Viešoje mankštoje dalyvavusi A. Paškevičiūtė pasidžiaugė priaugusi keletą kilogramų Mergina pademonstravo itin seksualų užpakaliuką

„Namie ankšta ‒ daryk mankštą!” Tokiu šūkiu šiltąjį sezoną pasitinka sveikatingumo iniciatyva „Geros sveikatos klubas“ ir antrus metus iš eilės kviečia Lietuvos gyventojus dalyvauti nemokamose mankštose gryname ore. Mankštų ciklas „Judėk linksmai“ prasidėjo jau šią ketvirtadienio pavakarę prie sostinės Baltojo tilto, kur susirinko nemažas būrys įvairaus amžiaus dailiosios lyties atstovių – čia joms energingą šokių treniruotę „Zumba“ surengė profesionali trenerė. Entuziastės nepabūgo net netikėtai užklupusio trumpo lietaus.

Viešoje treniruotėje dalyvavo ir keletas žinomų moterų – dainininkė ir verslininkė Kristina Ivanova, atlikėja Ingrida Kazlauskaitė ir buvusi televizijos laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė. Merginos drąsiai stojo sportuojančiųjų minios priekyje ir liejo prakaitą degindamos kalorijas. Tiesa, nė vienai iš jų nėra poreikio lieknėti – visos trys gali pasigirti itin lieknomis ir sportiškomis figūromis. Vis dėlto merginos prisipažino, kad sportuoja dėl sveikatos ir kad neprarastų gerų formų.

REKLAMA

K. Ivanova, paklausta, kada paskutinįkart valgė nesveiko maisto, į tokias kalbas net nesileido: „Jūs geriau paklauskite, kada aš paskutinįkart sportavau, nes tai buvo vakar!”

I. Kazlauskaitė taip pat prisipažino nepiktnaudžiaujanti nesveiku maistu ir išvis negerianti kavos. Mergina teigė, kad iš aktyvios fizinės veiklos jai patinka plaukioti baseine, užsiimti aerobika, lankyti įvairias šokių treniruotes, tačiau bėgiojimas jos nežavi.

A. Paškevičiūtė, kuri ir pernai metais buvo prisijungusi prie viešų mankštų idėjos, teigė besidžiaugianti tokia iniciatyva ir tokio pobūdžio renginiuose noriai dalyvaujanti. Beje, itin liekno sudėjimo mergina prisipažino, kad svorio mesti dalyvaudama treniruotėse ji tikrai neketina, o netgi atvirkščiai – šiuo metu Aistė pasidžiaugė priaugusi keletą kilogramų, mat jos svoris pagal rodiklius buvo per mažas. Treniruotėje su itin aptemptomis tamprėmis pasirodžiusi A. Paškevičiūtė noromis nenoromis pademonstravo savo lieknas, bet kartu ir moteriškas formas – stangrus užpakaliukas traukė ne tik fotografų, bet ir susirinkusių žiūrovų žvilgsnius.

Seksualioji Aistė bei pirmosios mankštos akimirkos – Balsas.lt nuotraukų galerijose:

 


Rašyti komentarą...
I
Ira
2013-05-17 10:18:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet tai kokie šlykštūs žurnalistai, užpakalius tik fotkina, po to neaišku ką su tokiom nuotraukom pietų metu išdarinėja.
Atsakyti
-5

P
Polak
2013-05-16 22:57:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dat ass
Atsakyti
-2

E
Eee
2013-05-17 10:45:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
pzdc kasantra nuotauka sikna
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (33)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų