Žeimytė laukiasi kūdikio: prisipažino renginyje

Žurnalistė, TV laidų vedėja Daiva Žeimytė šiandien pranešė netikėtą žinią – ji laukiasi pirmagimio.

27

Dar praėjusią vasarą slapta už parolimpinio čempiono Mindaugo Biliaus ištekėjusi moteris puikiai nuslėpė paslaptį apie tuoktuves.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Susituokė Daiva Žeimytė ir Mindaugas Bilius

„Praėjusių metų rugpjūtį sukūrėme šeimą. Noriu jums išduoti labai didelę paslaptį, bet šiandien ant scenos aš stoviu ne viena", - renginyje kalbėjo D. Žeimytė.

Kol kas žinių, berniuko ar dukrytės laukiasi D. Žeimytė, nėra. Pora neatskleidžia ir daugiau detalių, kada gims pirmagimis.

 


Rašyti komentarą...
V
VIOLETA
2019-03-08 11:40:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
ŠAUNUOLIAI!GERAS PAVYZDIS!!!
Atsakyti
-2

G
Grigorij
2019-03-08 20:38:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ale ziurek, kaip nabagele, uzkompleksuota sausa surugele Daiva nusvyto! Malonu ziureti! Stai kokius stebuklus Meile daro su zmogumi!

Daivute, visas LR mergaites (iskyrus raganas tipo ŠunGrybes, Rasos su Granata (Juknevicienes), L. Andrikienes, I.Degutienes, A.Bilotaites) nuosirdziai sveikinu su "okupantiska" Kovo 8! Bukit sveikos, prisilaikant sveiko ir dvasinio gyvenimo budo, laimingos, svytiekit isoriniu ir vidiniu groziu, tuo paciu bukit patrauklios, mylimos ir geidziamos! Linkiu jums Sviesios LR Ateities, maksimaliai prisideti prie jos kurymo draugysteje su broliskomis RU, BY, nevergauti del isgyvenimo, LTSR laiku socialiniu teisiu atgavimo, galimybiu be problemu auginti, islaikyti vaikus, teisingai juos aukleti, skiepijant kuo daugiau Morales, Teisybes ir Gerio, netolerancijos maziausiai NeTeisybei ir Blogiui!
Atsakyti
0

Žmogus
2019-03-08 17:37:08
Pranešti apie netinkamą komentarą

Išsiplauk su muilu savo burną!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų