Žinomi žmonės domėjosi grožio naujienomis: tarp jų – ir mergaitišką įvaizdį pasirinkusi G. Žemaitė

Trečiadienio vakarą madai neabejingos žinomos kaunietės rinkosi į naujosios makiažo ir šukuosenų studijos „Juode Studio“ studijos atidarymo vakarą, rašoma pranešime spaudai.

59

Čia vyko ne tik oficialus studijos atidarymas, bet ir tikra grožio šventė – renginyje studijos profesionalų komanda kartu su stilistų duetu „ŠaŠa“ pristatė naujausias rudens mados ir vizažo tendencijas. Pristatymo modeliais tapo puikiai visiems žinomos damos.

(59 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomi žmonės domėjosi grožio naujienomis: tarp jų – ir mergaitišką įvaizdį pasirinkusi G. Žemaitė

Kvalifikuota vizažistė Vaida Juodė jau ne vienerius metus dirba šioje srityje, o jos klienčių rate – ir daugybė žinomų veidų. Vizažo meistrė taip pat dirba su įvairiais fotografais, žurnalais, yra ne vieno televizijos projekto pagrindinė grimo meistrė. Kaip teigia pati Vaida, atidaryti nuosavą studija buvo viena iš dar neišsipildžiusių svajonių.

„Visada norėjau turėti darbo erdvę, kur tiek aš ir mano meistrės, tiek mano klientės jaustųsi lyg ramybės oazėje, iš kurios jos išvyktų ne tik gražios ir pasitikinčios savimi, bet ir pasikrovusios geros energijos. Studijoje ne tik gražiname žmones įvairioms progoms. Čia taip pat rengiamos makiažo pamokos, mergvakariai, rengiamos fotosesijos. Žodžiu, kaip ir pridera būnant miesto centre – gyvenimas čia tiesiog verda“, - pasakoja V. Juodė.

Atidarymo šventėje pasirodė būrys stilingų moterų: aktorė Sandra Daukšaitė, TV laidų vedėja ir virtuvės šefė Ilona Juciūtė-Čibirkienė, „Estetus“ klinikų vadovės Gražina Meilutienė ir Nora Lapinskienė, floristė bei laidų vedėja Kristina Rimienė, TV žiūrovų numylėtinė Gerda Žemaitė, TV laidų vedėja, prodiuserė Vaida Skaisgirė, aktoriaus Ramūno Šimukausko žmona, teatro vadybininkė Roberta ir daugybė kitų.

Renginio metu stilistų dueto „ŠaŠa“ atstovai Viktorija Šaulytė ir Joringis Šatas kartu su „Juode Studio“ profesionalų komanda sukūrė penkis skirtingus įvaizdžius naujausioms rudens tendencijoms pristatyti. Naujausiems mados vėjams pristatyti buvo pasirinktos įvairios galimos situacijos moters gyvenime rudenį.

REKLAMA

 

 

Pristatymo modeliais tapo puikiai žinomos, žavios ir tuo pačiu labai skirtingos damos. Aktorė Daiva Rudokaitė pristatė nepriekaištingą raudono kilimo įvaizdį, o jos dukrai, modeliui Akvilei buvo pritaikytas nepriekaištingas derinys, jei jauna dama susiruoštų į vakarėlį mieste su draugais. Aktorė Justė Zinkevičiūtė atrodė tarsi pasiruošusi gražią rudens dieną pasivaikščioti parke.

Neseniai ištekėjusios TV laidų vedėjos ir interjero dizainerės Donatos Skorupskaitės-Liaukevičienės derinys priminė, jog net ir ištekėjus nederėtų savo įvaizdžiu rūpintis mažiau – jai buvo parinkti drabužiai, puikiai tinkantys romantiškam pasimatymui su mylimu vyru. Įspūdingos išvaizdos manekenei Viktorijai Zigmantienei buvo sukurtas stilingos moters ofise stilius.

Stilingų ir naujausias rudens tendencijas atitinkančių įvaizdžių makiažai žinomoms moterims buvo kuriami naudojant „Make Up For Ever“ kosmetiką, skirtą ir profesionalams, ir paprastoms moterims, norinčioms susikurti dailų makiažą kasdien.

Visi renginio svečiai buvo pamaloninti dovanomis grožiui, o sužinoję artėjančio rudens mados tendencijas, mėgavosi užkandžių studijos „Atrask skonį“ skanėstais: gardžiais mini biurgeriais, cezario salotomis, panna cotta su avietėmis bei kakaviniais putėsiais.

2018 rudens makiažo ir stiliaus tendencijos

Pasak V. Juodės, šį rudenį ant bangos išlieka natūralumas: „Šį rudenį madingu išlieka natūralios, skaisčios odos įvaizdis. Šviesi, išblyškusi, porcelianinė oda su nedideliu pudros sluoksniu – puikus pasirinkimas. Svarbus spalvų vientisumas, kuris atsispindi tiek lūpose, tiek akyse bei skruostuose. Vasara buvo ypač madinga spalvoti ryškūs akių pravedimai, o rudenį grįžta sodriai juodas akių pravedimas, taip pat išryškinta vandens linija. Lupos – natūralios, be stipraus kontūro,. Jei norisi ryškių lūpų, patartina veido beveik nedažyti, rinktis „nuogas akis“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų