Žinomos mamos su dukromis mokėsi gaminti natūralius kremus

Artėjančios Motinos dienos proga žinomos mamos kartu su dukromis mokėsi natūralios kosmetikos gaminimo paslapčių. Natūralios kosmetikos ir aromaterapijos gamintojo ,,Kvapų namai“ kosmetikos ekspertė Rūta Daunoravičienė pasakojo apie natūralią odos priežiūrą ir tam naudojamas priemones bei medžiagas. Žinomos moterys dalinosi savo mėgstamiausiais natūraliais grožio receptais ir kartu su dukromis gamino rankų darbo kosmetikos produktus.

Aktorė Ilona Balsytė, į renginį atvykusi su dukra Saule pasakojo, kad namuose kosmetikai paprastai naudoja vynuogių kauliukų aliejų, o būdama kaime, nepraleidžia progos savo odą palepinti aplink augančiomis gamtos gėrybėmis – šviežiomis daržovėmis, įvairiomis žolelėmis. Aktorė vakaro metu pasigamino rožių žiedų kremą veidui, kurį išbandys kartu su jaunesniąja dukra.

Daiva Tamošiūnaitė-Budrė prasitarė neapsieinanti be arganų aliejaus, kurį naudoja plaukams, kūnui, rankoms. Veidui atgaivinti televizijos laidų vedėja naudoja molio kaukes, o nuo šiol savo kosmetikos lentyną papildys ir pačios pagamintu natūraliu veido kremu bei dukrelės Adelės specialiai mamai sumaišytu balzamu lūpoms.

„Argi ne gamtos gėrybėse slypi tikroji prabanga ir efektyvi kosmetika? – klausė natūralios kosmetikos ekspertė Rūta Daunoravičienė. – Augalai yra pagrindinis antioksidantų – senėjimą stabdančių medžiagų – šaltinis. Tikrais dalykais, o ne surogatais nusipelnė būti lepinamos mūsų mamos. Aukščiausios kokybės kosmetikos ir aromaterapijos produktai yra mūsų pagarbos Žmogui, Augalui, Žemei ir Tradicijoms įrodymas. ,,Kvapų namuose“ pabrėžiame saikingo ir sąmoningo vartojimo svarbą, vidinės pusiausvyros įtaką odos sveikatai ir grožiui. Norime, kad tokį suvokimą mamos perduotų ir savo dukroms.“  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų