donatas katkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „donatas katkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „donatas katkus“.

Lietuvą garsinančio 14-mečio talento neįmanoma nepastebėti: savo pavyzdžiu užkrėtė kitus

14-metis Jonas Vozbutas iš Mažeikių Lietuvoje tapo jau tikra legenda. Akordeonu grojantis berniukas ne tik skina pergales įvairiausiuose konkursuose, bet ir yra pelnęs „Metų vaiko“ apdovanojimą, o dirigentas Donatas Katkus įsitikinęs, kad jo laukia didinga ateitis. Jonas nusprendė sudalyvauti ir vaikams skirtame TV3 projekte, „Lietuvos talentai. Supervaikai“, kuriame, atrankų metu, pelnė auksinį mygtuką.
2020-05-29

Rizikos grupei priklausantis dirigentas Katkus: nereikia ligų iškelti į viešumą, reikia tyliai savimi rūpintis

Šalyje jau antrą mėnesį besitęsiantis karantinas neabejotinai pakeitė daugelio žmonių kasdienybę. Kol vieni skundžiasi apribotomis laisvėmis, kiti mėgaujasi pagaliau galėdami daugiau laiko skirti sau ar šeimos nariams. Vienas jų – dirigentas, prof. Donatas Katkus. Jam karantino laikotarpis – nuostabus metas užsiimti knygos rašymu, pakeisti gyvensenos įpročius, siekiant sustiprinti imunitetą ir net patinginiauti, rašoma pranešime spaudai.
2020-05-10

Namie užsidaręs Mikutavičius siunčia griežtą žinią: turime susitelkti ir laikytis disciplinos

Garsūs Lietuvoje žmonės susijungė tam, kad piliečiai įsiklausytų – liktų namie ir apsaugotų save bei vieni kitus. Prie naujos pilietinės akcijos #LiekameNamie prisidedančios įžimybės tvirtina, jog kiekvienas esame atsakingas už šio viruso stabdymą. „Žmonės žūsta, kiti dirba iki nukritimo. Laikas gudrauti – praėjo. Mes turime susitelkti ir laikytis disciplinos. Mieli bičiuliai, žiūrėkime į tai rimtai, pakentėkime“, – žmones ragina Marijonas Mikutavičius.
2020-03-26

Neseniai vaikelio susilaukusi Ščiogolevaitė subūrė minią gerbėjų: džiugino užburiančiomis dainomis

Šeštadienio vakarą vyko nepaprastas pasirodymas, kurio metu į sceną atlikti garsiosios airių atlikėjos Enya užburiančių dainų žengė net penkios mūsų šalies muzikos divos.  Tarp jų – ir neseniai dukrelės susilaukusi Rūta Ščiogolevaitė. „Šių dainų klausydavosi mano tėtis, todėl ši muzika mane lydėjo nuo vaikystės“, – pasakojo atlikėja. Atlikti daugiau įrašams nei gyvam dainavimui skirtus kūrinius, anot jos, yra nemenkas išbandymas solistams. „Bet ši programa man nėra nauja.
2019-12-14

Ką tik penktojo vaiko susilaukusi Ščiogolevaitė lipa ant scenos: žada nustebinti

Gruodžio 14 -ąją, Vilniaus „Compensa“ koncertų salėje, o gruodžio 20 d. Palangoje į sceną atlikti garsiosios airių atlikėjos Enya užburiančių dainų žengs net penkios mūsų šalies muzikos divos. Tarp jų – ir neseniai dukrelės susilaukusi Rūta Ščiogolevaitė, rašo pranešime spaudai. „Šių dainų klausydavosi mano tėtis, todėl ši muzika mane lydėjo nuo vaikystės“, – pasakojo atlikėja. Atlikti daugiau įrašams nei gyvam dainavimui skirtus kūrinius, anot jos, yra nemenkas išbandymas solistams.
2019-12-13

Zasimauskaitė atskleidė, kuo mama ją lepina per šventes

„Mano mano turi tradiciją, kurios laikosi jau daug metų. Ir kol kas, manau, jos niekas neįtikins daryti kitaip!“, – kalbėdama apie artėjančias svarbiausias metų šventes sakė dainininkė Ieva Zasimauskaitė. Atlikėja pasakojo – jai brangiausios moters įprotis yra susijęs su kalėdinėmis dovanomis artimiesiems. „Daugelis jau iš anksto žino, kokios dovanos sulauks iš mano mamos“, – su šypsena patikino I. Zasimauskaitė.
2018-11-28

G. Kėvišo atleidimo iš LNOBT vadovo pareigų istorijoje – šūsnis bylų

Lietuvos teismuose yra mažiausiai penkios bylos, susijusios su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro (LNOBT) vadovo Gintauto Kėvišo atleidimu iš darbo. Vilniaus miesto apylinkės teismas išnagrinėjo dvi bylas, susijusias su G.Kėvišo atleidimu. Vienoje jų sprendimas paaiškės antradienį, kitoje bus paskelbtas spalio 2 dieną.
Aktualijos 2017-09-18

Kovo 11-oji garsenybių akimis: meilė Lietuvai, prisiminimai ir palinkėjimai jaunimui

 Jau tradicija tapo kovo 11-ąją minėti kartu su ryškiausiais metų didvyriais, kuriuos apdovanoja iškilmingoje TV3 ceremonijoje „Lietuvos garbė 2017”. Renginio ir šiais metais nepraleido būrys politikos ir šou verslo atstovų, tik tv3.lt pasidalinusių gražiomis, įkvepiančiomis mintimis apie laisvę. Kodėl svarbu švęsti Nepriklausomybės dieną ir ką linki ateities kartos išsakė Justinas Jankevičius, Donatas Katkus, Virgilijus Aleksa, Asta Valentaitė ir Vitalijus Cololo.
2017-03-11

Aktoriai prabilo apie piratus: gėdą darot Lietuvai

Filmo „Gautas iškvietimas“ kūrėjai nuo pat pirmosios dalies pasirodymo iki dabar beveik kasdien sulaukia klausimų, kada bus galima parsisiųsti filmą iš nelegalaus siuntimosi svetainių. Iki šiol sėkmingai atsišaudžiusi į komentarus internete ar šalinusi nelegalias nuorodas, šį kartą kūrybinė grupė paruošė piratams žinutę. Netikėčiausiai pasisakė M. Katleris, kuris trečioje filmo dalyje iš pirato vaidmens pats perėjo į kitą barikadų pusę.
2016-09-23

Maestro Donatas Katkus: norime gyventi apsupti švarios gamtos, blaiviai ir kultūringai

Matydami alkoholizmo problemą, ją įvardindami žinomi kultūros žmonės imasi iniciatyvos, kad padėtį pakeitus iš esmės specialistų mokslininkų, profesionalų nurodomais būdais. Piliečiai iniciavo Alkoholio kontrolės įstatymo keitimą surenkant 50 tūks. parašų, kaip numato įstatymas. Prie šios iniciatyvos prisidėjo ir dirigentas bei muzikos pedagogas Donatas Katkus. Apie šias iniciatyvas, blaivybę ir kultūrą pokalbis su D. Katkumi.
2016-03-02
REKLAMA
REKLAMA

Vitalijus Cololo atskleidė, kaip kadaise viliojo būsimą žmoną

Kaip Oscaras Wilde‘as kartą sakė – moterys sukurtos tam, kad jas mylėtum, ne tam, kad suprastum. Kaip tik tokią istoriją Šv. Valentino dienai skirtame TV3 muzikiniame projekte „Trys Muškietininkai. Garsiausios meilės istorijos“ jau šį šeštadienį 19.30 val. pasakos aktorius Vitalijus Cololo, dainininkai Deividas Norvilas-Deivis ir Rafailas Karpis.
2016-02-08

Karjerą ant scenos pradėjusi Agnė Grigaliūnienė: man negėda dėl savo muzikos

Dabar Agnė Grigaliūnienė yra komunikacijos agentūros vadovė, džiaugiasi neseniai įkurtos vaikų parduotuvės sėkme ir šeimos laime. Vis dėlto retas jaunuolis prisimena, jog visuomenėje garsi moteris savo karjerą pradėjo... ant scenos. Net du albumus išleidusios, su muzikos grandais dirbusios Agnės balsą galėjai girdėti populiariausiose radijo stotyse, o muzikos apdovanojimuose 2001 m. buvo nominuota „Metų atlikėja“. Apie sprendimą pasitraukti ir vis dar neužgęstantį norą dainuoti.
2015-11-13

Jausmingą Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertą sudrebino netikėtos piršlybos

Antradienio vakarą susirinkusius į „Piano.lt vasaros terasą“ užvaldė šiluma ir meilė. Tokius jausmus jaukiame, akustiniame koncerte „Jazzu: jaukiai ir jausmingai“ padovanojo atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu ir pianistas Kęstutis Pavalkis. Populiariausia Lietuvos dainininkė ir didžiausio muzikinio TV3 televizijos projekto „X Faktorius“ teisėja nuostabų pasirodymą pradėjo dedikacija savo dviračiui, kurį moteris atsinešė į sceną.
2015-08-25

Labdaringame koncerte jaunieji talentai ištiesė pagalbos ranką sergantiems bendraamžiams

Penktadienį, kovo 27 d., pelnyti muzikos gerbėjų dėmesį stengėsi ne tik Bryanas Adamsas. Tos pačios dienos vakarą klasikinės muzikos mėgėjai rinkosi į Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje, vykusį labdaringą koncertą „Dedikacija Maestro“, skirtą 88-osioms pasaulinio garso violončelininko ir dirigento Mstislavo Rostropovičiaus (1927 – 2007 m.) gimimo metinėms atminti. Visos koncerto metu surinktos lėšos – 1167 eurai (per 4000 litų) – artimiausiu metu bus pervestos Santariškių Vaikų ligoninei.
2015-03-28

„Carito“ paramos koncertas: padėti šalia esančiam reikia dabar

Vienas prasmingiausių ir gražiausių šio rudens koncertų – jau šią savaitę! Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ visus norinčius daryti gera ir pasiklausyti įspūdingo klasikinės muzikos koncerto lapkričio 13 dieną 19 valandą kviečia į Šv.
2014-11-10

„Lietuvos garbė 2014“ iškilmėse – primadona N. Kazlaus, muzikos garsenybių duetai ir D. Katkaus orkestras

Jau antradienį, kovo 11-ąją, Nepriklausomybės dieną, iškilminga projekto „Lietuvos garbė 2014“ transliacija kaip ir kasmet sutrauks verslo ir visuomenės atstovus, politikus, nusipelniusius šaliai asmenis, kad tie žmonės, kurie savo kilniais ir tyliais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir begaliniu pasiaukojimu keičia mūsų gyvenimus ir net pasaulį, būtų pagerbti jau devintąjį kartą. 19.00 val. tiesioginiame žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje, kaip ir kasmet skambės Lietuvos himnas.
2014-03-07

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras Prancūzijoje atliks oratoriją „Metai“

Atslūgus šventiniam šurmuliui, pirmasis metų mėnuo daugeliui dvelkia ramybe ir poilsiu. Tačiau Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui (meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus) sausis ramybės nežada, atvirkščiai, 2014 metus orkestras pradeda iškilmingais koncertais Prancūzijoje ir pasiruošimu savo dvidešimtajam jubiliejui, kuris bus švenčiamas vasario 20 d. 2014–aisiais Lietuva mini lietuvių pasaulietinės literatūros pradininko Kristijono Donelaičio 300 metų gimimo sukaktį.
2014-01-08

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras Prancūzijoje atliks oratoriją „Metai“

Atslūgus šventiniam šurmuliui, pirmasis metų mėnuo daugeliui dvelkia ramybe ir poilsiu. Tačiau Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui (meno vadovas ir dirigentas Donatas Katkus) sausis ramybės nežada, atvirkščiai, 2014 metus orkestras pradeda iškilmingais koncertais Prancūzijoje ir pasiruošimu savo dvidešimtajam jubiliejui, kuris bus švenčiamas vasario 20 d. 2014–aisiais Lietuva mini lietuvių pasaulietinės literatūros pradininko Kristijono Donelaičio 300 metų gimimo sukaktį.
2014-01-07

L. Adomaitis apie artėjantį „Enya Christmas Show“: žiūrovų laukia tikra Kalėdinė pasaka

Jau šių metų gruodžio 14 d. „Siemens“ arenoje susirinkusių žiūrovų širdis virpins išskirtinis ir nepakartojamas renginys – „Enya Christmas Show“. Jo metu airių atlikėjos Enya dainų repertuarą atliks geriausių Lietuvos vokalisčių komanda – Erica Jennings, Ieva Prudnikovaitė, Rūta Ščiogolevaitė ir Evelina Sašenko.
2013-11-07

Europos numylėtinis A. Rybakas kratosi pramogų pasaulio: tapti pinigų įkaitu – baisu

2009-ųjų “Eurovizijos“ nugalėtojas Aleksandras Rybakas po savo sėkmės iki šio neatsipučia nuo įvairiausių televizijos šou ir popkoncertų maratono. Per metus jis surengia daugiau kaip 100 pasirodymų! Tačiau Kristupo vasaros festivalyje vaikinas atskleis mažiau žinomus savo talentus. „Aš pirmiausia esu kompozitorius, o tik po to – smuikininkas ir popatlikėjas“, – ne kartą dėstė žurnalistams ši Norvegijoje gyvenanti „Eurovizijos“ žvaigždė.
2013-09-04

Maestro D. Katkus ir jo vadovaujamas orkestras koncertų salę iškeitė į sporto klubą

Koncertų salę į sporto klubą iškeitę Šv. Kristoforo kamerinio orkestro muzikantai bei dirigentas Donatas Katkus nustebino ne vieną lankytoją: bokso pirštinė vietoje batutos, TRX diržai vietoje pultų natoms... Šie neįtikėtini vaizdai – ne šiaip linksma fotosesija, bet ir rimtas priminimas, jog 2013-ieji – sveikatingumo metai. „Rūpinimasis kūnu svarbus tiek pat – ne mažiau ir ne daugiau – kiek ir rūpestis siela bei jos savijauta.
2013-06-27

„Žvaigždžių duetų“ pusfinalyje I. Norkutė į pagalbą pasikvietė estrados princą R. Ciciną

Šeštadienio vakarą LNK televizijos žiūrovai turėjo galimybę stebėti muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ pusfinalį, kuriame poros atliko net po tris pasirodymus. Vienam iš jų duetai galėjo pasikviesti kokį nors svečią, padėsiantį scenoje. Viena iš pusfinalį pasiekusių porų – aktorė Inga Norkutė ir atlikėjas Karolis Akulavičius – į pagalbą pasikvietė lietuviškos estrados princą dainininką Rytį Ciciną.
2013-05-11

„Žvaigždžių duetų“ pusfinalyje I. Norkutė pagirta už artistiškumą, o jos partneris – už seksualų balsą

Pirmadienio vakarą verslo ir pramogų centre „Forum Palace“ vyko pirmasis muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ pusfinalis, kurį žiūrovai turės galimybę išvysti jau šį šeštadienį. Komisijos kėdes užėmė operos solistas Merūnas Vitulskis, aktorė Kristina Kazlauskaitė, profesorius Donatas Katkus ir muzikologė Laima Lapkauskaitė, o dalyviai turėjo galimybę sužibėti parodydami net kelis pasirodymus.
2013-05-06

Žvaigždžių duetuose – „nacionaliniai tautų ypatumai“ ir dainos iš viso pasaulio

„Žvaigždžių duetuose“ sulig kiekviena laida dalyvių vis mažėja, o likusieji vis azartiškiau ir kūrybingiau varžosi dėl nugalėtojo titulo. Prieš prasidedant pusfinaliams, projekto organizatoriai duetams metė naują iššūkį – temą „Nacionaliniai tautų ypatumai“. Dainininkus vertino griežtoji komisija – muzikos pedagogė Laimutė Lapkauskaitė, operos solistas Merūnas Vitulskis, prodiuseris Gediminas Zujus ir maestro Donatas Katkus.
2013-04-27

Seksualų stiuardesių įvaizdį pasirinkusios „Pop Ladies“ sugrąžintos į „Žvaigždžių duetus“

Šeštadienio vakarą „Žvaigždžių duetai“ ne vienam žiūrovui galėjo sukelti nostalgiškus jausmus lietuviškos muzikos šlageriams, mat projekto dalyviai turėjo išpildyti lietuviškų muzikos hitų temą. „Pop Ladies“ su Jonu Jonušu, kurie žiūrovų sprendimu turėjo palikti projektą, atliko legendinę grupės „Rondo“ dainą „Tu palauk sustok“. Merginos pasirodymui pasirinko seksualias stiuardesių aprangas, o Oksaną Pikul šiam vakarui pakeitė Monika Kvietkutė-Šedžiuvienė.
2013-03-30

Maestro D. Katkus: aš buvau labai blogas tėtis

Vilniaus savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras praėjusią savaitę po Šv. Kotrynos bažnyčios skliautais atšventė 19-ąjį savo gimtadienį. Šia proga BTV laida „Gyvenimo spalvos“ paruošė išskirtinį interviu su šio orkestro vadovu, Lietuvos šviesuliu maestro Donatu Katkumi. Jis laidoje kalbės ne tik apie muziką, meną, bet ir apie asmeninį gyvenimą. „Aš buvau labai blogas tėtis. Dėl to, kad rūpinausi savo karjera.
2013-03-01

„Žvaigždžių duetų“ vartai Onsai ir Elenai užsivėrė amžiams – D. Katkus jų nepasigailėjo

 Projekto „Žvaigždžių duetai“ dalyvių Elenos ir Onsos likimas pakibo ant plauko. Antradienio vakarą vykusio filmavimo metu maištingoji pora atliko kadaise realybės šou „Dangus“ skambėjusią dainą „Pirma valanda 25 minutės“. Komisijos pirmininkas Donatas Katkus negailėjo porai pagyrų, tačiau savo veto teisės nepanaudojo: „Atrodo, kad jie vis labiau susitupi šiame projekte. Jūs turite ateitį, nepalikite vienas kito, eikite į priekį.
2013-02-26

„Žvaigždžių duetuose“ triumfavo Jonas ir „Pop Ladies“, T. Rimgaila ir M. Linkytė – ties iškritimo riba

Vasario 16-osios vakarą LNK televizijos eteris buvo maksimaliai užpildytas šventinėmis nuotaikomis. Nepriklausomybės atkūrimo dieną “Žvaigždžių duetai”, kaip ir priklauso, šventė linksmai: laidos tema – vakarėliai, linksmybės ir gera nuotaika. O geros nuotaikos iš tiesų netrūko. Vakaro pradžioje, atsisveikinti į sceną žengusi Julija Jegorova malonios staigmenos sulaukė iš maestro Donato Katkaus lūpų. Komisijos narys paliko intrigą dėl galimo Julijos grįžimo į šou.
2013-02-17

R. Čivilytė su dukra sceninį pasirodymą papildė seksualiomis šokėjomis

Antradienio pavakarę verslo ir pramogų centre „Forum Palace“ tradiciškai vyko muzikinio šou „Žvaigždžių duetai“ filmavimas, kurį televizijos žiūrovai išvysti galės jau šį šeštadienį. Garbė pasirodyti pirmoms teko dainininkei Rositai Čivilytei su dukra Agneta. Jos atliko nuotaikingą eurovizinę dainą, mat šio vakaro tema „Linksmybės“ paskatino moteris pasiduoti linksmiems ritmams ir žaismingumui.
2013-02-12

Iškritusi iš „Žvaigždžių duetų“ J. Jegorova tikisi D. Katkaus malonės

„Lietuvos balso“ nugalėtoja Julija Jegorova ir Ugniagesių gelbėtojų mokyklos viršininkas, vidaus tarnybos pulkininkas Valdas Krulikauskas tapo pirmąja pora, priversta pasitraukti iš septintojo populiariųjų „Žvaigždžių duetų“ sezono. „Bet aš žinau, kad komisijos pirmininkas turi veto teisę. Tikiuosi, kad Donatas Katkus mus sugrąžins į šou. Jei ne iš karto, tai gal po kelių savaičių“, - sakė Julija. Pasak merginos, iškritimą iš šou ji priėmė ramiai.
2013-02-11

Uždainavęs šokėjas T. Rimgaila: toks jaudulys didžiulis, kad neduok tu Dieve

Pirmadienio vakarą startavusiuose jau septintąjį sezoną skaičiuojančiuose „Žvaigždžių duetuose“ pasirodė nauja ir jau iš anksto vadinama viena charizmatiškiausių porų – dainininkė Monika Linkytė ir šokėjas Tadas Rimgaila, kurie dainą atliko papildydami ją šokio judesiais.  Komisijoje sėdėję Merūnas Vitulskis, Gediminas Zujus, Laima Lapkauskaitė ir Donatas Katkus beveik vienbalsiai nutarė, kad ši pora labai charizmatiška ir pasirodymą vertino teigiamai.
2013-01-22

Paramos koncerte žinomi žmonės ragino aukoti ir atviravo apie sunkias dienas jų gyvenime

Sekmadienio vakarą LNK žiūrovai turėjo galimybę stebėti paramos koncertą "Pasidalink", skirtą aukoti ir padėti nepasiturintiems bei skurstantiems žmonėms. Visos lėšos, surinktos tiesioginės transliacijos metu, bus skirtos organizacijai "Maisto bankas". Jau beveik mėnesį ši organizacija, bendradarbiaudama su LNK televizija, vykdo Kalėdinį labdaros projektą „Pasidalink“, kurį vainikavo iki vėlaus vakaro trukęs koncertas.
2012-12-09

Lietuvoje pirmą kartą minima Pasaulinė insulto diena

Šiandien, spalio 29 dieną, Lietuvoje pirmą kartą yra minima Pasaulinė insulto diena. Dėl insulto kasmet miršta 5 milijonai žmonių ir tai yra antroji pagal dažnį pagrindinė mirties priežastis. Specialiai šiai dienai Vilniaus miesto savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje dalyvavo neseniai insultą išgyvenęs maestro Donatas Katkus, profesoriai Daiva Rastenytė ir Dalius Jatužis. „Insultas – tai katastrofa galvos smegenyse.
2012-10-29

70-tąjį jubiliejų švenčiantis D. Katkus nesibaido populiariosios muzikos

Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinio orkestro vadovas profesorius Donatas Katkus švenčia 70–tąjį jubiliejų. „Mane panos labai domina. Dar atsirado toks dalykas, kad staiga pamirštu vardus, net žodžius kartais užmirštu“, – vienai televizijos laidai prieš pat gimtadienį apie garbaus amžiaus privalumus juokavo D. Katkus. D. Katkus – klasikinės muzikos atstovas, priklauso Estetikų draugijai. Tačiau charizmatiškas vyras puikiai atrado save tiek televizijoje, tiek populiariojoje kultūroje.
2012-09-21

Šalies vadovai 70-mečio proga sveikina Maestro D. Katkų

Aukščiausi šalies vadovai 70 metų jubiliejaus proga sveikina Vilniaus Šv. Kristoforo kamerinio orkestro vadovą profesorių Donatą Katkų. Sveikinimus jubiliejaus proga Maestro D. Katkui išsiuntė Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Seimo Pirminininkė Irena Degutienė. „Esate ryški Lietuvos muzikinio gyvenimo asmenybė - atlikėjas, dirigentas, muzikologas ir pedagogas, talentingas kultūrinių renginių organizatorius, muzikos kolektyvų dalyvis ir vadovas.
2012-09-21

Festivalį „Permainų muzika“ atveria „Metai su Kutavičiumi“

Rugsėjo 17 dieną, pirmadienį, 18 valandą Klaipėdos koncertų salėje įvyks pradedamasis naujo koncertinio sezono ir „Permainų muzikos“ festivalio renginys „Metai su Kutavičiumi“. Jis dedikuojamas vienos svarbiausių šiuolaikinės lietuvių muzikos asmenybių – kompozitoriaus Broniaus Kutavičiaus – 80-mečiui. Nesiekęs stulbinti ar šokiruoti šis autorius nuo pat pradžių buvo kitoks ir ėjo savo keliu.
2012-09-10

D. Katkus: artėjant septyniasdešimtmečiui, mane pradėjo dominti panos

Lygiai po mėnesio Donatas Katkus švęs  septyniasdešimtmetį. Tačiau maestro  sako, kad širdyje yra keturiadešimties, o linksmybių, avantiūrų  ir nuotykių D. Katkaus gyvenime tikrai netrūksta. „Mane panos labai domina. Dar atsirado toks dalykas, kad staiga pamirštu vardus, net žodžius kartais užmirštu", - LNK “Karamelinėms naujienoms" apie garbaus amžiaus privalumus juokavo D. Katkus.
2012-08-20

Gruzijos žurnalistai užėmė LNK žinių vedėjų vietas

Prieš naująjį televizijos sezoną – sumaištis. LNK žinių vedėjai Lina Kairytė ir Gintaras Deksnys pagrobti. Tuoj pat – tiesioginis eteris, o žinių pranešti nėra kam. Laimei, į pagalbą ateina Lietuvai visada draugiškos Gruzijos atstovai. Gruzijos televizijos vedėjai užima Linos Kairytės ir Gintaro Deksnio vietą LNK žinių studijoje. Ieškoti pagrobtų vedėjų leidžiasi didžiausi LNK pėdsekiai – tiriamosios žurnalistikos asas Egidijus Knispelis ir kriminalistikos guru Jaunius Matonis.
2012-07-26

„Kristupo vasaros festivalį“ pradeda ispaniška muzika

Koncertu „Ispaniškoji sarsuela“ Vilniaus universiteto botanikos sode Kairėnuose sekmadienį prasideda 18-asis Kristupo vasaros festivalis. Didžiausias sostinėje vykstantis muzikos festivalis iki pat rugsėjo kvies į daugiau kaip pusšimtį įvairiausių žanrų muzikos koncertų ir šįmet pateiks dar daugiau naujienų. Festivalis vyks tradicinėse Vilniaus erdvėse - šv. Kotrynos bažnyčioje, Mokytojų namų kieme, šv.
2012-07-02

Kokybės ir smalsumo prisodrintas D.Katkaus gyvenimas

Nestokojantis humoro jausmo, besidžiaugiantis gyvenimu maestro Donatas Katkus pripažįsta, kad televizijos sukurtas populiarumas gyvenime padeda, tačiau pernelyg jo nesureikšmina. Su Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesoriumi, Nacionalinės premijos laureatu, Šv. Kristoforo orkestro vadovu ir dirigentu Donatu Katkumi susitikome ankstyvą rytą. Besitardamas dėl interviu su maestro sužinojau, kad jo rytas prasideda septintą valandą, tad susitikti galime vos saulei pakilus.
2012-05-16

Ar yra Lietuvoje elitas, arba ką žada moterys baleto primarijui N. Juškai?

„Man visai negėda, kad dirbau turguje ir pardavinėjau batus. Be to aš visai nesu elitas, galbūt aš tiesiog žinomas žmogus“, – bandė gintis Natalija Bunkė, kai laidos „Valanda su Rūta“ dalyviai pareiškė laikantys N.Bunkę elitine dainininke. Kas yra elitas, o kas tiesiog žinomi žmonės ar paprasčiausiai norintys  pasišildyti garsenybių spindesy ir draugijoj? Baleto primarijus Nerijus Juška nesiginčijo pavadintas elitu.
2012-04-12

„Žvaigždžių duetų“ geležinė ledi Mundžiui rašo dešimtukus

„Man nėra nepatogu rašyti mažesnius balus nei kiti komisijos nariai“, – sako Kauno valstybinio muzikinio teatro chormeisterė Rasa Vaitkevičiūtė-Ivanauskienė, nuo šio sezono pradėjusi dirbti populiariojo LNK muzikinio šou „Žvaigždžių duetai“  komisijos nare. Dėl savo griežto požiūrio Rasa neilgai trukus buvo praminta „Žvaigždžių duetų“ geležine ledi. Sakyti pastabas Rasa įprato dvidešimt metų vadovaudama teatro chorui.
2012-04-07

Vilniuje duris atvėrė didžiausias oficialus „Honda“ salonas

Didžiausio Lietuvoje oficialaus „Honda“ salono atidarymo metu, kviestinei publikai pirmą kartą pristatytas naujasis „Honda Civic“. „Sulaukėme ne tik puikių atsiliepimų, bet ir pirmųjų potencialių užsakymų“ – džiaugiasi renginio organizatoriai, įmonės „Nippon Auto“ atstovai. Naujasis „Honda Civic“, tobulintas ketverius metus, nepaliko abejingų. Vyrai daugiau domėjosi automobilio techninėmis savybėmis, o moterims paliko įspūdį patrauklus automobilio dizainas ir salonas.
2012-03-22

Išsinuoginęs A. Butkus „Žvaigždžių duetuose“ palygintas su V. Putinu

Andrius Butkus ir Inga Valinskienė LNK „Žvaigždžių duetų“ vakare, kuriame visos poros keliavo per pasaulio šalis, pasirinko Ispanijos temą. Inga apsirengė kaip flamenko šokėja, o Andrius Butkus išsinuogino kaip matadoras. Nuogas Andriaus Butkaus torsas užkliuvo komisijos nariams ir sukėlė erotinių fantazijų pliūpsnį. Po aistringo poros šokio ir dainos komisijos narys Donatas Katkus puolė pasakoti, kaip ir kur jis dulkina kilimus. „Kaip jisai gražiai juda, ir išdulkino viską.
2012-03-17

O. Pikul tekės ne už S. Jasaičio?

Oksana Pikul gali pradėti ieškoti vestuvinės suknelės – BTV laidoje „Šeštasis pojūtis"  astrologė jai išpranašavo, kad ji netrukus sutiks labai stiprų žmogų, su kuriuo netrukus susituoks. Bet nežinia, ar tai bus Simas Jasaitis... BTV laidoje „Šeštasis pojūtis" O.Pikul iš astrologės lūpų išgirdo netikėtą pranašystę.
2012-01-20

Akcijos „Padovanok gerumo snaigę“ finale vaikai šoko su maestro D. Katkumi

Sekmadienį, sausio 15 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyko baigiamasis socialinės paramos akcijos „Padovanok gerumo snaigę“ koncertas. Žiniasklaidos holdingo „Baltic Media Alliance“ ir organizacijos Caritas organizuotame renginyje maestro Donato Katkaus vadovaujamo Švento Kristoforo kamerinio orkestro atliekamos muzikos klausėsi daugiau kaip 200 vaikų ir jų tėvelių. O nenustygę vietoje vaikai turėjo unikalią progą pagal simfoninę muziką tiesiog ant scenos pašokti kartu su D. Katkumi.
2012-01-17

Sekspertė M. Bartašiūnaitė: drąsiai galiu mesti pirštinę net ir A. Kubiliui

Šį ketvirtadienį pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“  intymius patarimus žurnaluose ir internete dalinanti sekso ekspertė Milda Bartašiūnaitė, neseniai paskelbusi, jog  kartu su Liberalų sąjūdžiu dalyvaus rudenį vyksiančiuose seimo rinkimuose studijoje išrėžė, jog jau laikas pakeisti senus ir korumpuotus Seimo narius jaunais žmonėmis. Milda sakė tikinti savo sėkme rinkimuose ir tvirtino drąsiai galinti mesti pirštinę Andriui Kubiliui.
2012-01-12

„Kristupo Kalėdose“ – „džiazuojanti“ E. Sašenko dovana klausytojams

Gruodžio 27 dieną, 19 valandą Šv. Kotrynos bažnyčioje Evelina Sašenko kartu su pianistu Paulium Zdanavičium, gitaristu Tomu Maslausku, būgnininku Mindaugu Juškevičiumi ir Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, pirmą kartą pristatys projektą „Kalėdinis džiazas su Evelina Sašenko“. Retas muzikos mylėtojas Lietuvoje nėra girdėjęs šios jaunos, talentingos, aksominio balso savininkės, kuri šį kartą atliks savo širdžiai artimą džiazo standartų programą.
2011-12-27

Kauno filharmonijos direktorius: naujame koncertų sezone nebus laisvadienių

Ketvirtadienio vakarą koncertų sezoną pradeda Kauno valstybinė filharmonija. Apie kūrybos naujoves ir būsimus planus su naujienų agentūra ELTA kalbėjosi šios įstaigos direktorius Justinas Krėpšta. Tradiciškai rūpi, kuo išskirtinis bus prasidedantis naujasis sezonas atjaunėjusiuose solidžiuose Kauno filharmonijos rūmuose? Kaip ir pernai, sezoną pradedame koncertais, skirtais Pasaulinei muzikos dienai.
2011-09-29

Vilniuje – garsaus tenoro Ch. Castronovo koncertas

Rugsėjo 29 d., į Vilniaus Kongresų rūmus kviečiami visi, vertinantys kokybišką klasikinę muziką. Čia koncertą surengs pirmą kartą į Lietuvą atvyksiantis garsusis tenoras iš Niujorko - Charlesas Castronovo, puikiai pažįstamas net tik JAV, bet ir Europos garsiausių salių lankytojams. Amerikiečiui Lietuvoje talkins Donato Katkaus vadovaujamas Šv. Kristoforo kamerinis orkestras. „Esame labai laimingi pagaliau galėdami pranešti, jog garsusis Ch.Castronovo sutiko atvykti į Vilnių.
2011-08-29
Į viršų