• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Birželio mėnesį svajonių vestuves atšventusi Dovilė Urbanaitė sako, kad ji dažnai sulaukia klausimo: kas svarbiausia organizuojant vestuves? Vestuvių planuotoja teigia, kad šiandien vienareikšmiškai gali atsakyti, jog svarbiausia – žmogus, su kuriuo tuokiatės, o visa kita – smulkmenos, kurios laikui bėgant užsimirš.

22

Birželio mėnesį svajonių vestuves atšventusi Dovilė Urbanaitė sako, kad ji dažnai sulaukia klausimo: kas svarbiausia organizuojant vestuves? Vestuvių planuotoja teigia, kad šiandien vienareikšmiškai gali atsakyti, jog svarbiausia – žmogus, su kuriuo tuokiatės, o visa kita – smulkmenos, kurios laikui bėgant užsimirš.

REKLAMA

„Vestuvių šventė tik dėl to ir vyksta, kad du vienas kitą mylintys žmonės sujungia savo gyvenimus. Todėl didžiausias prioritetas – jūsų meilė ir santykiai. Labai svarbu organizaciniams dalykams įsivažiavus ir kilus kokiems nors iššūkiams ar nesusipratimas prisiminti, kad su antrąja puse dėl nieko neverta pyktis. Labai svarbu ir šventės dieną, kai apsupa daugybė žmonių ir tikrai su visais norisi pabendrauti, prisiminti, kad svarbiausias žmogus šiandien – jūsų išrinktasis. Todėl būtina rasti laiko bent kelias akimirkas pabūti dviese ir iš visos širdies pasimėgauti ne tik švente, bet ir vienas kitu.“

Savo vestuves organizavo pati 

Beveik dešimtmetį vestuves užsienyje organizuojanti D. Urbanaitė savo šventę organizavo pati.

REKLAMA
REKLAMA

„Labai natūraliai šį darbą patikėjau sau. Per tiek metų mačiau visokių vestuvių, skirtingų jų koncepcijų, todėl mums su vyru nebuvo sunku išsigryninti, ko iš tiesų norime. Abu norėjome, kad vestuvės vyktų ten, kur šilta ir visada šviečia saulė, o į šventę atskridę svečiai galėtų dar kelias dienas pailsėti, atsipalaiduoti ir tiesiog pasimėgauti atmosfera.

REKLAMA

Taip pat žinojome, kad norime privatumo, žalumos, žydro dangaus, šalia ošiančios jūros. Tai žinant, buvo lengva dėlioti šventės eigą.

O jei kalbėsime apie patį įkvėpimą ir iš kur jo semtis, per tiek metų šiame versle mano telefono nuotraukų albumas pripildytas pačių gražiausių vaizdų, inspiracijų, idėjų, todėl tereikėjo drauge su vyru išsirinkti ir pasitikrinti, kas mums svarbiausia“, – prisiminė nuomonės formuotoja. 

Pasak D. Urbanaitės, viena sunkiausių užduočių jai buvo išsirinkti ir, žinoma, paskui gauti, vestuvių vietą.

REKLAMA
REKLAMA

„Tai buvo pats didžiausias iššūkis, kuris iš tiesų užtruko daug laiko. Aišku, man labai padėjo vestuvių planavimo patirtis, turimi kontaktai ir žinios. Dauguma prestižinių vietų, turi savo klientus ir ne visada nori įsileisti naujų. Todėl galiu pasakyti, kad ieškant tobulos vietos labai pravertė mano, kaip vestuvių planuotojos, patirtis.“ 

Svarbiausi sprendimai, kuriais iki šiol džiaugiasi ir kurių nė už ką nekeistų

Dovilė nuo pat pradžių tarėsi su vyru, išsigrynino koncepciją, prioritetus ir iš karto priėmė sprendimą, į kuriuos dalykus investuos daugiau, o į kuriuos mažiau, ir laikėsi savo plano.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pirmas svarbus sprendimas, kuris jauniesiems labai padėjo vestuvių dieną, – tai koordinatorė.

Šimtus vestuvių organizavusi vestuvių planuotoja džiaugiasi, kad tądien turėjo vestuvių koordinatorę, kuri nuo jos pečių nuėmė visus rūpesčius, tad pati nuotaka galėjo atsipalaiduoti ir mėgautis švente.

„Visiems, kurie planuoja šventę užsienyje ir neturi patirties, iš visos širdies rekomenduoju turėti ne tik vestuvių planuotoją, bet ir koordinatorę. Kiekviena šalis, kiekviena vieta turi savo niuansų. Šventės dieną tiek daug visko vyksta! Būna tiek emocijų! Ir tiek daug norisi visko nuveikti, pabendrauti, pabūti su artimais žmonėmis… Todėl geriausia, kad tą dieną niekas netrikdytų, netrukdytų ir galėtumėte atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis procesu.“ 

REKLAMA

Antras labai svarbus sprendimas – kantriai ieškoti tobulos vestuvių vietos.

„Mes tikrai ilgai tokios ieškojome. Ir paieškos užtruko gerokai ilgiau, nei tikėjausi. Pasižiūrime vieną, kitą trečią – kaip ir neblogai, bet kažkas nevisiškai taip, ir toliau ieškojome. Labai džiaugiuosi, kad mūsų entuziazmas nenuslūgo ir ieškojome tol, kol radome tobulą vietą. Patikėkite, kai randi tokią, tuomet visa kita lengvai ir greitai dėliojasi“, – savo atkaklumu džiaugiasi Dovilė. 

REKLAMA

Trečias svarbus sprendimas – kviesti tik pačius svarbiausius ir brangiausius žmones.

„Nepasidavėme jokiems „nepatogu ir gal reikia pakviesti“ ir labai tvirtai laikėmės minties kviesti tik mums artimus ir brangius žmones. Ir kitiems labai rekomenduoju nekviesti nieko iš pareigos ar dėl to, kad reikia. Tai yra jūsų diena! Todėl iš visos širdies, linkiu tą dieną praleisti tik su pačiais artimiausiais ir brangiausiais žmonėmis, su tais su kuriais tikrai norite dalintis savo švente ir meile.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ketvirtas pasiteisinęs sprendimas – personalizuota šventė.

„Viskas mūsų vestuvėse buvo labai personalizuota ir tikra, sukurta mums ir pagal mus. Apgalvoti įžadai, kuriuos patys rašėme, kiekviena daina turėjo prasmę, daug ruošėmės ir pirmam šokiui, kurį kūrėme su trenere. Labai svarbu, kad šventė nebūtų šabloninė. Aišku, tam reikia skirti laiko, įdėti meilės, bet galutinis rezultatas tokiu atveju tikrai būna nuostabus.“ 

Taip pat žinoma moteris pataria investuoti į gerus fotografus ir videografus, nes, pasak jos, šventei pasibaigus didžiausias džiaugsmas ir malonumas yra žiūrėti, kaip ir kas atrodė, kaip praėjo vestuvės, dalintis šventės akimirkomis su kitais. 

REKLAMA

Viską apibendrindama, Dovilė nori patarti nuotakoms, šventę organizuoti pirmiausia taip, kaip pačios įsivaizduoja ir svajoja. Ir jokiu būdu neklausyti kitų patarimų – tai jūsų šventė. 

„Iš tiesų atsirado žmonių, kurie patarinėjo ir abejojo mūsų sprendimais, tačiau mes buvome išsigryninę, ko norime, ir laikėmės savo koncepcijos. Džiaugiuosi, kad nė karto nesusvyravome ir nesuabejojome savo pasirinkimais. Dabar tikrai žinau, kad rezultatas yra toks, kurį bus smagu prisiminti visą likusį gyvenimą.“ 

REKLAMA

Dar vienas svarbus Dovilės patarimas būsimoms nuotakoms – tiesiog atsipalaiduoti ir kuo labiau mėgautis švente, nes ji tiesiog akimirksniu praeina.

„Vestuvės yra emocijų kupina diena – pati įspūdingiausia ir įsimintiniausia šventė, kurią su vyru atsiminsite visą gyvenimą. Net šiurpuliukai kūnu bėgioja prisiminus savąją, todėl tikrai visoms nuotakoms linkiu mėgautis, mėgautis ir dar kartą mėgautis.“ 

Daugiau Dovilės Urbanaitės patarimų ir idėjų, kaip susikurti išskirtinę vestuvių šventę, bus galima išgirsti lapkričio 18 dieną parodų rūmuose „Litexpo“ vyksiančios jubiliejinės asmeninių švenčių ir vestuvių parodos „Evento’23“ (anksčiau – „Išteku.lt “) konferencijoje. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Lapkričio 17–18 dienomis vyksiančioje parodoje-konferencijoje dalyvaus bei savo patirtimi dalysis ir daugiau žinomų žmonių.

Tarp jų ir dizaineriai Egidijus Rainys bei Robertas Kalinkinas, vestuvių organizatorė Laura Vagonė, mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė, floristai Inesa Borkovska ir Mantas Petruškevičius, grožio specialistės Milita Daikerytė, Emilija Kastečkaitė, Neringa Čukinienė, Anželika Wojc ir kiti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų