naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
41
Svečiuose pas Žilviną Grigaitį (nuotr. Eimanto Genio)

Dainininkė Viktorija Vaičaitė atvira – pirmą kartą gana ryškiai nagus ji pasigražino dar besimokydama mokykloje.

41

Dainininkė Viktorija Vaičaitė atvira – pirmą kartą gana ryškiai nagus ji pasigražino dar besimokydama mokykloje.

REKLAMA
REKLAMA

„Tada prisiauginau gana ilgus nagus ir ant jų nevengdavau įmantrių raštų. Visa tai tęsėsi maždaug trejus metus, kol nuspendžiau rankas prižiūrėti kuo natūraliau“, - pasakojo žinoma atlikėja.

REKLAMA

Tuomet ji pati išmoko pasidaryti manikiūrą ir pamėgo skaidrų, šiek tiek sveiko žvilgesio nagams suteikiantį ir juos stiprinantį laką. Pastaraisiais metais V. Vaičaitė vėl tapo grožio salonų kliente, rankų priežiūrą patikinti profesionalams.

„Ne visuomet renkuosi klasikinių spalvų gelinius ilgalaikius lakus. Priklauso nuo nuotaikos, bet pasitaiko, jog jie suspindi mėlynos, violetinės, oranžinės ar bet kurios kitos tuo metu patikusios spalvos atspalviais“, - pasakojo dainininkė, kasdien vakarais rankų odą drėkinanti kremu, o šaltuoju metų sezonų besirenkanti gydomuosius preparatus.

REKLAMA

Viena iš sveikos rankų odos paslapčių, pasak V. Vaičaitės, yra būtinybė žiemą mūvėti pirštines.

Panašios nuomonės laikėsi ir televizijos žvaigždė Gerda Žemaitė, sulaukusi verslo konsultanto Žilvino Grigaičio kvietimo susipažinti su išskirtinėmis rankų priežiūros priemonėmis „Alessandro“.

„Be rankų kremo turbūt negalėčiau išsiversti nė dienos, nes jų oda labai sausa ir neprižiūrima taptų šiukšti“, - pasakojo G. Žemaitė.

REKLAMA
REKLAMA

Pirmą kartą rankų nagus ji nusilakavo maždaug... ketverių. Mamai išėjus į netoli namų esančią parduotuvę, Gerda nusprendė pasimatuoti jos aukštakulnius. Žinoma moteris prisimena – tuomet, stovėdama prieš veidrodį, supratusi, jog iki „idealaus“ vaizdo kažko trūksta.

„Ir nusilakavau nagus! Reginiu buvau labai patenkinta!“, - su šypsena pasakojo pašnekovė.

Vaikystėje ji svajojo apie dailius, ilgus nagus ir, norėdama, kad visa tai greičiau išsipildytų, žaisdama prie jų prisiklijuodavo medžių lapus.

REKLAMA

„Išskirtiniu manikiūru ilgai pasidžiaugti nebuvo įmanoma, bet ko vaikystėje tik nesugalvosi!“, - juokavo G. Žemaitė.

Nors labiausiai mėgsta “prancūzišką” manikiūrą arba raudoną nagų laką, retsykiais ji iš spintelės išsitraukia ir juodos spalvos rankų priežiūros priemonę.

„Nors šiaip esu gana konservatyvi ir eksperimentams manęs niekas neįkalba”, - pastebėjo G. Žemaitė.

REKLAMA

Daugiau dėmesio nei veidui ir kūnui būtent rankoms skiria vestuvių planuotoja Agnė Martinkėnė. Anot jos, bendraujant su pašnekovu daug kas dėmesį atkreipia į šią kūno dalį.

Pirmąjį manikiūrą A. Martinkėnė išmėgino dar pradinėse klasėse – tuomet pasinaudojo itin brangiu mamos rankų priežiūros įrankių komplektu bei raudonu laku.

REKLAMA
REKLAMA

„Po šio eksperimento namuose liko tik bespalviai lakai, o visa kita buvo kruopščiai paslėpta”, - su šypsena pasakojo pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų