Visiškai nemokama ir išskirtinė programa – dabar dar patogiau: atsinaujinęs TV3 Play kviečia maloniam žiūrėjimui

Visai neseniai atsinaujinusi internetinė platforma TV3 Play vartotojams siūlo dar malonesnę patirtį. Daugybė nemokamo lietuviško, vietinio turinio, dar patogesnė paieška ir galimybė stebėti didžiulį archyvą – tai tik dalis naujienų, kurios palengvins kasdienybę ir leis mėgautis didžiule įvairove vos keliais paspaudimais.

TV3 Play vertina kiekvieną žiūrovą, o pastarųjų norai čia – svarbiausi.

Visai neseniai atsinaujinusi internetinė, visiškai nemokama video platforma TV3 Play kviečia dar malonesniam stebėjimui. Nuo šiol svetainėje rasite kur kas patogesnę paieškos sistemą. Po TV3 Play atsinaujinimo, geriausias lietuviškas ir užsienio laidas, serialus ar sporto rungtynes, pasieksite be jokio vargo, dar greičiau. Dabar savo pamėgtų programų ieškokite ir pagal pavadinimą, o jei jo neatsimenate, paieškoje galite rinktis pagal žanrą ar naršyti mediatekoje (A-Ž).

Dar viena patogi naujiena – galimybė atsukti net ir tiesiogines transliacijas. Jei savo mylimų sporto rungtynių, žinių ar pramoginio turinio nespėjate pažiūrėti tiesiogiai, nuo šiol TV3 Play siūlys neįkainojamą galimybę jūsų norimą programą atsukti net 7 dienas po tiesioginės transliacijos, bet kuriuo jums patogiu metu.

Taip pat TV3 Play siūlo dar didesnį jau esamų laidų archyvą bei platesnį turinį, įtiksiantį kiekvieno žiūrovo skoniui ir norams. Tačiau svarbiausia yra tai, kad visas TV3 Play kaupiamas turinys yra visiškai nemokamas ir legalus – video platforma suteikia galimybę rinktis iš didžiulės vietinės, lietuviškos ar kitos pamėgtos programų įvairovės. 

Pasiekite TV3 Play bet kuriuo paros metu, bet kurioje vietoje – viskas, ko jums reikia, tik telefonas, kompiuteris ar planšetė, ir jūs jau galite mėgautis išskirtine, įtraukiančia ir visiškai nemokama programa, o dabar darykite tai ir dar patogiau – https://play.tv3.lt/!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų