„X faktorių“ pakerėjusios Gabijos nesustabdė net užkimęs balsas – sulaukė ypatingų žodžių

Sekmadienį muzikiniame projekte „X faktoriuje“ dėl žiūrovų simpatijų ir balsų susikovė 11 dalyvių, o su projektu atsisveikino Nojus Žebrauskas. Nors daugelį vakaro pasirodymų „X faktoriaus“ teisėjai gyrė ir negailėjo atlikėjams komplimentų už jų pastangas, paskutinė vienuolikta pasirodžiusi panevėžietė Gabija Aleknavičiūtė sulaukė ypatingų pagyrų ir įvertinimų.

Prieš pat pasirodymą G. Aleknavičiūtė buvo kiek sutrikusi, mat susidūrė su balso problemomis – užkimimu. Visgi 21-erių studentė puikiai paslėpė užkimimą, o apie savo galimybes projekte išgirdo itin įkvepiančių žodžių.

Po lyriškos jos atliktos dainos iš savo kėdžių pakilo visi projekto teisėjai, o vienas pirmųjų prabilęs Marijonas Mikutavičius teigė, kad šį vakarą ji padarė tiesiog ypatingu.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Antrasis "X faktoriaus" finalas

„Aš įsivaizduoju, kad šiuo metu visame pasaulyje vyksta daugybė renginių, daugybė įvykių, kur žmonės dainuoja, linksminasi, bet iš to tūkstančio įvykių kažkur blyksteli kažkoks deimantas ir kažkur išsirutulioja stebuklas, kuris paliečia labiau ir ypatingiau negu visa kita. Ir būtent tą stebuklą čia sėdėdamas Lietuvoje, Vilniuje, ką tik patyriau“, – gyrė Marijonas.

Šiuo metu Vilniuje studijuojanti mergina neslepia, kad jos pagrindinis gyvenimo tikslas – tapti profesionalia atlikėja ir iš to užsidirbti pragyvenimui. Kad ji turi neeilinį balsą ir talentą, tam pritarė ir Justė Arlauskaitė-Jazzu.

„Geriausias vakaro pasirodymas. Tai – vienas geriausių balsų per visą Lietuvos istoriją“, – režė Jazzu.

Visą Gabijos pasirodymą žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Muzikinį projektą „X faktorius“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų