Viena žaviausių Holivudo porų – ir vėl kartu: K. Perry patvirtino gandus

Tikra meilė vis dėlto egizstuoja – viena žaviausių Holivudo porų dainininkė Katy Perry ir aktorius Orlando Bloomas galimai ir vėl kartu.

30

Gandai, kad jiedu ir vėl pora, sklinda jau kurį laiką, tačiau duodama interviu užsienio žiniasklaidai, Katy tai netikėtai patvirtino.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. K. Perry ir O. Bloomas – ir vėl kartu

Žurnalistė interviu metu „American Idol“ teisėjų klausinėjo, ar jie kada nors sutiktų nueiti į pasimatymą su projekto dalyviais. Luke Bryan’as iškart pajuokavo, kad Katy tikrai tai padarytų. Vis dėlto dainininkė čia visus nustebino, atsakydama, kad tikrai ne, mat ji jau yra užimta. Vėliau ji dar pridėjo, kad todėl yra labai laiminga.

Kad taip lengvai išgavo dainininkės atsakymą, negalėjo patikėti ir minėta žurnalistė, todėl ji K. Perry darkart perklausė, ar ji iš tiesų užimta. Ši ir vėl visus nustebino nuoširdžiai prisipažindama. „Taip, žinoma, aš esu užimta!“

Gandai, kad aktorius O. Bloomas ir K. Perry vėl kartu, pasklido jau šių metų sausį, mat porelė kartu išvyko atostogų į Maldyvus. Netrukus po to, Katy buvo pastebėta vilkinti kombinezoną puoštą Orlando veidu, o po to jiedu paparacų buvo pagauti Japonijoje.

„Jie kartu leidžia laiką ir bando iš naujo sukurti sveikus ir teisingus santykius – ir tai jie daro ne dėl gerbėjų akių. Jie abu yra itin užimti, todėl labai atsakingai sprendė, ar verta savo santykiams suteikti antrą šansą“, – pridėjo šaltinis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų