Vestuvės karantino metu – misija įmanoma? Arlauskienė rado būdą, kaip iškelti nepamirštamą šventę

Rasa Arlauskienė visuomet garsėjo išskirtiniais renginiais, į kuriuos pakviesta VIP publika visuomet likdavo sužavėta. Deja, karantino metu masinių susibūrimų organizuoti negalima, ką jau kalbėti apie vieną gražiausių dviejų žmonių švenčių, vestuves.

16

Vis dėlto žinoma moteris šįkart pranoko pati save – pasiūlė netikėtą, tačiau jau ne vieną suviliojusį pasiūlymą, kaip vedybų ne tik, kad neatsisakyti, bet ir paversti jas išties nepamirštamomis.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vestuvės karantino metu – misija įmanoma? Arlauskienė rado būdą, kaip iškelti nepamirštamą šventę

„Gal kas norėtų susituokti? Suorganizuosiu: bažnyčia tik jums dviems, gala vakarienė – tik jums dviems, live muzika tik jums dviems… Viskas absoliučiai išskirtinai tik jums dviems. P.S. Esu tikra, kad draugai ir šeima nuostabiai švęs su jumis online“ – savo „Facebook“ paskyroje rašė ji.

Naujienų portalui tv3.lt susisiekus su Rasa, ši atskleidė, kaip iš tiesų gimė tokia idėja. „Tiesiog turiu dabar daug laiko. Mąsčiau, kaip realizuoti savo idėjas, kaip uždirbti pinigų, nenugrimzti į buitį, neprarasti ryšio su aplinka, o svarbiausia, padėti jauniems žmonėms neatsisakyti savo planų, svajonių“, – pasakojo ji.

Ji neslėpė, kad tokios vestuvės tikrai pareikalautų iššūkių, tačiau to, anot R. Arlauskienės, reikalauja kiekvienas planas ir idėja: „Man tai patinka. Kai tik kilo ši crazy idėja, iškart pradėjau galvoje dėlioti strategiją, žingsnius. Po trumpo brainstorming'o pamačiau, kad galiu įgyvendinti begalę nuostabių sumanymų, kad vestuvės nė kiek nenusileistų savo gerumu įprastoms.“

Minėtas išskirtinių renginių organizatorės įrašas sulaukė daugybės dėmesio ir „Facebook“ – atsirado ir pirmieji, kurie į tai žvelgia visiškai rimtai.

„Daug sekėjų giria už puikią idėją, tačiau yra ir tokių, kurie siunčia besijuokiančius veidukus. Bet aš tikiu, kad tik todėl, kad jiems tai atrodo linksma idėja, o ne kvaila (šypteli). Jau gaunu daug klausimų asmeniškai. Panašu, kad rimtai susidomėjusių jau yra“, – pasakojo žinoma moteris.

REKLAMA

R. Arlauskienė pridėjo, kad meilė ir choleros metu buvo meilė, todėl nereikia stebėtis, kad vestuvės gali įvykti ir kur kas originalesne, nauja forma. „Jei karantinas užsitęs, jauni žmonės norės pramogų, norės veikti/daryti, tikrai nenukels savo bendro gyvenimo į tolimą ateitį, taigi vestuvės įvyks, nors ir kitokia forma“, – sakė ji.

Paklausta, ar pasaulyje yra buvę panašių atvejų, R. Arlauskienė neslėpė, kad kol kas apie tai girdėjusi nėra: „Bet geros idėjos yra užkrečiančios. Tai galimai greitai vyks vestuvės „tik dviems (šypsosi)“


Rašyti komentarą...
D
DD
2020-03-20 23:33:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kam čia reikia organizatorės?Tik trupučio laiko ir šiek tiek fantazijos.
Atsakyti
0

V
Valdas
2020-07-18 17:21:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ištekėt už jaunesnio żinoma nepamirštama šventė gali būti ir maro metu.O ar ta meilė, "kol mirtis mus išskirs" tai klausimas su daug klaustukų?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų