Kaip niekad atvira Kazlauskienė – apie santuoką ištikusias krizes, Petro išėjimą iš namų ir kuriozus su gerbėjais

Ar garsioji Livetos ir Petro Kazlauskų šeima byra? Ar šiai šeimyninio gyvenimo etalonu laikomai porai iškilo grėsmė pasukti skirtingais keliais? Jurijus Smoriginas po interviu su Liveta sako, kad apie žinomą dainininkę išgirsime daug įdomių dalykų. Choreografijos maestro ryžosi priimti laidos „Prieš srovę“ iššūkį ir padaryti tai, ko iki šiol net neįsivaizdavo – padaryti interviu.

TV3 publicistikos laida „Prieš Srovę“ tapo atvira laida atviriems žmonėms. „Siūlydama garsiajam choreografui Jurijui Smoriginui išbandyti jėgas interviu žanre, tikėjausi, kad jo interviu su dainininke Liveta Kazlauskiene bus įdomus, pasakoja laidos „Prieš srovę“ kūrėja Audrė Kudabienė, – bet kad jis bus dar ir toks netikėtai atviras – tai nustebino.“

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liveta Kazlauskienė prabilo apie Petrą

„Žinote, kodėl nusprendžiau prakalbinti būtent Livetą? Kaip scenos artistas matau visuomenei pateikiamą jos įvaizdį – miela, šilta, trapi moteris, nors dėk prie žaizdos, bet ar ji tokia pati realiame gyvenime? Nujaučiu, kad ne“, – atvirauja Jurijus.

Į svečius pakviestas Jurijus ir pats nesitikėjo išgirsti kokios audringos nuotaikos kartais siautėja žinomoje šeimoje.

Maestro iš kart be užuolankų klausia, koks santykių receptas geresnis, kai būna protingas vyras ir kvaila žmona, ar atvirkščiai?

„Japonų išmintis sako, kad poros išgyvena gražiai tik tada, kai moteris nemato, ką vyras daro, o vyras negirdi, ką žmona sako“, – juokėsi Liveta.

Moteris tikina, kad nėra taisyklių, kaip gražiai sutarti: „Tai – gyvenimo pamokos. Kiekviena šeima turi savo taisykles, savo išgyvenimus, patirtis ir siekius. Šeima – tai kaip maža valstybė, kuri susikuria savo įstatymus, tvarka ir joje gyvena, Aš esu impulsyvesnė, Petras yra kaip miegantis vulkanas, jo geriau nejudinti.“

Pasak Livetos, visi muzikantai yra užsisklendę ir meniški: „jei jie susidraugauja su muzika, tuomet – viskas, paromis, savaitėmis žmogaus nebebūna šalia. Mes su Petru kaip žirklės gyvenime, vienu momentu kenčiu aš, kitu – Petras. Ateina laikas, aš pereinu į kitą gyvenimo etapą, pasikeičia mano požiūris, pomėgiai, tada Petras turi prisiderinti, juk negaliu būti tokia, kokią jis mane pažino.“

REKLAMA

Atlikėja prisipažįsta, kad visais namų darbais rūpinasi ji: „Jei iškrenta rozetė, Petras įstato ją, bet ji vis vien iškrenta penkis kartus. Tada aš pasižiūriu kokią laidą, kurioje rodo, kaip reikia daryti, tada siūlau Petrui pataisyti. Aš nupiešiau jo įvaizdį ir pateikiau visuomenei visai kitokį, nei yra iš tikrųjų.“

„Visuomenė galvoja, kad mes esame ideali šeima, kad Petras gerbia mane, aš gerbiu jį ir mes taip gražiai, be rūpesčių gyvename. Iš tiesų visko buvo, ir išsiskirti norėjau, ir pas teisininkę esu buvusi“, – atviravo moteris.

„Jūs, Liveta, pirmą kartą viešai tai pasakojate?“, – interviu metu nustebo maestro, kai Liveta prasitarė apie savo žygius pas pažįstamą teisininkę, ketindama paduoti Petrą skyryboms.

„Viskas, skiriamės“ – tokie žodžiai ne kartą skambėjo ir iš Petro lūpų, prasitaria dainininkė. Savo vyrui moteris dėkinga už svarbiausius dalykus nutikusius jos gyvenime, tačiau ji neslepia kiek buvo jaudulio, kai pamatė Petrą išeinantį iš namų. Į Livetos klausimą „kada grįši“, Petras atsakė trumpai – „nežinau“.

„Dabar jau mažėja tų kaprizų ir barnių, nes mums nebeįdomu. Jei yra koks konfliktas reikia jį spręsti, neslėpti, o Petras trinkteli durimis ir išvažiuoja, negrįžta tris paras“, – kaip niekad atvira Liveta.

Moteris prisipažino, kad Petras vis dar yra geidžiamas kitų moterų: „Jis yra charizmatiškas, aš nebijau jo paleisti, juk Petras nėra mano daiktas. Jei reikia, tegu važiuoja ir pabūna, bet dažniausiai jis niekur nenori be manęs važiuoti.“

„Mes visą gyvenimą tarnavome vienas kitam. Laikyti vyrų nereikia, tai didžiausia klaida, kurią daro moterys. Kai nelaikai ir paleidi vyrą, jis būna laisvas ir tuomet galvoja. Kai laikai žmogų rėmuose, jis iš jų visuomet nori pabėgti kaip paukštis iš narvelio.

Jei sužinočiau, kad Petras turi meilužę – nieko nedaryčiau. Pirmiausia, išlaukčiau, kol jam praeis tas susižavėjimas ir euforija, jei ji nepraeina, tada reikia žmogų paleisti. Esu daug investavusi į Petrą ir į šeimą, bet jei jis turėtų meilužę, aš nepalūžčiau, tai būtų mano naujas gyvenimo etapas, kuriuo metu išskleisčiau naujus žiedlapius. Juk taip ir reikia gyventi“, – juokėsi Liveta.

REKLAMA

Moteris prisiminė ir kuriozus su gerbėjais: „Kažkada koncertavome Kretingoje, aš vaikščiojau tarp stalų dainuodama ir man svetimas vyras gribštelėjo už sėdmenų. Tokį darbą dirbant visuomet yra gerbėjų, sulaukiu įvairių pasiūlymų. Vienas norėjo padovanoti kotedžą Kanarų salose, kitas žemes. Esame su Petru susitarę, kad apie gerbėjus kalbėsime atvirai.“

Galiu drąsiai prisiimti visus nuopelnus, kad mudu neišsiskyrėme per visus šiuos 36-erius santuokos metus. Visą laiką nuogąstavau, ką žmonės pagalvos, niekada visuomenėje, skyrybų metu, nėra palaikoma moteris, visi palaiko vyrus. Aš nenorėjau, kad mane linčiuotų, jei atitiktų taip, kad mes išsiskirtumėme – ilgą laiką daug kas apie tai nežinotų. 

Šią ir kitas laidas stebėkite per žiūrimiausią televiziją TV3, nemokamą vaizdo turinio platformą TV3 Play ir naujos kartos televiziją Go3.


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2021-01-13 02:56:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji per daug saldi,netikiu, įdomu kiek ilgai gali kentėti vyro pasilakstymus???Jos saviverte aukštesnė nei pasakojama
Atsakyti
-6

G
Grazina
2021-01-14 13:38:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš gero gyvenimo jūs nebemąstot
Atsakyti
-1

B
Bitute
2021-01-14 20:33:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Smukai Kudabiene, gėda
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų