• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Plaukų stilistas ir atlikėjas Vytenis Alex Partikas sausio 2-ąją gulėsi ant operacinio stalo, kur buvo jam atlikta kombinuota operacija. Vyras pasakojo, kad ilgą laiką jautė diskomfortą, todėl nė kiek nesijaudino prieš žengiant šį žingsnį.

8

Plaukų stilistas ir atlikėjas Vytenis Alex Partikas sausio 2-ąją gulėsi ant operacinio stalo, kur buvo jam atlikta kombinuota operacija. Vyras pasakojo, kad ilgą laiką jautė diskomfortą, todėl nė kiek nesijaudino prieš žengiant šį žingsnį.

REKLAMA

Su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais V. Partikas sutiko pasidalinti riebalų pašalinimo operacijos rezultatu.

Vytenis Partikas sausio 2-ąją gulėsi ant operacinio stalo, kur jam buvo atlikta riebalų pašalinimo operaciją. Dabar vyras negali atsidžiaugti rezultatais.

„O Dieve, kai pamatau, kokį rutulį turėjau… Tai net nupurto. Kaip seno diedo, gerai pageriančio alų. Gyvenime turėjau tris kompleksus: 1. Plaukai, 2. Pilvas, 3. Užkritę vokai. Du pokyčius jau įvykdžiau ir džiaugiuosi, o trečias laukia savo eilės“, – feisbuke rašė vyras.

Primename, kad kiek anksčiau V. Partikas pasakojo apie operaciją, kurios rezultatais liko labai patenkintas.

Kiek anksčiau V. Partikui buvo išoperuotas ūminis apendicitas ir bambos išvarža, tačiau pastaruoju metu jis jautė diskomfortą bambos srityje, todėl pasikonsultavo su jam operaciją atlikusiu plastinės chirurgijos specialistu.

REKLAMA
REKLAMA

„Konsultavausi su operavusiu gydytoju Vytautu Pėčeliu, kuris dirba Jurbarko ligoninėje. Nustatė, kad man atsinaujino bambos išvarža. Manęs taip pat netenkino mano pilvas, kuris, nepaisant sporto ir dietų, visuomet neįgaudavo mano norimos formos ir kontūrų.

REKLAMA

Konsultacijos metu nustatyta, kad pas mane taip pat yra nuo vaikystės įgimta tiesiųjų pilvo sienos raumenų diastazė (raumenu prasiskyrimas) apie 4 cm. Todėl nutarėme man atlikti kombinuotą operaciją – endoskopinę išvaržos ir tiesiųjų pilvo sienos raumenų diastazės korekcijos operaciją“, – pasakojo vyras.

Vyras teigė, kad nė kiek nedvejojo dėl operacijos ir jautėsi ramiai: „Prieš operacija jaučiausi pakankamai ramiai, nes labai pasitikėjau savo gydytoju V. Pečeliu. Ne pirmą kartą buvau pas šį chirurgą ir atsiliepimai apie ji labai geri. Vien tik geri. Tai kažkaip ramiai. Po operacijos dar dabar guliu ligoninėje. Planuoja paleisti penktadienį, o operacija atliko pirmadienį. Be jokių komplikacijų gijimas geras.“

REKLAMA
REKLAMA

Paklaustas, kokių rezultatų bus galima pasiekti po šios operacijos, plaukų stilistas bei atlikėjas šyptelėjo, kad jie bus stulbinantys.

„Pakartotinai išoperuota bambos išvarža ir pašalintas nereikalingas riebalų perteklius. Rezultatas po sugijimo turėtų būti stulbinamas. Dabar reikia laikytis tam tikrų reikalavimų ir ribojimų. Reikia ilsėtis, nes tik poilsis gali duoti greitesnį gyjimą ir sveikimą. Reikia miegoti taip, kad būtų dvi pagalvės už nugaros ir dvi pagalvės po keliais, nes tai nuima pilvo spaudimą ir tempimą. Taip pat turėsiu laikytis subalansuotos mitybos. Gijimo laikotarpiu – atsisakyti žalingų įpročių. 6 savaites negalima pakelti ne daugiau kaip 5 kg. Vengti raumenų įtempimo. Įtempta mankšta ir veikla ribojama 6 savaitėms. Grįžti į darbą galėsiu 2-4 savaičių bėgyje“, – šyptelėjo Vytenis.

Baigdamas pokalbį apie operaciją, Vytenis užsiminė ir apie naujus tikslus: „Mano Naujųjų metų tikslai – siekti ir toliau muzikinės karjieros. Taip pat ir darbo srityje siekti dar didesnių pasisekimų. Stengtis niekada nenuleisti rankų ir gyvenimą žvelgti tik pozityviai.“

Sveikinu! Būsite ypatingai gražus, turbūt gražiausias visoje Viešvilėje ir Jurbarko apylinkėse.
Eik sportuot balvone o ne šalint riebalus chirurginiu būdu konkrečiai debilas kiti figūra prilaiko sportu, dar kreiva barzda pasitaisyk transgenderi.
Truksta aukstakulniu,lupas pasidazyti,nagus prisiklijuoti ir busi nezinia kokios veisles zmoga.Laukiam su nekantrumu.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų