Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
8
Lijana Stakauskaitė ir Džordana Butkutė

„X faktoriaus“ dalyvė Lijana Stakauskaitė savo pasirodymais sudomina ne tik dėl nuostabaus balso, bet ir dėl išskirtinės išvaizdos. Įdomu tai, jog ši dalyvė moka ne tik užburiančiai dainuoti, tačiau ir groti. Ji kartu dirbo net su scenos karaliene Džordana Butkute.

8

„X faktoriaus“ dalyvė Lijana Stakauskaitė savo pasirodymais sudomina ne tik dėl nuostabaus balso, bet ir dėl išskirtinės išvaizdos. Įdomu tai, jog ši dalyvė moka ne tik užburiančiai dainuoti, tačiau ir groti. Ji kartu dirbo net su scenos karaliene Džordana Butkute.

Naujienų portalui tv3.lt L. Stakauskaitė daugiau papasakojo apie nežinomą faktą – darbą su D. Butkute.

Kiek anksčiau D. Butkute savo gerbėjus pradžiugino įspūdingu filmu-koncertu, kuriame nėra užkulisių ir atskleidžiamas visas filmavimo procesas, ir gyvai atliekamos naujausio albumo „Labirintas” dainos. Būtent prie šio darbo prisidėjo ir Lijana, kuri filme atliko klavišų partiją.

REKLAMA
REKLAMA

„Buvau atrinkta atlikti klavišų partiją. „Jumbo“ gitaristas, su kuriuo jau esu dirbus – pakvietė mane. Nebuvo tokios atrankos, kad eičiau tiesiogiai į ją. Mane pasikvietė ir aš sutikau“, – pasakojo moteris.

Lijana džiaugėsi, jog ši patirtis – lyg šviežio vėjo gūsis: „Smagu buvo įgauti tokios patirties. Daug metų grojau ir kitokiuose renginiuose su klavišais. Smagu buvo sugrįžti prie grojimo. Tai buvo nauja patirtis, o ypač – karantino metu.“

Muzikos mokytoja bei „X faktoriaus“ dalyvė taip pat apie D. Butkutę atsiliepia tik geru žodžiu. „Ji yra nuostabus, šiltas žmogus. Nebuvo baisu su ja dirbti.“

Tiesa, moteris atskleidė ir tai, jog daug baisiau yra lipti ant „X faktoriaus“ scenos. „Žinoma, kad baisiau dalyvauti „X faktoriuje“. Čia ant scenos lipu viena ir esu atsakinga pati už save. Manau, kad sulauksiu dar pasiūlymų dirbti su Džordana. „X faktorius“ padeda išpopuliarėti. Tikrai gaunu gražių žinučių iš žmonių. Stengiuosi visada atrašyti ir nenuvilti jų. Visada padėkoju, nes smagu bendrauti su naujais klausytojais. Gaunu gražias žinutes. Jie įsimena mane dėl išskirtinės išvaizdos“, – šypteli ji.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie šią projekto dalyvę.

„X faktoriaus“ finaluose ko gero daugiausiai baimės patiria tie dalyviai, kurie pasirodo pirmieji, arba paskutiniai. Lijanai jau teko abi šios pozicijos – pirmajame finale ji dainavo paskutinę, na, o praėjusį sekmadienį į sceną lipo pirmoji. 

Moteris atskleidžia – dainuoti pirmai jai patiko daug labiau: „Džiaugiuosi, kad šįkart pasirodžiau pirma. Nereikėjo laukti. 

Praeitą kartą buvau paskutinė, sėdėjau ir nervinausi. Visus kampus apdainavau, visus kambarius“, – juokiasi Lijana Stakauskaitė. 

Lijana jau ne vienerius metus dirba muzikos mokytoja – vaikus stengiasi „užkrėsti“ meile muzikai. Ji pati sako muzikos mokiusis iš pačių įvairiausių šaltinių – įskaitant ir „YouTube“: „Aš šiaip esu muzikos mokytoja. Nėra mano specialybė vokalo mokytoja, daugiau bendra. Specializuojuosi klasikiniame vokale. Aš pati mokiausi dainavimo. 

Lankiausi per savo gyvenimą pas kelis vokalo mokytojus, iš kiekvieno pasiėmiau tai, ką man reikėjo. Mokiausi ir pati savarankiškai, žiūrėdama filmukus „Youtube“. Mokydama vaikus ypač daug išmokstu“, – pasakoja Lijana. 

REKLAMA
REKLAMA

Moteris atvira – žinučių ir komentarų apie save sulaukia itin daug. Pasak jos, vienas klausimas jose skamba itin dažnai: „Sulaukiu žinučių nemažai. 

Pastebėjau vieną tendenciją – dažniausiai kai man rašo, klausia, iš kokios esu galaktikos, mano, kad aš iš kosmoso. Tikrai sulaukiu palaikymo iš visiškai svetimų žmonių, tas skatina dar daugiau stengtis“, – tikina Lijana.

Dainininkė atskleidžia, jog artimieji į jos apsisprendimą dalyvauti reagavo keistu klausimu: „Buvo audringa reakcija – o Dieve, ką tu ten veiksi. O šiaip artimieji mane labai palaiko ir džiaugiasi mano dalyvavimu“, – juokiasi projekto dalyvė. 

L. Stakauskaitė tikina, antrosios pusės neturinti. O ir neieško, netgi neturi įsivaizduojamo vyro idealo. Pasak jos, su jos gyvenimo būdu palaikyti santykius itin sunku – jau esame minėję, kad Lijana neturi pastovios gyvenamosios vietos.

Muzikinis projektas „X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play!

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų