11

Pasaulinė žvaigždė CC Catch išpildė savo pažadą – ji grįžta ir gruodžio 9 dieną vėl koncertuos Kauno „Žalgirio“ arenoje!

Į Lietuvą ją prisiviliojęs ir solidų vardą užsitarnavęs organizatorius „Back To The 80’s 90’s“ tądien tėkštelės dar tris muzikinius tūzus – „Alphaville“, „Silent Circle“ ir „Savage“!

Bilietai į šį didžiausią 80 – ųjų atlikėjų koncertą platinami visose BILIETAI.LT kasose ir internetu – www.bilietai.lt nuo kovo 13d. – 10 val ryto.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žalgirio arenoje keturi disko muzikos karaliai – „Alphaville“, CC Catch, „Silent Circle“ ir „Savage“!

Nemirtingieji tęsia savo istoriją

„Mes grojame ir esame populiarūs daugiau nei 20 metų, todėl jaučiamės nemirtingaisiais“, – teigia pop muzikos legenda vadinamos grupės „Alphaville“ nariai.

Amžinai nemirtinga balade „Forever Young“ išgarsėjusi grupė iškart šovė į populiarumo viršūnes.

Jie neįsivaizdavo, kad šis superhitas ne tik skambės visuose pasaulio kampeliuose, bet ir „SEB“, „Nordea“ bei kitų bankų, draudimo kompanijų reklamose, taps dešimčių garsių filmų bei serialų garso takeliu, jį perdainuos ar savo kūriniuose naudos Laura Branigan, Karelas Gottas, „One Direction“, Jay-Z ir dar ne viena pasaulinė muzikos žvaigždė.

REKLAMA

Tačiau elektroninės muzikos pionierė netapo vieno superhito kūrėja.

„Big in Japan“, „Jerusalem“, „Sounds Like a Melody“, „Flame“, „Dance With Me“ ir daugelis kitų „Alphaville“ singlų pateko į Norvegijos, Šveicarijos, Švedijos, Vokietijos, Nyderlandų, Rusijos, D.Britanijos ir net – Argentinos, Japonijos bei kitų šalių, ar prestižinio JAV žurnalo „Billboard“ topus.

Prieš branduolinį karą, prostituciją, socialines ir kitas aktualias bei globalias problemas dažnai savo dainomis kalbanti „Alphaville“ nepraranda populiarumo šiais laikais.

Daugiau nei 20 pasaulinių turų surengusi grupė tarsi keliauja atgal į praeitį ir kiekvieną kartą startuodami iš naujo tęsia savo nemirtingumo istoriją.

Žinoma ir Maskvoje, ir Singapūre

Ketverius metus dirbantis „Back To The 80’s&90’s Lietuva“ – pateisino koncertinių renginių vardą su kokybės ženklu, nes neatsitiktinai į Lietuvą vėl grįžta ilgai jų viliota ir pasaulinės šlovės Olimpe vis dar besimaudanti CC Catch.

„Aš grįžtu, Lietuva! Nekantrauju vėl pasimatyti su nuostabiais gerbėjais ir surengti koncertą įspūdingoje arenoje“, – apie gruodžio 9 dieną vyksiantį koncertą „Žalgirio“ arenoje, į kurį jau dabar galima įsigyti bilietus svetainėje „bilietai.lt“, teigia tūkstančius gerbėjų visame pasaulyje turinti Nyderlandų kilmės dainininkė Caroline Catherine Müller, kuri visiems geriau žinoma C.C. Catch vardu.

Ji išgarsėjo pradėjusi bendradarbiauti su legendinės grupės „Modern Talking“ dainininku, kompozitoriumi Dieteriu Bohlenu.

1985 metų liepą savo gimtadienio proga CC Catch išleido debiutinį singlą „I Can Lose My Heart Tonight“, kuris akimirksniu tapo hitu visoje Europoje.

Tačiau ši daina buvo tik pritrenkiančiai svaiginančios jos karjeros pradžia: „Cause You Are Young“, „Strangers By Night“, „Heartbreak Hot“, „ Are You Man Enough“, „Heaven And Hell“ ir kitos dainos tapo puikiai žinomos CC Catch gerbėjams, kurie jos vardą linksniuoja Paryžiuje, Tokijuje, Niujorke, Singapūre, Maskvoje ar Sidnėjuje.

REKLAMA

Moterų gerbėjas Savage

Aukščiausio lygio organizavimą, profesionalų darbą bei nuoširdžius gerbėjus vertina ir dar viena muzikinė bomba – „Sílent Circle“.

1979 metais Vokietijoje įkurtos italų bei „eurodisco“ stiliaus dainas atliekanti „Silent Circle“ sėkmės sulaukė po šešerių metų – 1985 metais, kai išsiskyrę grupės narių keliai, vėl suėjo į vieną.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų