Ž. Žvagulį ir I. Starošaitę į koncertus lydi ištikimas draugas

Lietuviškos muzikos scenos grando Žilvino Žvagulio šeimą antrus metus džiugina didysis Berno zenenhundas, vardu Aro. Nuo senų laikų jo protėviai ganė avis, o dabar šis įspūdingas, beveik pusšimtį kilogramų sveriantis gražuolis lydi šeimininkų porą į koncertus.

Paklausus kaip Aro atsidūrė Žvagulių šeimoje, Žilvinas pasakoja, kad labiausiai šuns norėjo jų sūnus Vakaris. „Paskambino draugai ir pranešė, jog turi mažų šunyčių. Su Vakariu kartu pradėjome įkalbinėti Ireną, nes iš pat pradžių ji šuns idėjai nepritarė“. O parsivežus Arą į namus, didžiausias klausimas, bauginęs Žvagulių šeimą, buvo: „Kur mes jį laikysime?“. „Pirmi trys mėnesiai – sunkiausi, nes jis savo reikalus atlikdavo kur papuola“, – juokiasi Žilvinas. Jie Arui paaukojo visą priepirtį, tad jų augintinis – tikras šeimos narys ir turi savo atskirą kambarį.

Didieji berno zenenhundai labai mėgsta bendrauti ir dievina naujas pažintis. Todėl nekeista, kad Aro kartu su šeimininkais keliauja į jų koncertus. „Važiuoja, laukia mūsų už scenos, problemų nesudaro. Aro tikrai nekelia daug bėdų. Tik kitiems šalia jo nėra labai jauku, bet kai susipažįsta, jis tampa visų bičiuliu“, - BTV laidai „Duok Labas“ pasakojo atlikėjas Ž.Žvagulis. Paklausus įžymaus vyro, ar taikaus būdo Aro yra geras sargas, atlikėjas šypsosi: „Ateikite čia, kai mūsų nebus – pamatysite koks jis yra sargas“. Anot Žilvino, susitikus su nepažįstamu žmogumi, Aro visada stojasi per vidurį ir stebi, kad šeimininkui nieko nenutiktų. Agresyvesniu šuo tampa su kitais patinais.

Greitai savo antrąjį gimtadienį švęsiančiam Aro vardą išrinko ne Žvaguliai. „Jam gimus davė tokį vardą, tai toks ir liko. Ne mes jį išrinkom, jis pas mus atėjo su tokiu“, – sako dainininkas. „Duok labas“ – sekmadienį, 8.00 ryto per BTV.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų