REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Grupė „Žalvarinis“ (Ryčio Šafranausko nuotr.)

Lietuvos folkroko grupė „Žalvarinis“ antroje nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje pagal žiūrovų balsų skaičių užėmė pirmąją vietą ir tapo rekordininkais tuo metu.

5

Lietuvos folkroko grupė „Žalvarinis“ antroje nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje pagal žiūrovų balsų skaičių užėmė pirmąją vietą ir tapo rekordininkais tuo metu.

REKLAMA

Po sėkmingo debiuto, grupė neatsipalaidavo, dailina savo pasirodymą, daug repetuoja, siekia dar geresnio rezultato finale, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Atsidėkojant gerbėjams, už stiprų palaikymą, kilo mintis pristatyti dainos „Gaudė vėjai“ akustinę versiją. Daina jau pasiekiama visose muzikinėse pasiklausymo platformose.

Nauja dainos versija interneto platformoje „YouTube“ pagardinta trijų  fotografų užfiksuotais vaizdais iš užkulisių, „Eurovizijos“ repeticijos ir pasiruošimo studijoje.

Nuotraukose akimirkas užfiksavo Ieva Survilaitė, Lukas Varanauskas ir Rytis Šafranauskas.

Kaip pasakoja grupės įkūrėjas, muzikos autorius ir gitaristas Robertas Semeniukas, ši daina gimė skambinant pianinu. 

REKLAMA
REKLAMA

„Jau nuo pat pradžių kirbėjo mintis įrašyti dvi dainos versijas. „Gaudė vėjai“ pradžioje buvo kuriama pianinu, vėliau pratęsiant akustine gitara, o galutinį pavidalą įgavo susiformavus pilnam įsivaizdavimui, kaip kas turėtų skambėti. Bet ta pirminė, rami, lengva dainos versija skamba labai natūraliai ir joje kaip ir nieko netrūksta.

REKLAMA

Kažkada išgirdau žinomo muzikanto žodžius, jog gera daina gali skambėti gerai atliekama ir vieno instrumento, be jokių pagražinimų ir papildymų.

Dažnai tai taikau kūryboje, įsivaizduodamas, kaip tą dainą atlieku kur nors prie laužo sėdint su draugais.

Atėjus vasarai tikrai tai išmėginsiu, gal net dainos akordus užrašysiu ir įdėsiu į internetą, nes besidominčių jau yra tikrai nemažai.

Iš internetinių komentarų matau, kad klausytojai dalinasi į dvi stovyklas, vieniems daina per sunki, norisi lengvesnio išpildymo, kitiems atvirkščiai, čia bus patenkintos abi pusės. O jeigu atskleisti nedidelę paslaptį, tai po „Eurovizijos“ atrankos finalo, klausytojų lauks dar vienas didelis siurprizas! Bet apie tai vėliau.

REKLAMA
REKLAMA

Šiuo metu koncentruojamės į mūsų finalinį pasirodymą, norisi, kad jis ir atrodytų ir skambėtų maksimaliai gerai, pataisymų tikrai nemažai, viskas yra tobulinama, nuo garso korekcijų iki makiažo, nuo rūbų iki šviesų.

Iš savęs išspausime viską, atiduosime širdis kaip ir visad tai darome savo koncertuose. Didelės arenos mums ne naujiena, koncertuojame jose dažnai su Marijonu Mikutavičiumi, taip pat ne kartą esame groję ir su „Žalvariniu“. Todėl groti „Eurovizijos“ atrankos finale tiesioginiame eteryje sausakimšoje arenoje mums tarsi šventė ir natūrali terpė gerai pašėlti.

Labai laukiame susitikimo su gerbėjais ir su kitais finalistais, kurie yra mūsų draugai ir kolegos. Įsivaizduoju, jog bus labai smagus vakarėlis, iš kurio kievienas išsineš dalelę šviesos“, – pasakojo Robertas.

„Žalvarinis“ – žymiausia Lietuvos folkroko grupė, kurią 2001-aisiais įkūrė muzikos autorius ir gitaristas Robertas Semeniukas.

Grupė pasirodys „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finale vasario 17 d. „Švyturio“ arenoje, Klaipėdoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų