Žiauri modelio darbo pusė: sužalotos kojos ir išpešti plaukai

Sužalotos, sumuštos ir išsipūtusios – taip atrodo modelių kojos po mados savaitės. Po mėnesį trukusių mados savaičių, modeliai atskleidė modelio darbo tamsiąją pusę.

Ruda, geltona, juoda ir mėlyna – tai ne šio rudens madingiausios spalvos, tai spalvos mėlynių, žaizdų ir kitokių sužalojimų, esančių ant manekenių kojų. Užuot pademonstravusios „Louis Vuittono“ batelių grožį, merginos sukėlė skandalą, kai buvo pastebėtos jų pasibaisėtinai atrodančios kojos. Šie supermodeliai siaubingai susižalojo kulnus, pėdas, pirštus, bandydamos įsisprausti į ne itin patogius batelius Niujorko, Londono, Milano ir Paryžiaus mados savaitėse.

1 nuotrauka

2 nuotrauka

3 nuotrauka

Australų manekenė Crystal Copland, kuri demonstravo „Louis Vuitton“ kolekciją paryžiuje pasakojo, kad minėtos  keturios mados savaitės yra pačios svarbiausios ir reikalaujančios daugiausiai aukų iš modelių: „Australijoje vaikščiojimas podiumu šiek tiek kitoks. Kai atvažiavau į Niujorką, man 40 kartų per dieną buvo sakoma kaip vaikščioti, jie nuolat kartojo: „Greičiau, greičiau, tu eini per lėtai“, – pasakojo Crystal.

Ši manekenė taip pat atskleidė ir kitą problemą: „Netekau pusės plaukų, jie tiesiog buvo išpešti. Bet jie ataugs. Ištveriu tokius dalykus, galvodama, kad tiesiog toks mano darbas ir aš atvykau dirbti“.

Mergina pasakojo, kad dažniausiai modeliams yra paruošti 40 dydžio batai. Jeigu modelio koja yra didesnė ar mažesnė, jam tenka susidurti su rimtomis problemomis: arba įsisprausti į tokius batelius arba balansuoti, kad žengdamas podiumų nenukristų.


Rašyti komentarą...
a
as
2011-10-14 11:12:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
pacios merginos leidzia is saves tyciotis,kas tas modelio darbas, niekada gyvenime toks darbas tokios nesamones neviliojo
Atsakyti
0

t
tu
2011-10-14 12:31:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
neleidzia o tiesiog ju toks darbas, jei tu esi profesionali negali skustis ar kitaip sakyti tau uz tai moka pinigus. suprantu ka taip reiksia..
Atsakyti
0

n
nieko tokio
2011-10-14 13:23:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai bus iki galo igyvendinta lyciu lygybe ir moterys tarnaus armijoje - problemu neliks. Pries Milana Rukloj su kerzais palakstys - uzsigrudins ir kojos ir visa kita
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų