„X faktoriaus“ dalyvė Airidija – apie augantį populiarumą ir piktus komentarus: jei ne vienas žmogus, projekte nedalyvautų

Viena jauniausių „X faktoriaus“ dalyvių Airidija Belozaraitė jau šiandien trečią sekmadienį iš eilės tiesiogiai džiugins projekto žiūrovus. Po pasirodymo antrajame projekto finale kalbinta mergina prisiminė savo muzikinio kelio pradžią ir atskleidė, kaip kovoja su neigiamus komentarus rašančiais žmonėmis. 

6

Airidija finale atliko paauglių dievaitės Olivios Rodrigo hitą „Good for you“. Naujienų portalui tv3.lt mergina pasakojo, jog jai teko nemažai kovoti su savimi: „Jaučiu, kad viskas pavyko. Buvo sunku, įtampa vis didėja, bet manau peržengiau per save ir dabar jau eisiu iki galo“, – tikina A. Belozaraitė. 

Airidija dainuoja nuo pat tada kai save atsimena – muzikinį kelią pradėjo eiti būdama vos dvejų metukų. Paprašyta prisiminti savo muzikinio kelio pradžią, mergina šypteli – rimtos vokalo pamokos jos gyvenime atsirado visai neseniai: 

„Mano dainavimo mokslai toli gražu nebuvo tradiciniai. Aš pradėjau dar visiškai vaikas, kiti tokių metų dar apie tai net negalvoja, o aš kažkaip ėjau ir dariau. Atėjau, po truputį „atsitiko“ dainelės. 

Mūsų kolektyvas buvo labiau ne vokalinis, o grynai skirtas pasilinksminti, gerai praleisti laiką. Tas dainavimas toli gražu nebuvo rimtas, labiau buvo šokiai, pasirodymas svarbiausias. 

Laikui bėgant pati save ištreniravau skirti daugiau dėmesio dainavimui. Jaučiu, kad čia mano vieta ir kad aš noriu tai daryti. Profesionaliai dainavimo mokausi vos dvejus ar trejus metus. Anksčiau tai buvo tiesiog „einu padainuot“, – juokiasi atlikėja

Prakalbus apie gerbėjus, Airidija nušvinta – žinučių ir komentarų gauna iš ties daug. Tiesa, mergina prabyla ir apie ne pačią maloniausią žinomumo pusę – ne visiems žmonėms patinka jos pasirodymai ir jie nepraleidžia progos jai to pasakyti, kartais ir labai bjauriomis žinutėmis. 

Tačiau Airidija nenukabina nosies – gerbėjų laiškai, pasak jos, padeda pamiršti negatyvą: „Labai smagu, esu labai dėkinga už visas tas žinutes. Yra labai daug negatyvių žmonių ir aš labai dėkinga tiems, kurie atsiunčia gražias žinutes. 

Ta persvara, kai jauti savo artimųjų, pažįstamų ir nepažįstamų palaikymą, labai padeda. Po finalų kartais galvoju, kad yra daug žmonių, kuriems mano pasirodymas nepatiko. Bet labai svarbu atkreipti dėmesį į gerumą šalia“, – šypsosi mergina. 

Dalyvavimas „X faktoriuje“ buvo didelė Airidijos svajonė. Tiesa, mergina neslepia – šiemet ji vis dar abejojo, ar dalyvauti, o už tai, jog vis tik užpildė anketą, yra dėkinga vienam žmogui: 

„Mama mane prispaudė eiti į „X faktorių“. Ji buvo mano spyris į priekį, kad daryčiau tai dabar, o ne kažkada vėliau. Aš pati galvojau, kad gal ne dabar, gal reikia palaukti. Bet nesigailiu šio sprendimo, dabar matau, kad tai padariau laiku“, – tikina A. Belozaraitė.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Airidija Belozaraitė


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų