Žvagulis Starošaitei įteikė neeilinę dovaną: laukia reakcijos

Žymus šalies atlikėjas Žilvinas Žvagulis su žmona Irena Starošaite ne tik gyvena po vienu stogu, bet ir yra legendinė scenos pora. Jų spinduliuojama energija ir meilė žavi daugumą žmonių.

11

Nenuostabu, kad jie daug laiko praleidžia kartu, tačiau Žilvinui romantikos netrūksta, jis atskleidė, kaip nustebina savo antrąją pusę.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žilvinas Žvagulis apie santykius su žmona

Anot jo, Ireną jis džiugina paprastu dalyku. „Lepinu tuom, kad esu gyvas“, – juokauja jis. Kiek surimtėjęs jis atskleidė, kokį gražų bei romantišką gestą padarė Irenai. Anksčiau garsi atlikėja mėgdavo laisvadienius praleisti sode, sodinti visur gėles.

Žilvinas pasakoja, kad būdavo pasakiškai gražu: gėlės balkone, sode, kieme... Tačiau laikui bėgant Irena pavargo ir nebegražino Klaipėdoje esančio kotedžo sodo bei kiemo. Vyras ėmėsi iniciatyvos ir nusprendė nustebinti savo mylimąją. „Aš dabar visas gėles pasodinau, nupjoviau žolę, sutvarkiau visą lauką. Tai, manau, kad kai ji atvažiuos – išprotės iš laimės“, – džiaugiasi Žilvinas. Jis priduria, kad padarė net gražiau nei ji padarydavo.

Atlikėjas bei scenos partneris Irenos jau seniai nebestebina brangiomis dovanomis. „Aš savo meilę rodau gerais darbais, gi materialiais dalykais jau nebeįdomu, mes pinigų – turim.“ Jis taip pat pasakoja, kad mėgsta Ireną palepinti ir vakarienėmis, tačiau į restoranus eina kiek rėčiau. „Aš vakarienes visą laiką mėgstu gaminti pats“, – sako jis.

Žilviną labiausiai džiugina žmonos reakcijos, kurias jis išvysta padaręs mielą darbą. „Aš jai tiek grožio pridariau, kad kai ji atvažiuos, aš noriu pažiūrėti į jos veidą, kaip ji nustebs. Labai laukiu, kad kai ji atvažiuos ir man sakys: eik tu sau, Žilva. Tu esi nerealus“, – šypteli jis.

Jų gražių santykių ir stipraus ryšio pavydi dauguma žmonių, todėl jis mielai pasidalina, kas padeda išlaikyti tvirtą ryšį drauge. „Gerų santykių recepto nėra nes ji yra mano draugė. Tai, manau, kad su draugu negali elgtis negražiai“, – sako jis.

 


Rašyti komentarą...
G
Gerbiu
2019-07-14 15:19:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai Žvaguliai
Atsakyti
-5

L
Lile
2019-07-14 19:15:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus teisus,jug antrai pusei tikrai nedaug tereikia,svelnaus glebio,gero zodzio,puikaus kiemo. Vyrai,mokykites.
Atsakyti
-3

K
Kazys
2019-07-15 07:25:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jūs tiesiog nuostabūs. Taip ir toliau.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų