„Vyšnių“ atostogos: viena parodė tobulą kūną, kita susidūrė su kišenvagiu

Nors karštasis sezonas muzikantams paprastai yra pats darbymetis, tačiau merginų grupės „Vyšnios“ narės Agnė Jarmalavičiūtė ir Aistė Karanauskytė rado laiko ištrūkti trumpų atostogų. Tik trečioji grupės narė Sandra Navickaitė šįkart liko Lietuvoje ir sunkiai dirbo. Tiek Agnė, tiek Aistė atostogų metu mėgavosi karšta saule, o aplinkiniai turėjo galimybe pasigrožėti jų dailiais kūnais. Tiesa, ne viskas praėjo sklandžiai.

49

Įdomu tai, kad nuolat kartu laiką leidžiančios grupės narės šį kartą trumpam viena nuo kitos pailsėjo. Agnė į kelionę Turkijoje išvyko su savo seserimi, o Aistė trumpomis atostogomis Ispanijoje, Barselonoje mėgavosi su bičiule.

„Atostogavau savaitę Turkijoje, prie Sidės miestelio, įsikūrusio tarp Antalijos ir Alanijos. Labiausiai, žinoma, patiko puikus oras - kaitinanti saulė ir jokio lietaus. Taip pat mėgavausi skaniu maistu, pasiplaukiojimais jūroje bei baiseine, masažais, turkiška pirtimi – hamamu“, - pasakojo Agnė.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Vyšnių“ atostogos: viena parodė tobulą kūną, kita susidūrė su kišenvagiu

Tiesa, ne viskas kelionės metu džiugino A.Jarmalavičiūtę. Mergina su seserimi įsikūrė viešbutyje, kuris yra atokiau nuo miesto. Šalia esantys miesteliai merginų buvo aplankyti ir apžiūrėti per dieną, todėl likusias atostogų dienas teko leisti pasyviai. „Įsitikinau, kad gulėti visas dienas prie baseino ne man. Kitą kartą atostogaujant planuosiu daugiau pakeliauti“, - jau dabar apaisprendė grupės „Vyšnios“ narė.

REKLAMA

Atostogauti su sese Agnė ryžtasi jau ne pirmą kartą – tai maža Jarmalavičiūčių tradicija. Merginos ir kitąmet nori vykti į Turkiją, tačiau į kitą kurortą.

Kita „Vyšnių“ narė Aistė atostogoms pasirinko Barseloną. Mergina šiame mieste lankėsi pirmą, tačiau nepaskutinį kartą. „Daugelis man sakė apie ypatingą kultūrinį ir naktinį miesto gyvenimą. Tačiau mes su drauge norėjome pasyvesnio poilsio ir pagulėjimo prie jūros. Tiesa, po naktinę Barseloną vaikščiodavome, tiksliau vidurnaktį eidavome valgyti vakarienės“, - nusijuokė puikiomis kūno linijomis galinti pasigirti A.Karanauskytė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų