Verslininkų Budrių istorija: kaip niekam nežinomi Inga ir Darius tapo viena ryškiausių Lietuvos porų

Prieš kelis mėnesius žinoma Lietuvos pora Inga ir Darius Budriai atšventė savo krištolines – penkioliktąsias – vestuvių metines. Simboliška, bet būtent prieš penkiolika metų, per savo vestuves, jie pirmą kartą patraukė žiniasklaidos dėmesį ir jų nuotraukos atsidūrė žurnale. Plačiai aptarinėjama verslininkų pora išgyveno ne vieną krizę, kurdami šeimos ir verslo pagrindus.

56

Visgi, šiandien, jie šypsosi plačiau nei bet kada anksčiau, džiaugiasi šeima ir gyvenimu. Tik portalui tv3.lt Inga papasakojo, kokie tie penkiolika metų buvo ir kaip atsidūrė ten, kur yra dabar.

Antras kartas nemelavo

Šeimos verslą įkūrė ir puoselėjantys verslininkai Inga ir Darius ne ką mažiau pastangų deda ir puoselėdami šeimą bei savo santykius. Jiems abiem – tai antroji santuoka ir kaip sako Inga, jie abu suprato, kad nesinori „susimauti“, o šis pretekstas skatino labiau pasistengti.

„Kai pagalvoji, tai iš tikrųjų buvo visko, kaip kiekvienoje šeimoje. Ir skyrėmės ir taikėmės, bet, matyt, metai ir patirtis sustiprino mus. Juolab, patys saugojome šeimą, vienas prie kito taikydamiesi. Puikiai supratome, kad abiejų antra santuoka, todėl nenuostabu, kad susiėjus dviem žmonėms, skirtingų charakterių, būna nesutarimų.

Žinoma, daug lengviau ir antrą kartą vėl išsidraskyti, išsilakstyti, bet to jau nesinorėjo. Todėl abiejų tikslas buvo šeimą saugoti ir puoselėti. Nors neslėpsiu, tikrai krizių buvo iš pradžių. Viskas sustiprėjo po sūnaus Kerniaus gimimo ir nuo tada, atrodo, viskas nusistovėjo, nurimo.

(56 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Akimirkos iš Ingos ir Dariaus Budrių gyvenimo

Praėjom tas pirmų, antrų metų krizes. Dar sakoma, kad meilė trunka tris metus – įveikėm ir šitą terminą. Matyt, reikia pragyventi, ištverti tą sunkų laiką ir tada lengviau. Aišku, svarbu turėti abiem vienodą – tvirtos šeimos – tikslą, kad abiem rūpėtų santuoka, jos išsaugojimas“, – atvirai pasakojo I. Budrienė.

Pasak moters, abiejų supratimas ir noras išsaugoti santuoką, šeimą, paskatino abu įdėti daugiau pastangų. Todėl dabar jie gali pasakyti, kad jų šeima gyvena gerai.

Viešumo kaina

Inga puikiai prisimena, kai išspausdinus jų vestuvių nuotraukas žurnale, jie buvo niekam nežinomi žmonės. Darius jau tada buvo verslininkas, o ji – tiesiog Inga Urbonavičienė. Tačiau moteris neslepia, vėliau žinomumas apvertė jų gyvenimus, bet jie sugebėjo ir tai panaudoti sau palankia linkme.

REKLAMA

„Mūsų vestuvės jau tuomet patraukė dėmesį, nes buvo įdomios. Prisimenu, kad buvo labai populiarus kaimo stilius, tai mes jį ir parodėme, tik kiek kitokį nei įprasta buvo matyti.

Visgi dėl to viešumo ir žinomumo, visko dėl to buvo per tuos metus ir ašarų, ir apkalbų. Visgi, mūsų rato žmonės žino, kokie mes esam iš tikrųjų, kaip viskas yra, tai tos apkalbos ar komentarai, negali paveikti ir mes nebereaguojam į juos. O iš pradžių tikrai skaitydavom.

Ypač būdavo skaudu, kas liesdavo šeimos narius, tėvus, vaikus ir vyrą, žmonės prikuria istorijų vien iš pirmo įspūdžio. Juolab, mūsų vyresnėlis praėjo visą tą etapą, nors dar spaudimo ir dėmesio buvo mažiau dėl jo pavardės, likusios iš pirmos santuokos, todėl tik žinantys tai sureaguodavo. O mūsų mažylius per daug dar nepalietė ir nepasiekė ta informacija viešumoje“, – pasakojo I. Budrienė.

Inga įsitikinusi, kad pasiekti tai, ką jie turi šiandien, labiausiai lėmė šeima.

„Šeima ir yra stiprybė visa kame. O šeimoje stiprūs, manau, esame todėl, kad sutapo tos obuolio puselės, kaip sakau. Kai savo žmogų susirandi, su kuriuo gera būti ir džiaugsme, ir varge, tai ir gyveni sau gerai.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Krištolinės Ingos ir Dariaus Budrių vestuvės priminė prabangią krištolo pasaką

Mus dažnai įvardina kaip sėkmingus verslininkus, bet yra buvę visko. Yra tekę uždaryti barą, prarasti daug pinigų ir tai susiję buvo su viešumu, bulvarine žiniasklaida. Praėjome sunkius etapus, dabar turime gal kiek ir mažiau nei galėjome turėti, bet nesiskundžiam ir dirbam. Savo rankomis, protu ir darbu susikūrėm viską galbūt net ir kažkiek populiarumu.

Be to, mes ir darbus dalinamės, jis tvarkosi su finansais, verslais, o aš tas idėjų generatorius. O išpildyti, sukonstruoti apskaičiuoti, tai vyras turi. Jis žino, kad aš sugalvosiu, o jam reikės padaryti, kitaip ir negali būti (šypsosi)“, - atviravo moteris.

Nors jiedu yra dažnai matomi viešumoje, vakarėliuose, apsupti žmonių, Inga tvirtina, kad jos vyras nesiveržia į viešumą. Pavargę nuo viešumos, darbuose sutiktų žmonių, jie dviese pabėga į tolimą kraštą pailsėti arba tiesiog laiką leidžia namuose su pačiais artimiausiais.

REKLAMA

Neišsipildžiusi svajonė ir senatvė šiltuose kraštuose

Turbūt ne kartą jai teko girdėti klausimą, kaip ji viską spėja. Inga netikėtai atskleidė, ko nesuspėjo gyvenime ir dėl ko jai labiausiai liūdna.

„Man atrodo, kad aš nieko nespėju, kad galėčiau daugiau padaryti. Visgi, kai veiki, kai turi tikslus, planus, stengiesi viską įgyvendinti. Nes kai užsisėdi, nieko neveiki, tai ir nesinori nieko. Aš sau visada į priekį planą metams susidėlioju, pradėdama nuo pagrindinių švenčių datų, o tada žiūriu, ką būtų galima dar sugalvoti.

Vyras kartais sako, gal jau nereikia kai kurių savo švenčių minėti. Atrodo, kai darai kitiems, nuo savo galėtum „nusimuilinti“. Aš manau, kad kaip tik turime švęsti ir suburti visus. Tad, kai išsikeli tikslus, gyveni tomis svajonėmis, tada paskui jas bandai ir įgyvendinti“, - apie darbų planavimą ir veiklumą pasakojo I. Budrienė.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dekoravimo paslaptys su I. Budriene: tūkstančiai alyvų ir vakarienė dvare

Paklausta, ką keistų gyvenime, jeigu gautų tokią galimybę, Inga suglumo, tačiau prasitarė apie nenuspėtą įgyvendinti svają.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų