Vyšniauskas atskleidė, kokios moterys traukia jo dėmesį: svarbiausia – ne išvaizda

Jau šį šeštadienį, nauju laiku 8:30 val., TV3 televizijos žiūrovų laukia azartiškų kovų kupina, kulinariniu pokalbių laida „Virtuvės istorijos“. Dvikovoje dėl geresnio kulinaro vardo susirungs du stipruoliai – tai sunkiaatletis, verslininkas Ramūnas Vyšniauskas bei fitneso treneris, knygų autorius Andrius Pauliukevičius.

31

O sunkioji užduotis įvertinti, kuris iš jų gabesnis virtuvėje, atiteks Andriaus žmonai, mitybos specialistei Ilkai Adams.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyšniauskas atskleidė, kokios moterys traukia jo dėmesį: svarbiausia – ne išvaizda

Vilniuje, „Ogmios miesto“ centre, įsikūrusioje laidos studijoje laidos svečių lauks ne tik kokybiškais produktais nukrautas stalas, bet ir du sveikuoliams puikiai tinkantys patiekalai: burtai lems, jog Ramūnas, padedamas ilgametės laidos vedėjos Ilonos Juciūtės, gamins portobello grybus su šonine ir sūriu, o Andrius, kartu su iš Šri Lankos kilusiu šefu Dilanu Dampella Gamage, ruoš azijietišką sojos troškinį.

Energijos ir gero humoro jausmo nestokojantis Ramūnas Vyšniauskas – išties spalvinga asmenybė. Jis ne tik vienas žinomiausių Lietuvos sunkiaatlečių, bet ir sumanus verslininkas ir net keturių restoranų vadovas, todėl sveiko maisto gamyba jam itin artima.

Laidos vedėja Ilona, apsupta sportiškų vyrų, pasiteiraus, į kokias gi moteris atkreipia dėmesį vyrai, nuolat praleidžiantys savo laiką sporto salėje.

„Nebūna neištreniruotų moterų, nebūna negražių moterų kūnų, visos moterys yra tobulos, tik iš kurios pusės pažiūrėsi bei kaip pažiūrėsi – širdimi reikia žiūrėti, o ne tais standartais!“, – drąsiai teigs Ramūnas.

Jam antrins ir Lietuvos Tarzanu vadinamas Andrius Pauliukevičius. Net du kartus tapęs Europos kultūrizmo čempionas neslepia, jog itin liesos moterys, dažnai nejaučiančios ribų kada sustoti, niekuomet neatrodys sveikai.

„Kai mokiausi mokykloje, tuo metu buvo didelė mada mergaičių tarpe kuo labiau kūdintis, tačiau man nei tada, nei dabar ta tendencija neatrodė nei sveika, nei graži ir man moteris, kuri yra nedasikūdinusi, visuomet yra gražesnė“, – laidoje pasakos Andrius.

Abu laidos svečiai – profesionalūs sportininkai. Išlaikyti tvirtus raumenis ir gražias kūno linijas nelengva užduotis kiekvienam, todėl svarbiausias ne tik intensyvus treniruočių rėžimas, bet ir subalansuota mityba. Andrius išduos paslaptį, padedančią motyvuoti save laikantis vienokios ar kitokios dietos.

REKLAMA

„Tiek aš, tiek Ramūnas ir dauguma sportininkų, vieną kartą per savaitę valgome, ką norime. Norint išsilaikyti konkrečios dietos ilgą laiką, reikia vieną dieną per savaitę leisti sau visiškai atsipalaiduoti“, – atviraus Andrius.

Šio šeštadienio ryto teisėja – iš Namibijos kilusi Ilka Adams – Lietuvoje gyvena jau daugiau nei 10 metų. Per šį laiką ji sugebėjo ne tik išmokti lietuvių kalbą, bet ir sukurti šeimą bei sėkmingą mitybos specialistės karjerą. Jos ir vyro Andriaus dienotvarkės itin užimtos, tačiau moteris neslepia, jog nepaisant to, vyro dėmesio stoka niekada nesiskundė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų