Vilniuje susituokė Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus: neslėpė jaudulio

Ketvirtadienį Vilniuje, viešbučio „Stikliai“ kiemelyje tuokiasi dainininkė ir verslininkė Natalija Bunkė ir jos mylimasis Edgaras Eidėjus.

19

Apie tai moteris pranešė socialiniuose tinkluose. Natalija savo „Instagram“ paskyroje kalbėjo, jog prieš ceremoniją neslepia jaudulio ir stengsis nepamiršti priesaikos žodžių mylimajam.

Ceremonija vyksta tik pačių artimiausių porai žmonių apsuptyje. Savaitgalį jaunavedžių laukia įspūdinga šventė Maljorkoje. 

Šventės svečiai – nuotraukų galerijoje:

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalijos Bunkės ir jos mylimojo Edgaro Eidėjaus vestuvės

Tuoktuvėms moteris pasirinko netradicines spalvas, visus nustebino raudona N.Bunkės vestuvinė suknelė.

Pasveikinti poros atvyko Simona Nainė su vyru Jonu Nainiu, Liepa Moldeikaitė,  Liepa Mondeikaitė-Norkevičienė, Kristina Navickaitė-Tina, Saugirdas Vaitulionis, Naglis Bierancas.

Mergvakaryje netruko staigmenų

Primename, kad neseniai atlikėja atšoko savo mergvakarį. N. Bunkė neslepė emocijų – tokio mergvakario ji negalėjo net įsivaizduoti. Išskirtinę šventę daininkei surengė artimiausios draugės, kurios iki paskutinės minutės stengėsi išsaugoti mergvakario detales paslaptyje.

„Jei ne renginių organizatorė Virginija Marcinkevičienė, mum būtų buvę labai sunku įgyvendinti tokią didelę staigmeną. Nebūtų pavykę taip visko nuslėpti. Mūsų planas buvo toks, kad Natalija galvotų, jog važiuoja į privačią šventę koncertuoti“, – padėkos žodžius dalina Kristina Ivanova. Išgirdusi savo dainos akordus N. Bunkė įžengė į sceną ir neteko žado – prieš jos akis pasirodė draugės.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išskirtiniai kadrai iš Natalijos Bunkės mergvakario: tokios šventės garsenybė nesitikėjo

„Mano panos – pačios geriausios. Aš iki paskutinės minutės maniau, kad važiuoju į privačią šventę, kur dainuosiu savo dainas, o pasirodo – atvykau į savo mergvakarį. Netekau žado pamačiusi savo geriausias drauges. Tik jos galėjo sugalvoti surengti man būtent tokią šventę. Aš vis dar esu šoke“, –  emocijomis dalinasi N. Bunkė.      

Netrukus vestuves užsienyje švęsianti dainininkė didžiąją vasaros dalį praleido koncertuodama pajūryje. Ne kartą apsistojusi naujam gyvenimui prikeltoje „Vila Auska“ ji neslėpė, kad kada nors norėtų tokioje unikalioje vietoje surengti privačią šventę savo bičiuliams. Tai žinodamos daininkės draugės ėmė regzti planą – surengti N. Bunkei teminį mergvarį, kur žinoma moteris pasinertų į pramogas, kurias kadaise sau leisdavo tik aukšti šalies vadovai ir užsienio šalių prezidentai.“    

Viena iš N. Bunkės mergvakario organizatorių – bičiulė Simona Nainė sutiko atskleisti šiek tiek privačios šventės detalių ir staigmena virtusio mergvakario užkulisių: „Natalija labai darbšti, organizuota, ji jau pati buvo ėmusi planuoti savo mergvakarį. Jai, kaip direktorei, reikia viską sudėlioti iki menkiausių detalių. Mes pagalvojome – nori būti direktore, būk, bet pagal mūsų taisykles. Nusprendėme būsimą nuotaką sugrąžinti į laikus, kur buvo sprendžiami bene svarbiausi valstybių klausimai. Kur ilsėjosi ir šventė prezidentai. Su merginomis ne tik pasipuošėme to laikmečio madomis, bet ir su „Roko virtuvės“ pagalba, parinkome patiekalus pagal praėjusių meniu standartus.

REKLAMA

Prie mergvakario įgyvendinimo prisidėjo ir verslininkas, „Roko virtuvė“ įkūrėjas Rokas Galvonas. Jaunasis virtuvės šefas specialiai N. Bunkės šventei sukūrė tokius maisto patiekalus, kurie prieš kelis dešimtmečius buvo vieni prabangiausių delikatesų. Farširuotos žuvys, karbonadai, silkutės su ikrais, išskirtinės užtepėlės ir ypatingo skonio gėrimai tapo ne tik malonumas skonio receptoriams, bet ir dalis mergvakario tematikos.     

 „Visi patiekalai buvo  autentiški ir idealiai tinkantys visai bendrai atmosferai. Rokas kaip visuomet nustebino ir išpildė visus lūkesčius.  Džiaugiamės, kad pavyko įgyvendinti visas idėjas ir nustebinti Nataliją. Jos emocijos buvo vertos visų pastangų ir gudrybių prisivilioti ją į mergvakarį, o šventė dar tik prasideda, tad tikimės, kad neužmirštamų akimirkų bus dar daug“, – šypsosi N. Bunkės bičiulės.


Rašyti komentarą...
P
Pritariu
2021-09-16 16:04:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suknelė tikrai netinkama šiai progai, matosi, kad nepatogi. Labai jau neskoninga.
Atsakyti
-9

B
Beta
2021-09-16 14:57:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas Nataliją taip aprengė?
Atsakyti
-6

V
Vita
2021-09-16 15:09:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau suknelė kokia negraži, kaip ji save taip išjuokė. Siaubas
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų