Ypatingo kvietimo sulaukęs aktorius žodžių į vatą nevyniojo: „Aš, kaip Aistė Pilvelytė – visada tikiuosi“

Žinomas socialinių tinklų veikėjas Antanas Jakimavičius trumpam pakeitė profesiją ir pasimatavo kunigo sutaną. Simboliškai pasipuošusiam vyrui buvo patikėta užduotis aplankyti visą būrį žinomų pramogų pasaulio atstovų ir įteikti jiems kvietimus į netrukus įvyksiančios lietuviškos komedijos „Vestuvės, Skyrybos ir Barsukas“ premjerą, rašoma pranešime spaudai.

7

Kas galėjo žinoti, kad tariamo kunigo automobilio bagažinėje tyliai užsidaręs jį sekė ir... barsukas! Šis gyvis, anot filmo kūrėjų, turi ypatingą reikšmę dažnoje santuokoje.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ypatingo kvietimo sulaukęs aktorius žodžių į vatą nevyniojo: „Aš, kaip Aistė Pilvelytė – visada tikiuosi“

„Barsukas yra tas trečiasis asmuo, atsiduriantis tarp porų. Praėjusiais metais žiniasklaidoje tiesiog mirgėjo straipsniai apie skyrybas ir naujas netikėtas poras. Apskritai, atrodė, kad skyrėsi visi! Iš tokių istorijų ir sėmėmės įkvėpimo kuriant filmą“, – pažymėjo filmo kūrėjai.

Komedijoje, kurioje gausu ir tikroviškų nesmagių situacijų, ir fantazijos, kalbama apie tai, kaip pagrindinis filmo herojus Girius, sužinojęs, kad jo žmona jau kurį laiką jį apgaudinėja, įklimpsta į depresiją. Viskas pakrypsta netikėta linkme, kai jis įgyja stebuklingų galių ir sutikęs moterį įsiamžina su ja asmenukėje. Telefonas jį nukelia į ateitį ir jis sužino, kokia būtų jųdviejų kasdienybė kartu. Vieną moterį keičia kita ir ima atrodyti, kad Girius pagaliau ras tą, su kuria galėtų nugyventi visą gyvenimą. Deja, kuo toliau tuo labiau filmo herojus ima tuo abejoti.

Kvietimų pamatyti, kaip sekėsi Giriui, kurio vaidmenį atliko aktorius Povilas Laurinkus, sulaukė socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas, garsūs broliai krepšininkai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai, jūtūberis Paulius Mykolaitis, geriau pažįstamas slapyvardžiu Paul de Miko, muzikos kūrėjas Jonas Nainys, aktorius Mindaugas Papinigis, radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė, reperiai Niko Barisas ir Ironvytas.

Kvietimo dalybų metu netrūko kuriozų bei smagių akimirkų. Pavyzdžiui, paklaustas, ar tikėjosi pakvietimo į filmą, M. Papinigis patraukė per dantį žinomą atlikėją: „Aš, kaip Aistė Pilvelytė – visada tikiuosi“. O S. Jasevičiūtė savo noru išsivedė barsuką namo.

Vis dėlto barsukui sugrįžus, jo laukė nemalonumai susitikus su reperiu Ironvytu. Agresyviai nusiteikęs atlikėjas užpuolė ir jį, ir kunigą. Taikėsi ir į operatorių. Laimei, paaiškėjo, kad tai buvo tik pokštas ir visa kūrybinė komanda liko sveika.

Filmo „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“ premjera – jau vasario 26-ąją. Erotikos elementų kupinoje komedijoje žiūrovai išvys ne tik pagrindinio herojaus vaidmenį atlikusį P. Laurinkų, bet ir daugiau pažįstamų aktorių: Tomą Vaškevičiūtę, Akvilę Žirgulytę, Mindaugą Papinigį, Aurimą Pintulį bei Andrių Bialobžeskį. Netikėti vaidmenys teko ir Ramūnui Rudokui bei Inetai Stasiulytei.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų