikėjus, bet ir neeilinės kompozicijos autorių Deivydą Zvonkų.

Aktorė Inga Norkutė ir „ventukas“ Karolis Akulavičius pademonstravo vokiečių ir mongolų „tautų draugystę“ – jie atliko 1979-ųjų metų Vokietijos „eurovizinę“ dainą „Dschinghis Khan“. Deja, nei pati daina, nei seksuali I. Norkutės suknelė ir alaus bokalai rankose komisijos nesužavėjo.

Agnė Buškevičiūtė ir Justinas Lapatinskas scenoje sukūrė ugningą Balkanų šėlsmą – su šokiais, besiliejančiu vynu ir netgi šūviais pasirodymo pabaigoje. „Buvo malonu stebėti, nes tai buvo toks mini spektaklis“, – pasirodymą ir vaidybą gyrė komisijos narys Merūnas, bet dėl to, kad „pasigedodainavimo“ skyrė 9 balus. Jam pritarė ir Laimutė Lapkauskaitė: „Koją jums pakišo neryžtingas vokalas. Numeriukas būtų 10, plius dainavimas 8, vadinasi – 9“,– pasirodymą komentavo žymioji vokalo pedagogė „Geležiniu“ jau pramintas muzikos prodiuseris Gediminas Zujus skyrė septynis balus, bet padėtį sušvelnino maestro Donatas Katkus, nepagailėjęs visų dešimties balų.

REKLAMA

Šiauliačiai Eugenijus Andrulis ir Rasa Stoškuvienė persikūnijo virto arabų šeichu ir jo verge, Rosita Čivilytė ir Agneta Gabalytė – iš Rusijos atkeliavusiomis jausmingosiomis slavėmis, o Egidijus Sipavičius ir Lina Rastokaitė – egzotiškaisiais šiauriečiais Nogajais, gyvenančiais jurtose ir besirengiančiais sumedžiotų gyvūnų kailiais.

Na o Neringos Šiaudikytės ir Aisčio Mickevičiaus mintys nukrypo į svajonių kraštą – Ameriką: jie įsijautė į senojo Holivudo žvaigždžių vaidmenis. Pasirinkę legendinę Marilyn Monroe dainą „Diamonds Are a Girl's Best Friend“, dainininkai pasipuošė elegantiškais retro stiliaus drabužiais ir į pagalbą pasikvietė būrį šokėjų, taip sukurdami tikro Brodvėjaus miuziklo dvasią.

Itin žaviai scenoje atrodė N. Šiaudikytė: aptempta, nėriniais ir kristalais puošta suknelė pabrėžė liekną aukštos merginos figūrą, ilgos pirštinės suteikė prabangos, o garbanomis krentantys šviesūs plaukai užbaigė nepriekaištingi atkurtą senojo Holivudo divos įvaizdį. „Labai nuostabiai atrodė Neringa“, – merginą gyrė net griežtoji komisijos narė Laimutė Lapkauskaitė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų