Žinomas lietuvis pasidalijo kadru iš paauglystės: ar sugebėsite atpažinti?

Vis dažniau žinomi lietuviai pasidalija archyviniais savo kadrais – vieni prisimena vaikystę, o kiti parodo akimirkas ir iš vėlesnių gyvenimo etapo.

11

Neseniai su savo sekėjais socialiniuose tinkluose fotografija, daryta prieš 15 metų, pasidalijo ir Londone gyvenimą kuriantis dainininkas Mantas Vygantas.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomas lietuvis pasidalijo kadru iš paauglystės: ar sugebėsite atpažinti?

M. Vygantas „Facebook“ gerbėjams parodė nuotrauką iš tų laikų, kai pirmąkart apsilankė Jungtinėje Karalystėje.

„O, ką atradau. Kai taip šalta kieme, pamaniau, vasariškos šilumos nors trumpam įnešiu į eterį. Nuotrauka daryta prieš 15 metų, pirmos viešnagės Anglijoje metu. Tuo pat metu, kai įvyko sprogimai ir teroro išpuoliai Londone. Dieną prieš važiavome ta metro linija, kur įvyko sprogimas... Likimas apsaugojo tada nuo katastrofos... 

Jaučiu nelabai ir pasikeičiau nuo to laiko, apart pilvo kabančio ir vešlios barzdos (juokiasi). O šypsena... Dabar ji platesnė ir daug dažnesnė. Nesušalkite, šypsokitės ir būkite visada laimingi“, – rašė jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dabar jau kurį laiką Mantas gyvena Londone, kur kuria bendrą gyvenimą su mylimąja Jolanta Naruševičiūte. Pora visai neseniai atšventė savo 5-ąsias savo draugystės metines.

Mantas pasakojo, kad per šiuos metus, kuriuos praleido su mylimąja, jis stipriai pasikeitė. „Negaliu šioje situacijoje kalbėti Jolantos vardu, bet iš savo pusės garantuotai pasikeičiau 360° kampu. Pradedant savo charakterio bruožais, elgesiu, naivumu draugystės pradžioje, buvau visiškai kitas Mantas.  Prieš tai gyvenau kitokį, kaip dabar suprantu, visiškai netinkamą man gyvenimą, kuris tikrai nebūtų pavyzdys kitiems. Bet teko labai stipriai pasikeisti – vardan geresnio gyvenimo ir vardan to, kad galėčiau kurti jau dabar laiko patikrintus santykius“, – sakė jis.

Kaip tikino atlikėjas, jam teko keistis iš pagrindų: „Keisti savo aplinką, savo požiūrį į gyvenimą, įpročius, tuo metu buvusias neigiamas priklausomybes, draugus. Galiu drąsiai teigti, kad šie santykiai man davė antrą gyvenimą, už kurį būsiu amžinai dėkingas Jolantai. Juokaudamas restorane minint mūsų gražią šventę, Jolantai ištariau: „Pagaliau pradedame savo gyvenimą. Apsišlifavome iš visų kampų ,dabar jau esame apdirbti ir gyvenimui pasiruošę.“

Taip pat pora džiaugiasi ir tuo, kad per visus šiuos metus nė nebuvo minties apie skyrybas. „Visko buvo pas mus per šį penkmetį, neslėpsiu, bet iki tokių kraštutinumų niekada nebuvome priėję. Mes labai daug kalbamės ir 100 proc. atejų, su visiškai nuoga tiesa. Geriau visad pasakyti karčią tiesą, tai, ką galvoji, nei laikyti visą įtampą širdyje. Ir taip kasdieniniame gyvenime pilna tų pilkų spalvų, tad bent asmeniniame gyvenime norime šilumos ir jaustis saugiai, visokiariopai tvirtai“, – pasakojo Mantas.


Rašyti komentarą...
K
Klounada
2021-01-14 21:00:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nezinau Tokio.Zinomus visus zinau.O cia nezinomas.
Atsakyti
0

L
LOL
2021-01-15 01:52:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Who the fuck is you bruh?
Atsakyti
0

N
Nesveikas
2021-01-15 04:48:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pyders kazkoks
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų