Žiūrovai nusprendė: tautiškasis „Kadagys” jau turi pelnytą laimėtoją

„Kadagio“ finale viską sprendė tik žiūrovai, komisija turėjo tik pritariamąjį žodį. Tautinių šokių kovų kūrėjai ir jo dalyviai intensyviai ruošėsi paskutinei projekto laidai.

221

Įspūdingus pasirodymus ir kostiumus pademonstravę šou dalyviai visi iki vieno buvo verti būti finale. Tačiau pirmoji vieta atitenka tik vienam kolektyvui. Šį vakarą sėkmė ir tūkstančiai žiūrovų balsų lydėjo kolektyvą „Perla“ su generole Agnieška Olševska – jie tapo šokių kovų „Kadagys“ laimėtojais.

(221 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tautinių šokių projekto „Kadagys“ finalas

Tiesa, daugeliui tai nebuvo staigmena, mat šis kolektyvas buvo mylimas visą projekto laiką. Ir visgi pati Agnieška sako nesitikėjusi tokio didžiulio palaikymo: „Per paskutines dvi savaites, mano pagrindinis žodis tapo „ačiū“. Dėkoju tiek lenkams, tiek lietuviams, tiek rusams ir kitų tautybių atstovams, kurie mus palaikė. Sulaukėme žinučių, skambučių iš visai nepažįstamų žmonių. Tokio didžiulio palaikymo nesitikėjome.“

„Perlos“ generolė prisipažino, jog ji ir jos kolektyvas nugalėtojais buvo jau gerokai anksčiau: „Viduje mes džiaugėmės jau ir anksčiau, todėl nesvarbu kurią vietą užėmėme, mes patys sau įrodėme, jog buvome verti finalo. Nuotaikos buvo ir yra labai geros. Šiandien nuo ryto mus lydi pavasarinė saulė, o tai atsispindi ir mūsų veiduose. Man ir kolektyvui yra svarbiausia gera nuotaika ir tai, kad visiems būtų linksma, o mūsų šokis neštų džiaugsmą.“

REKLAMA

Nors „Kadagys“ baigėsi kiek anksčiau nei tikėtasi, generolė džiaugiasi buvusi šio projekto dalimi: „Viskas turi pabaigą. Ir šiandien tai sakau ne su liūdesiu ar kartėliu, o džiaugsmu. Mes turėjome puikų laiką šiame projekte. Esame be galo dėkingi visiems, kurie mus palaikė. Džiaugiuosi, jog mūsų darbas buvo įvertintas ir radome raktą į žiūrovų širdis“, - su šypsena kalbėjo Agnieška.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tautinių šokių projekto „Kadagys“ užkulisiai

 

„Kadagio“ finalo rezultatai ir kolektyvų pasirodymai:

1. „Perla“ ir Agnieška Olševska

 

2. KTU „Nemunas“ ir Liudas Mikalauskas

 

3. Panevėžio „Pynimėlis“ ir Regimantas Šilinskas

 

4. LSMU „Ave Vita“ ir Martynas Kavaliauskas

 

5. VGTU „Vingis“ ir Vytautas Šiškauskas

 

6. „Dailrade“ ir Janis Peterson

 

7. VU ansamblis ir Deivis Norvilas

 

8. Vilniaus „Pynimėlis“ ir Vitalijus Cololo

 


Rašyti komentarą...
žiūrovė
2016-03-14 00:08:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liūdnoka, kad praradome dar keletą galimybių sekmadienio vakarais žiūrėti "Kadagį". žemi reitingai . Galbūt, dėl to, kad jau dėsningumu tampa mūsų šalyje - geresnių laidų reitingai dažniausiai būna žemesni. Tokia ta mūsų visuomenė. Gaila, kad TV3 neturėjo galimybės iki galo transliuoti projektą. Ačiū šokėjų kolektyvams už gražias akimirkas. Geros kloties.
Atsakyti
0

R
Regina
2016-03-13 23:27:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kadagys - puikus, grazus, kupinas meiles ir vilties projektas. ACIU visiems kas dalyvavo, organizavo, prisidejo prie jo. Tai tikroji musu Lietuva!!! Geras ir grazus jaunimas. Kaip gera ir dziugu!!! Aciu.
Atsakyti
0

M
Mantas
2016-03-14 11:20:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila, kad neliko tokio projekto. Kaip tik tokio ir truko siai dienai, bet kazkam pasirodo greiciausiai trukde.
Dekojame visiems kolektyvams uz pukiai praleista laika ir ju atiduotas jegas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų