Viliokes Olgos širdį „Meilės be sienų“ vyrams užkariauti – labai sunku: „ukrainiečiai ryžtingesni“ Interviu

Projekte „Meilė be sienų“ dalyvaujančios ukrainietės vertos dėmesio. Prie 27 metų Olgos Guzovos silpnas vyras tiesiog išnyktų. Ji ieško tokio pat charizmatiško, kokia yra ir ji pati.

Vis dėlto mergina neslepia, kad iš tiesų neretam pati tampa tikra mįsle. Olga įsitikinusi – galima įsimylėti žmogaus pavidalą, tačiau vėliau jis gali pasirodyti esantis visai kitoks – tada meilė pranyksta. Dėl to meilė iš pirmo žvilgsnio – ne jai. Ir nors daugeliui ji pasirodytų „kietas riešutėlis“, iš tiesų Olga svajoja apie didelę ir gražią šeimą. 

Kaip nusprendei TV projekte ieškoti vyro?

Man norėjosi pakeisti kažką savo gyvenime. Čia – nestandartinė aplinka. Ir iš viso čia kiek sudėtinga būti, nes visur kameros ir tai visus kiek vargina, aš manau. Įdomu, kaip tokioje aplinkoje galima pamėginti sukurti santykius. Tikiuosi, man tai pavyks. Turėjau sudėtingus santykius Ukrainoje, aš juos nutraukiau. Tiesiog jausmai atšalo ir nusprendėme skirtis. Ir užsimaniau rasti tikrą meilę.

Kodėl būtent į Lietuvą atvykai?

Man Lietuva patinka, nes tai europietiška šalis. Aš lankiausi Vilniuje prieš dvejus metus. Labai gražus miestas, primena Lvovą.

O kaip vyrai lietuviai, ar skiriasi nuo ukrainiečių?

Taip, labai skiriasi mentalitetas. Pas mus vaikinai, jie ryžtingi, o čia reikia juos pastūmėti. Dėl to pavargstu juos nuolat tempti. Turiu labai stiprų charakterį ir kai aš viena nuolat turiu rodyti iniciatyvą, tai sunku.

Laikas realybės šou teka labai greitai. Kaip manai, ar gali per tokį trumpą laiko tarpą įsižiebti meilė?

Taip, aš tuo tikiu. Nors iš tikrųjų su amžiumi lioviausi tikėjusi meile iš pirmo žvilgsnio, nes tai yra tiesiog paveikslėlis. Tu netgi gali įsimylėti į žmogaus pavidalą, o paskui jis pradeda pasirodyti kitomis spalvomis ir gali kai kurie to žmogaus veiksmai gali tą meilę greitai panaikinti. Iš pradžių svarbiau su žmogumi susidraugauti.

Tarp visų šių merginų ar jauti konkurenciją?

Žinoma, konkurencija jaučiasi, nes visos gražios. Tačiau čia dar nėra kovos už tą vienintelį, nes vienos merginos turi simpatijų, o kai kurias – ne.

O pati ar turi simpatiją?

O, šito tai aš nepasakysiu. Liksiu mįslė visiems. Tegu žmogus pats supranta, patiko jis man, ar ne.

Kokias kalbas išmanai?

Rusų, anglų. Noriu išmokti ispanų, italų ir lietuvių. Nors man atrodo, kad lietuvių kalba sudėtinga.

Jeigu susiklostytų santykiai su lietuviu, ar atvyktum čia gyventi?

Manau, kad taip. Aš galėčiau Į Lietuvą atvykti gyventi, nes dirbu tinklalapių dizainere, galiu dirbti nuotoliniu būdu. Čia, Lietuvoje, labai gražu, miela, ramu.

Kai kurie dalyviai turi vaikų. Kaip tai vertini?

Kaip tik turėjau Ukrainoje santykius, kur buvo vaikų. Vaikai tai puiku, jei jie priima tėvo antrą pusę. Jei išsiskyrė, liko draugiškuose santykiuose su savo buvusia žmona. Aš vaikus myliu, noriu vaikų.

Kokio poelgio niekada neatleistum savo partneriui?

Neištikimybės niekada neatleisčiau. Manęs niekada niekas neišdavė, bet sakau, kad turiu savo principus – aš niekada neatleisiu neištikimybės.

Intriguojantį realybės šou „Meilė be sienų“ žiūrėkite pirmadieniais-ketvirtadieniais 20:30 per TV3 televiziją ir Go3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų