Žiūrimiausios televizijos laidos Lietuvoje Trys iš jų priklauso TV3 televizijai

Vakar geriausių 2014 m. radijo ir televizijos laidų konkurse „Pragiedruliai” net trys TV3 televizijos laidos buvo apdovanotos kaip geriausios iš visų televizijos laidų Lietuvoje!

„Labai smagu gauti tokį įvertinimą. Visuomet siekiame kurti tokį turinį, kuris būtų įdomus bei vertinamas žiūrovų, o kartu padėtų atlikti ir socialinę misiją – ugdyti pilietiškumą, pagarbą savo valstybei, puoselėti tradicijas, atrasti naujus talentus, dalintis gerumu. Ir toliau aukštai iškelta kokybinė kartelė liks prioritetu viskam, ką darome”, – sako UAB „TELE-3” generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Geriausia televizijos publicistikos laida paskelbta ilgametė TV3 laida „Prieš srovę“. Eteryje ši kokybiška publicistika gyvuoja jau net 17 metų! „Televizijoje svarbiausia – komandinis darbas, todėl šis apdovanojimas tenka visiems, kurie prisideda kuriant laidą. Apdovanojimas patvirtino, kad plaukimas prieš srovę vis dar ant bangos ir tai labai džiugina“, – sako laidos vedėja Audrė Kudabienė.

Dar vieną „Pragiedrulį” kompetetinga konkurso komisija skyrė ir geriausia televizijos pramogų laida pripažino įspūdinguosius „Lietuvos talentus“. Šis šou TV3 eteryje transliuojamas jau keletą metų ir kiekvieną sezoną yra mėgstamiausių bei žiūrimiausių laidų viršūnėje.

REKLAMA

„Rengdama šį projektą visa mūsų komanda iš tiesų įdeda labai daug širdies, kad atrastų geriausius talentus Lietuvoje ir padėtų jiems atsiskleisti. Džiugu, kad šis šou teigiamai vertinamas jau nuo pat jo atsiradimo – tiek žiūrovų, tiek profesionalų, o šiemet pripažintas ir geriausia televizijos pramogų laida. Komandai reiks užsakyti pačių talentingiausių kepėjų tortą!”, – sako laidos prodiuseris ir teisėjas Saulius Urbonavičius-Samas.


Rašyti komentarą...
T
Turiu televizorių,
2015-04-11 11:45:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
bet retai ji žiūriu, nes pažiūrėjus mūsų tv laidas noras atšoka ilgam. Neseniai žvilgtelėjau į apdovanotosios Kudabienės laidą, kurioje keliamas kaip ir aktualus klausimas - gydytojos apgavystė su brangiais skiepais, bet laidos forma buvo stulbinantį - pagalvojau kas čia iš tikrųjų - medicinos problemos, ar Boso namo reklama. Gal bosai tą pirkią parduoti nori - viskas buvo parodyta ir daugybė skluptūrų būste ir mergaitės lovą ir geležiniai vartai. Žinot, man už Kudabienę pasidarė gėda. Tas mūsų televizijų provincialumas, dar daugiau
prastumas ir bukumas marginalizuoja tautą. Rodomos visokios prasigerusių ir degradavusių žmogėnų istorijos, o gabiems, protingiems ir doriems pavizdžiams televizijoje vietois nebelieka. O JUK galėtų būti kitaip, juk televizija svarbus įrankis skleidžiant grožį ir geras idėjas, bet matomai mūsų televizijose dirba vargšės vidutinybės, bukai manančios, kad ir žiūrovui reikia tik to, ką jie sugeba. Deja.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų