Victoria Beckham išvadinta „primadona“: sukritikavo jos elgesį su darbuotojais

Pasaulį ir toliau gaubia nežinomybė dėl plintančio koronaviruso. Daugelyje šalių paskelbtas karantinas, žmonės liko be darbų. Nuosavą verslą turinti Victoria Beckham liko sukritikuota už tai, kaip pasielgė su savo darbuotojais.

6

Apie išsakytą kritiką turtuolei pranešė portalas insider.com.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Victoria Beckham

Jungtinės Karalystės vyriausybė visais įmanomais būdais siekia, kad žmonės neliktų be pinigų, todėl jiems karantino metu moka net 80 proc. darbuotojo atlyginimo. 

Tiesa, valstybė teigė, kad jeigu tik yra įmanoma, šią sumą turėtų sumokėti darbdavys, tačiau Victoria Beckham nepanoro to padaryti, nepaisant to, kad jos turtas siekia ko ne 400 mln. eurų.

Moteris nori, kad valstybė mokėtų jos darbuotojams pinigus.  Šis dizainerės bei verslininkės gestas papiktino „Good Morning Britain“ laidos vedėją Piersą Morganą.

Pasipiktinęs vyras sakė: „Atsiprašome, ši nenuosekli schema nebuvo skirta primadonoms multimilijonieriams, tokiems kaip jūs du, kurie vadovauja garsiam prabangos verslui, kuris neuždirba pinigų... Jūs, mokesčių mokėtojai, finansuojate nuostolingą tuštybės projektą. Jie ir dabar giriasi, kokie turtingi jie yra, kokie jiems sekasi. Pažiūrėkime tada! Prižiūrėk į savo darbuotojus."


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų