REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
44
DJ mokyklos pamokoje sudalyvavusiems žinomiems žmonėms sukilo jausmai – vieni juokavo apie pavydą, kiti neabejojo – tai sunkus darbas

Kaune veikianti diskžokėjų mokykla „Atik Esup“ savo studijoje būriui žinomų žmonių surengė interaktyvią pamoką ir pristatė ne tik vakarėlių „įžiebėjų“ darbą, bet galimybę muziką kurti patiems.  

44

Kaune veikianti diskžokėjų mokykla „Atik Esup“ savo studijoje būriui žinomų žmonių surengė interaktyvią pamoką ir pristatė ne tik vakarėlių „įžiebėjų“ darbą, bet galimybę muziką kurti patiems.  

REKLAMA

Kai kuriems iš svečių DJ darbas yra artimas ir puikiai pažįstamas, tačiau buvo ir ne vienas, kuris už pulto atsistoti išdrįso pirmą kartą, rašoma pranešime spaudai.  

„Niekada nemokėjau didžėjauti, bet, mokyklos ar studijų laikais, jiems labai pavydėjau. Net tiems, kurie kolonėles nešiodavo, – šmaikštauja kino bei televizijos projektų prodiuseris Gediminas Juodeika, – Juk diskžokėjai ne tik šventėje sukurdavo nuotaiką, bet ir gaudavo tuo metu draudžiamų įrašų: plokštelių ar kasečių“.  

Pašnekovas pripažįsta – darbas prie pulto yra ir subtilus, ir sunkus. Tad, jo nuomone, tie, kas jį pasirenka, iš tiesų myli muziką.  

REKLAMA
REKLAMA

„Būdamas trylikos metų, ėmiau suktis renginių užkulisiuose, surinkinėjau scenas, tampiau laidus, kolonėles nešiojau. Dėl to didžiulis ačiū tiems, kurie man, dar visai vaikui, suteikė galimybę pamatyti, su kokiu didžiuliu šaukštu tie renginiai yra valgomi, – prisiminimais dalinosi renginių ir televizijos laidos vedėjas Tomas Grigaitis, – O jau kai su bičiuliais ėmėme organizuoti geriausias diskotekas, manėme, kad užkariausime ne tik Garliavą ar Kauną, bet visą Lietuvą, o gal net ir pasaulį. Taip atrodė ir kai tęsėme Dj‘ėjų karjerą mokykloje, kai važinėjome po pirmuosius savo renginius. Buvom dar tik vaikai, o jau jautėme, kaip nuo to kaifuojame“.  

REKLAMA

Anot jo, todėl po daugelio metų vėl atsistojus prie DJ pulto „Atik Esup“ studijoje, sukilo aibė prisiminimų ir sentimentų. 

„Pats nesu didžėjavęs, bet su diskžokėjais bendradarbiauju koncertuodamas naktiniuose klubuose. Neslėpsiu, ne kartą tie, kurie nežino kitos profesijos – įgarsintojo, darbo subtilybių, man per pasirodymus buvo ne kartą „privirę košės“, bet pripažįstu – jų darbas yra ne žaidimas. Jis tikrai labai sunkus“, – neabejoja dainininkas Mindaugas Mickevičius – Mino.  

Pats „Atik Esup“ įkūrėjas Rokas Baltūsis, scenoje prisistatantis Rokas Bal vardu, jau yra išleidęs savo albumą, kuriame skamba funky house ritmai ir egzotiški vokalai iš Brazilijos. 

REKLAMA
REKLAMA

Nuo 2016 metų muzikos kūrybos industrija susidomėjęs jaunuolis pirmuosius žingsnius pradėjo kaip diskžokėjas. Rokas ne tik groja vakarėliuose, kuruoja savo diskžokėjų mokyklą, bet ir pats organizuoja Kauno miesto jaunimui žinomus renginius. 

Jauniausiam „Atik Esup“ mokiniui buvo aštuoneri, o vyriausiam – septyniasdešimt metų.  

„Man DJ darbas patinka, nors būna, kad ruošdamas vakarėliui muzikinį „setą“, studijoje užtrunki ir pusę paros“, – atviravo Rokas.  

Be jau minėtų žinomų vyrų, R. Baltūsio pamokoje žinių sėmėsi ar prisiminimais dalinosi ir grupės „16 Hz“ nariai, daugkartinis kovos menų čempionas Jordanas Poškaitis, fotomenininkas ir muzikos autorius Rolandas Vilkauskas – Pripsas, plaukų stilistas Karolis Murauskas, buvusi šokėja, kvepalų žinovė Viktorija Gaidytė, verslo etikos konsultantai Gintarė ir Andrius Armaliai, vestuvių planuotoja Inga Budrienė su sūnum Mantu, šokių trenerė Kristina Burneikienė, dizaineriai Tadas Kuzminskas ir Diana Morkūnaitė – Želvienė, dainininkas Igoris Jarmolenka, aktoriai Rita ir Marius Sekmokai, iliuzionistas Modestas Petrikas bei kiti.  

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų