Vėžiu sergančios 3-metės tėvai papuošė ją tatuiruotėmis: vaizdas atima žadą

Vėžys yra išties baisi liga, o dar baisiau, kai tuo suserga mažamečiai vaikai. Tėvams čia tenka itin sunku užduotis – jie visomis išgalėmis bando atžaloms suteikti ne tik pilnavertį gyvenimą, bet ir dar daugiau.

15

Neseniai socialiniuose tinkluose išplito vienos 3 metų mergaitės istorija.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vėžiu sergančios mažametės tėvai leido jai pasipuošti tatuiruotėmis: vaizdas atima žadą

Būdama 2,5 metų amžiaus mergaitė ir jos šeima išgirdo šiurpiąją diagnozę. „2018-ųjų liepą viskas prasidėjo nuo paprasto vizito pas gydytoją, o vėliau tapo didžiausiu košmaru“, – sakė mergaitės mama, Skylia Zimmerman D’Autorio.

Mažytis iškylimas atsiradęs ant mergaitės kaklo per kelias savaites išaugo į didžiulį gumbą, dydžiu primenantį beisbolo kamuoliuką.

Iškart po to mergaitei buvo taikoma daug gydymų, o jos istoriją galima sekti ir specialiai jai sukurtoje „Facebook“ paskyroje, pavadinimu „Trinity Tough“.

Nusprendę bent kiek pralinksminti mergaitės kasdienybę, tėvai jai sugalvojo neįtikėtiną dalyką. Kadangi mažylei be galo patinka jos tėčio tatuiruotės ant rankų, šeima nusprendė, kad panašiomis, tačiau, savaime suprantama, netikromis tatuiruotėmis galėtų pasipuošti ir ji pati.

Apsilankius vietiniame tatuiruočių salone, mergaitės rankas papuošė „tatuiruotės“ su jos mylimiausias „Disney“ filmukų ir knygų herojais. Čia buvo galima pastebėti ir Mikę Pūkuotuką!

„Vėžys iš Trinity ir jos šeimos atėmė be galo daug, todėl mes nusprendėme galvoti originaliau ir sugalvojome linksmą dalyką, kurį būtina patirti nors kartą per gyvenimą“, – mergaitės „Facebook“ puspalyje apie tatuiruočių idėją prabilo jos tėvai.

Tatuiročių salone, grojant mergaitės pamėgtai muzikai iš filmukų, jai per 4 valandas buvo sukurti nuostabūs piešinukai, o mergaitė vėliau pripažino, kad tai buvo opati geriausia diena jos gyvenime.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų