Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
16
Viešumoje pasirodė seniai matytas Linas Karalius-Ezopas: domėjosi išskirtine terapija

Trečiadienio vakarą duris atvėrė nauji OM YOGA namai, kurie nuo šiol džiugins besidominčius jogos užsiėmimais ir kitomis sąmoningumo praktikomis Senamiesčio gyventojus bei svečius.

16

Trečiadienio vakarą duris atvėrė nauji OM YOGA namai, kurie nuo šiol džiugins besidominčius jogos užsiėmimais ir kitomis sąmoningumo praktikomis Senamiesčio gyventojus bei svečius.

REKLAMA

Į atidarymo ceremoniją svečius kvietė balietiškų smilkalų kvapas, pasklidęs po visą Totorių gatvę, kurioje ir įsikūrė naujieji OM YOGA Namai. Jų įkūrėja Monika Markevičiūtė sako, kad sukurti tokią erdvę, kurioje vyktų įvairios praktikos, apimančios ne tik jogos užsiėmimus, bet ir tam tikras kitas sąmoningumo praktikas – cacao ceremonijas, gongų garsų terapijas, patyrimines keliones su transformaciniu Lilos žaidimu, šokio, kvapų terapijas ir dar daugiau, buvo sena jos svajonė, rašoma pranešime spaudai.

Ji kilo pradėjus pačiai keliauti sąmoningumo keliu – nuo jogos užsiėmimų bei išsilaikyto jogos mokytojos sertifikato tolimajame Tailande ir tęsėsi per įvairius kitus transformacinius atradimus, kuriuos norėjosi atsivežti į Lietuvą bei įkurti po vienu stogu. 

REKLAMA

„Todėl ir šią erdvę pavadinome Jogos Namais – Namais, kuriuose iš tikrųjų gera būti, gera sugrįžti į Tikrąjį Save, į Savęs pažinimą ir Savęs transformaciją per įvairias tam skirtas praktikas. Norėjau, kad ši vieta taptų Namais visiems, kuriems to labiausiai reikia, einant savo sąmoningumo keliu“, – apie studijos idėją pasakoja Monika. 

REKLAMA
REKLAMA

OM YOGA Namuose vyks įvairūs jogos užsiėmimai nuo klasikinės Hatha jogos, Vinyasa Flow jogos, Power jogos, Yin jogos ir kitų praktikų, kuriuos ves pati Monika, sertifikuota Yoga Alliance jogos mokytoja Julija Važnevičienė bei kiti jogos mokytojai. 

Moderniame ir minimalistiniame studijos interjere išlaikoma estetika, kurią papildo balietiškų interjero detalių akcentai. Juos OM YOGA Namai įkūrėja derina jau nebe pirmą kartą – ilgamečiame Monikos ir jos partnerio versle, jaukiuose masažo namuose „Azia spa“, kuriuos jau virš 10 metų žino bei lanko dauguma Tailando masažo mėgėjų, vyrauja įvairios iš Balio salos atkeliavusios skulptūros ir interjero elementai, jauki rytietiška atmosfera. 

Susirinkusių svečių laukė erdvės įšventinimo ceremonija, pripildyta Magiškos Energijos bei gongų terapijos garsais, kurią vedė garsus gongų meistras ir pradininkas Lietuvoje Raimondas Binkauskas. 

OM YOGA Namų atidarymo ceremonijoje dalyvavo Linas Karalius-Ezopas, Ieva Žigonė, Simas Kučas ir daugelis kitų svečių.

Daugiau informacijos apie OM YOGA Namus galite rasti Facebook puslapyje OM Yoga Namai.

  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų