Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
E. Mildažytė ir M. Stonkus (tv3.lt koliažas)

Šį rudenį mažiausiai du Lietuvoje žinomi žmonės buvo sulaikyti neblaivūs prie vairo. Vis tik kas su jais nutiko po to, skiriasi: jei vienam žmogui teko praleisti naktį areštinėje, kitas buvo paleistas. Kodėl taip nutiko?

4

Šį rudenį mažiausiai du Lietuvoje žinomi žmonės buvo sulaikyti neblaivūs prie vairo. Vis tik kas su jais nutiko po to, skiriasi: jei vienam žmogui teko praleisti naktį areštinėje, kitas buvo paleistas. Kodėl taip nutiko?

REKLAMA

Televizijos laidų vedėjams Editai Mildažytei ir Mantui Stonkui šiemet rudenį buvo nustatytas vidutinis girtumas vairuojant automobilį. 

Naujienų portalas tv3.lt paaiškinti, nuo ko priklauso, ar asmuo atsidurs areštinėje paprašė Policijos departamento Komunikacijos skyriaus vedėjo Ramūno Matonio. Jis teigė, jog kiekvieną tokią situaciją reikia vertinti atskirai. 

„Pareigūnai vietoje sprendžia, atsižvelgiant į daugelį aplinkybių: kaip žmogus atrodo, kaip jaučiasi, kaip elgiasi. Ar jis gali savimi pasirūpinti, ar yra žmonių šalia, kurie gali juo pasirūpinti.

REKLAMA

Pareigūnas turi teisę žmogų uždaryti į areštinę dviems paroms, tačiau tai nėra jo pareiga. Iš esmės jis sprendžia pats, kaip pasielgti“, – aiškino R. Matonis.

Jis paaiškino, kas lemia pareigūno sprendimą paleisti žmogų, ar ne: „Jei žmogus priešinasi, nepripažįsta, jeigu yra tikimybė, kad gali kažką slėpti, nesutikti su parodymais, jeigu žmogus nepaeina, pareigūnas negali jo paleisti, nes jis gali susižaloti. Daug yra niuansų“.  

Naujienų portalas tv3.lt šių metų rugsėjo 19-ąją rašė, kad E. Mildažytė, vairavusi automobilį „Honda Jazz“, buvo sulaikyta neblaivi Vilniuje, Nemenčinės plente. Jai nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.

REKLAMA
REKLAMA

Žinomos žurnalistės ir laidų vedėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, Baudžiamajame kodekse už tai numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

O štai Mantas Stonkus prie vairo neblaivus sulaikytas prieš pat Vėlines. Apie šią situaciją pats prabilo socialiniame tinkle.

„Sveiki,

Artimiausi žmonės situaciją jau žino, o dabar noriu, kad sužinotumėt ir jūs, bet iš manęs paties.

Savaitgalį padariau taip, kaip niekada gyvenime negalvojau, kad darysiu – būdamas draugų sodyboj girtas sėdau už automobilio vairo.

Jokios lengvinančios ir mane teisinančios aplinkybės nėra svarbios, nes pats visada atvirai smerkiau besielgiančius panašiai ir buvau įsitikinęs, kad man taip neatsitiks.

REKLAMA
REKLAMA

Klydau. Suprantu, kad vairuodamas girtas ne tik sukėliau riziką nukentėt niekuo dėtiems žmonėms, bet ir sugadinau gero tėvo ir vyro įsivaizdavimą savo šeimos nariams.

Priisimsiu visą pagal rašytus ir nerašytus įstatymus man priklausančią atsakomybę.

Labai atsiprašau žmonių, kurie mane gerbė ir manim tikėjo. Aš jus nuvyliau“, – feisbuke pasakojo M. Stonkus.

Naujienų portalas tv3.lt susisiekė su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstove spaudai – Asta Šuminienė.

„Spalio 29 dieną buvo sulaikytas neblaivus automobilį vairavęs vyras, tačiau aš negaliu atskleisti, kas jis konkrečiai buvo“, –  komentavo Asta Šuminienė.

Pasak Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstove spaudai, vyrui nustatytas 1,67 promilių girtumas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų