Vos į Lietuvą atvykęs Johnas Newmanas išlėkė apsipirkti į rūbų parduotuvę

Jau šiandien (birželio 19 d.) Vilniuje koncertą po atviru dangumi surengs britų muzikos žvaigždė Johnas Newmanas. Atlikėjas šalies oro uoste pasirodė popiet.

9

Nepraėjus net valandai po lėktuvo nusileidimo, dainininkas gerbėjų pastebėtas apsiperkant Vilniaus „H&M“ parduotuvėje.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Johnas Newmanas pasitiktas Vilniaus oro uoste

Kartu su garsiuoju atlikėju sostinės Kalnų parke vyksiančiame vienos dienos festivalyje „Summer In The City“ taip pat pasirodys visa rinktinė geriausių mūsų šalies atlikėjų: grupės ba., „Beissoul & Einius“, „Daddy Was A Milkman“ ir dainininkė Erica Jennings.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Johnas Newmanas pasitiktas Vilniaus oro uoste

Nuo 15 val. festivalyje vyksiančiame didžiausiame šeimų piknike Vilniuje apsilankiusių dalyvių ir muzikos žvaigždžių lauks specialus „Beatos virtuvės“ meniu.

Tokio pasitikimo Lietuoje dainininkas tikrai yra vertas. Superhito „Love Me Again“ atlikėjas Johnas Newmanas išgarsėjo vos prieš ketverius metus, bet per tą laiką jau spėjo nuveikti labai daug.

Du albumai, pasirodymai didžiausiuose pasaulio festivaliuose, koncertai su Taylor Swift ir Ellie Goulding, kūriniai, parašyti Jessie J, Olly Mursui ir kitoms žvaigždėms – gimtadienį švenčiantis Johnas Newmanas tikrai turi kuo didžiuotis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų