• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kovo 15-osios pavakarę tarptautinė mados ir grožio viešųjų ryšių agentūra „Polhem PR Lietuva“ pakvietė garsias sostinės moteris, tinklaraštininkes ir žiniasklaidos atstovus į 2023-ųjų metų vasaros sezono grožio pasaulio naujienų pristatymą.

68

Kovo 15-osios pavakarę tarptautinė mados ir grožio viešųjų ryšių agentūra „Polhem PR Lietuva“ pakvietė garsias sostinės moteris, tinklaraštininkes ir žiniasklaidos atstovus į 2023-ųjų metų vasaros sezono grožio pasaulio naujienų pristatymą.

REKLAMA

Renginio metu viešnios susipažino su gerai žinomų, tiek rinkoje startuojančių prekės ženklų naujienomis.

„Press Day“ yra unikalus, du kartus per metus organizuojamas renginys, kuriame suburiame grožio ir mados prekės ženklus, tam, kad skirtingų sričių nuomonės formuotojams bei žiniasklaidai pristatytų savo produkciją bei jos išskirtinumus.

Nuomonės formuotojai, savo ruožtu, dalinasi atrastais favoritais su savo sekėjais bei skaitytojais. Tikslinei auditorijai tinkamai pristatytas prekės ženklas ar naujiena gali sulaukti tiek matomumo, kiek sulauktų per mėnesį, o gal net sezoną – priklauso nuo įsitvirtinimo rinkoje“ – apie renginio koncepciją pasakojo agentūros vadovė Ugnė Petrauskaitė.

REKLAMA
REKLAMA

Agentūros vadovės teigimu, renginio koncepcija patraukli net ir nedidelį biudžetą viešinimui pasiruošusiam investuoti prekės ženklui, nes renginyje susirenka per eilę metų kruopščiai išgryninta auditorija, galinti sugeneruoti prekių ženklams realią pridėtinę vertę, tiek didinant prekės ženklo matomumą ir žinomumą, tiek ištransliuojant pagrindines komunikacines žinutes.

REKLAMA

„Išskirtinį dėmesį teikdami renginio kokybei, galime sudominti didžiausius vardus – nuomonės formuotojai mielai bendradarbiauja, nes žino, jog informatyviai supažindinsime su įdomiausiomis ir geidžiamiausiomis rinkos naujienomis“, – pasakojo U. Petrauskaitė.

Artėjančios vasaros atmosfera mėgavosi Karolina Meschino, laidų vedėjos Indrė Kavaliauskaitė, Ieva Mackevičienė, Gintarė Gurevičiūtė ir Dalia Belickaitė, stilistės Irina Sinė ir Santa Mišenytė,  nuomonės formuotojos Inga Žuolytė, Indrė Trusovė, Eglė Barauskienė, modeliai Kotryna Kozlovaitė ir Karolina Toleikytė, ir kitos.

REKLAMA
REKLAMA

Renginyje buvo pristatyti „Nouba“ makiažo kolekcija, plaukų priežiūros inovacijos iš „REF“ bei „JOICO“, veido odos puoselėjimo priemonės iš „Comfort Zone“, „Kilig“, „Margarita“, bei „The Body Shop“, „Proto-Col“ kolageno papildai, „Laura Star“ gariniai lygintuvai bei rinkos lyderiai  „Dyson plaukų džiovintuvai“,  porcijuoti ir teminiai tortai „Cake4office“, „Lindex Female Engineering“ naujienos  ir „Kapa Sunglasses“ aksesuarai.

Renginio dekoru rūpinosi C&D Style, publiką linksmino DJ Beleo, svečiai vaišinosi nealkoholiniais kokteiliais ir restorano „Untold Grill Stories“ maistu su viduržemio jūros gėrybėmis.

Greičiau įkyrios, o ne žinomos. Ryža tai tik spygauti sugeba.
Jei jau neturi kur palikt mažo vaiko, tai gal geriau tegu pati neina....Juk vaikelis labai mažas, o aplinkui tiek žmonių, ar jau labai pasigirt nori...Bet juk svetimiems visai neįdomus jos vaikas, tik saviem artimiesiems...
Paskutines siu laiku diagnozes. Pirma, neaiskios kilmes, visiskai jokios logiskos prasmes neturintis pavadinimas "nuomones formuotoja", sekanti, psichiatrines ligonines paciente, manau originalus sinonimai.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų