REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Verslininkas Žilvinas Grigaitis atskleidė mažai kam žinomų detalių apie savo gyvenimą. Vyras prisiminė vaikystę, kai žaisdavo su banko vekseliais ir įvardijo, kodėl svarbu gerai atrodyti, tinkamai apsirengti ir ką galima pasiekti vien dėl išvaizdos.

Verslininkas Žilvinas Grigaitis atskleidė mažai kam žinomų detalių apie savo gyvenimą. Vyras prisiminė vaikystę, kai žaisdavo su banko vekseliais ir įvardijo, kodėl svarbu gerai atrodyti, tinkamai apsirengti ir ką galima pasiekti vien dėl išvaizdos.

REKLAMA

Visų pirma, Naglio Šulijos TV3 laidoje  „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ Žilvinas Grigaitis įvardijo, jog jam nėra būdingas įprastas lietuviams prisirišimas prie nekilnojamojo turto, prie žemės.

„Taip, aš paveldėjau tam tikrą turtą, dar lyg ir pagal tą lietuvišką pradą norisi tai išlaikyti, bet aš nežinau, kodėl turėčiau tai daryti. Bet valdyti tą nekilnojamą turtą man buvo slegiantis dalykas. Atrodė, kad mane kažkas nori uždaryti, prislėgti ir sumažinti mano nepriklausomybės lauką.

Stengiausi nuo to pabėgti ir dabar atsisakęs ir pakeitęs savo investicinį portfelį jaučiuosi žymiai geriau nei turėčiau, kaupčiau ir jausčiausi visuomenės atžvilgiu labai stabiliai, nes turėčiau visko labai daug, bet paklausiu savęs – o kam man to reikia?“ – teigė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Dėl ko nepavyko įtikinti žmonos Elle?

Toliau jis tęsė, jog sumažinęs savo portfolio jaučiasi žymiai geriau. Tačiau žmonos Elle jam įtikinti nepavyko ir ji nepasekė jo pavyzdžiu.

REKLAMA

„Gaila, negalėjau padaryti įtakos savo žmonai, kuri vis dėlto turi labai daug turto tiek Lietuvoje, tiek Australijoje. Patikėkite manimi, prižiūrėti jį ir užsiimti su juo yra reikalų… Galiu prisidėti prie pakeitimo, interjerinių sprendimų, sukūrimo, patrauklumo, bet prižiūrėti tą rutiną yra tikrai ne man. Stengiausi nuo to pabėgti kuo toliau.

Džiaugiuosi, kad turiu tą laisvę, tiek, kiek visko turiu, man pakanka. Aišku, po tam tikrų gyvenimo etapų ir tam tikrų skaudžių pasėkmių pasveri, kiek žmogui reikia. O žmogui reikia labai nedaug. Bet buvo etapas, kai reikėjo labai daug, kai versle lenktyniavau, kas pusmetį keičiau automobilį, keičiau gyvenimą, blizgėjau, turėjau įrodyti, kad esu sėkmingas, investuoti, turėti laikrodžių kolekciją, keliauti, būti ir taip toliau“, – kalbėjo verslininkas.

REKLAMA
REKLAMA

Mažai kam žinoma Žilvino Grigaičio darbo patirtis

Po studijų Londono universitete Žilvinas pradėjo karjerą keliose srityse, tai buvo surišta su finansų rinkodara. Ten jis pastebėjo net keletą svarbių dalykų, taisyklių, kuriomis vadovaujasi iki šiol.

„Man teko būti vieno iš didelės korporacijos viceprezidento asmeniniu asistentu. Ne apie finansus ėjo kalba. Ėjo kalba apie personalizaciją, žmogaus buvimą visuomenėje ir kaip jis gali socializuotis. Teko būti daug renginių, pietų, vakarienių, kai verslas buvo daromas neformalioje aplinkoje, ką reiškia gyvenimo būdas, supratimas, patirtis ir žinojimas.

Supratau, kad, jeigu noriu būti sėkmingu ir pažinti pasaulį, man reikia pakankamai investuoti į buvimą pasaulyje. Ne visada baigus vieną, du ar tris universitetus ir prisiskaičius knygučių gali būti sėkmingas. Gali būti labai protingas ir diskutuoti, kad pas Grigaitį raudonos kojinės. Yra toks pasakymas, kad sutinka pagal rūbą, išlydi pagal protą. Taip, yra tiesos. Bet nereikia užmiršti, kad, jeigu tu neatrodysi taip, kaip tu turėtum atrodyti, tau tos durys net neatsidarys ir tavęs net neprileis ir neišklausys.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

90 proc. mano pažinčių, padėjusių finansiškai ir politiškai užsimezgė būtent man suprantant apie aprangą ir detales ir atidarė duris į tas sritis, vienas ir renginius, kur aš galiu pasakyti, kad Lietuvoje 99,9 proc. žmonių nebuvo ir nebus“, – laidoje dėstė pašnekovas.

Vaikystėje žaidė su banko vekseliais

Ž. Grigaitis prakalbo ir apie savo šeimą. Jis kilęs iš labai turtingos giminės.

„Atėjome iš turtingos žemvaldžių šeimos. Pamenu, dar būdamas mažas žaidžiau su Lietuvos banko vekseliais“, – atskleidė jis.

Daugiau žiūrėkite Naglio Šulijos TV3 laidoje  „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ straipsnio viršuje:

Jis teisus,kad apranga galima kazko pasiekti.Ypac jei ieskai turtingu pederastu demesio.Kitiems tas gaidzio plunksnas primenantis garderobas,dzin,kai ka net siutina!
Ne Elle's jam o Elo reikia
kada nors jį prisimins kaip tą Rožytę.., juk ne dažnai sutikam vyrą su gėlės žiedu atlape..
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų