• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ištikimus „Eurovizijos“ gerbėjus Lietuvoje apskriejo džiugi žinia – oficialus Jungtinės Karalystės atstovės Mae Muller dainos „I Wrote A Song“ muzikinis klipas buvo nufilmuotas mūsų šalyje.

Ištikimus „Eurovizijos“ gerbėjus Lietuvoje apskriejo džiugi žinia – oficialus Jungtinės Karalystės atstovės Mae Muller dainos „I Wrote A Song“ muzikinis klipas buvo nufilmuotas mūsų šalyje.

REKLAMA

Akylūs stebėtojai jame gali išvysti ir Lietuvos vėliavas, ir lietuviškas filmavime dirbusios komandos pavardes, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Jungtinė Karalystė lažybininkų yra laikoma viena išankstinių konkurso favoričių.

Šiuo metu pagal šansus laimėti ji patenka į pirmąjį penketuką. „Eurovizijos“ naujienų ir apžvalgų portalas Eurodiena.lt apžvelgė ir dalinasi lietuviškais ženklais ir vardais, kuriuos galima išvysti konkurso šeimininkei atstovausiančios dainos vaizdo klipe.

Nuo pat pirmų sekundžių atlikėją Mae matome lietuviškoje aplinkoje – scenos nufilmuotos Kauno gatvėje Vilniuje esančiame bute.

REKLAMA
REKLAMA

Netrukus išvystame dainininkę pro langą žvelgiant į mašinų stovėjimo aikštelę, o fone matomo daugiabučio balkonuose galime pastebėti Lietuvos valstybinę, istorinę ir Ukrainos vėliavas.

REKLAMA

Tai – bene labiausiai atpažįstami lietuviško peizažo akcentai, mat didžioji vaizdo klipo dalis nufilmuota studijoje. 

Žinią apie tai, kad Jungtinės Karalystės atstovė išties filmavosi Lietuvoje soc. tinkle dar antradienį patvirtino jai atstovaujanti „Universal Music Lithuania“.

Bendrovės įkeltame trumpame įraše dainininkė į klausytojus kreipėsi lietuviškai: „Labas, Lietuva!“

Šitaip sveikintis Mae Muller galėjo ne tik su klausytojais, bet ir su filmavimo komandos nariais.

Vaizdo klipe buvusį vaikiną suvaidino aktorius Kasparas Varanavičius, o tarp dainininkę supančių šokėjų galime išvysti ir Korneliją Juciūtę. 

REKLAMA
REKLAMA

Už kadro esančioje kūrybinėje grupėje – taip pat ne viena lietuviška pavardė.

Pavyzdžiui, gamybos dizainere įvardijama šiemet „Auksiniam scenos kryžiui“ nominuota lietuvių scenografė Sigita Šimkūnaitė, prodiusere – Greta Kleinė, o kūrybos vadove – Sigita Jonaitytė.

Daugybė lietuvių specialistų prisidėjo prie vaizdo klipo dekoracijų, kastingo, atlikėjų įvaizdžio ir techninio įgyvendinimo.

Galima nuspėti, kad viešnagės Lietuvoje metu britų komanda apsistojo pačioje sostinės širdyje – kaip vienas iš tiekėjų nurodamas viešbutis „Pacai“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kiti vaizdo klipo įgyvendinimo partneriai Prorent.lt feisbuke pasidalino akimirkomis, kuriose galima išvysti, kaip atrodė filmavime naudoti miniatiūriniai scenų maketai.

Jungtinė Karalystė yra šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso šeimininkė, perėmusi šią atsakomybę iš praėjusiais metais laimėjusios Ukrainos, kuri negalėjo surengti konkurso dėl Rusijos pradėto karo.

Mae Muller Liverpulio didžiojoje scenoje išvysime konkurso finale gegužės 13 dieną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų